Skocz do zawartości
Fallout

Czy taka karta z allegro to dobry wybór??

Rekomendowane odpowiedzi

zadaje to pytanie tutaj ponieważ w dziale k. graf. nie można zadawac pytań gdzie co i jak kupić...

interesuje mnie głównie radeon 9500@9500pro czy tam @9700 :D

ważne żeby miał sprawne 8 potoków :D

czy warto kupić taką kartę ?

http://allegro.pl/show_item.php?item=19690153

czy jest to raczej zbyt ryzykowne ?? (allegro i wysyłka.. )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy warto kupic, to Ci nie powiem, bo nie znam sie zupelnie na ATI..

 

jesli zas chodzi o wysylke i allegro to zalezy od ilosci komentarzy goscia - jesli ma status "super sprzedawca" to mozna w 100% zauwafac.. ten ma 4 pozytywy i nic wiecej... ja nie moge Ci w tym wypadku doradzac bo sam nie wiem, co bym zrobil.. mialbym duzy orzech do zgryzienia.. z drugiej strony dokonal pelnej rejestracji i jak by co, to maja namiary na goscia w Allegro..

 

poczekaj na opinie innych osob z forum ale nie za dlugo bo Ci ktos karte moze podkupic... a chyba warto z tego co slyszalem cos takiego miec tylko nie wiem co z cena...

 

domyslam sie ze Twoja poprzednia karta poszla z dymem a S3 Virge to awaryjna ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe miałemn ti4200 ale sprzedałem bo potrzebuje czegoś więcej :) tamta słabo strasznie się kręciła :D no a s3 to na prawde awaryjna :D

a co powiecie na to ?? http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=568...ighlight=radeon gościu może na allegro też wystawić a jego komentarze na allegro tak wyglądają http://www.allegro.pl/show_user.php?search...mputerswiat.pl+

prosze o szybką pomoc :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciał na początku żebym wpłacił kase na konto i wtedy pokryje koszty przesyłki ale jednak wyśle za pobraniem i ja pokryje koszty... jak wy sie na t zapatrujecie ??? została mu już ostatnia karta ??? gwarancja do 14 grudnia 2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedales ti 4200 , zeby kupic radzia 9500, dla mnie to posuniecie bez sensu, chyba ze tego gf sprzedales w bardzo dobrej cenie(600zl). jesli ten gosciu sciemnia to mozesz nawet stracic kilka punktow, a zyskac tylko dirtkta 9. natomiast jesli pisze prawde to brac, ale kto to oceni? sam chyba wiesz ze nikt ci tutaj nie zagwarantuje. jak masz kase to doluz do 9700 za 999zl. wtedy to bedzie mialo sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. zauwaz, ze przy Twoim poscie jest przycisk ZMIEN i przy jego pomocy mozesz dopisac to, co chcesz dopowiedziec zamiast pisac nowego posta... ale skoro nie ma zadnych licznikow postow to w sumie bez roznicy...

 

2. gosc ma dosc duzo pozytywnych, ale ma tez 1 neutralny i 2 negatywy z czego ten ostatni dosc nieciekawy... na prawde nie wiem... jesli juz to za pobraniem..

 

3. "gdy sie czlowiek spieszy to sie diabel cieszy" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok nie zauważyłem przyciusku zmień... :D a co do tej karty no to ja już chodze na tym virge`u jakiś tydzień no i szukam czegoś rozsądnego :P a mam budżet do max 700 no i więcej nic nie będzie .. a wszyscy mi mówili że jeżeli r 9500 to tylko z odblokowanymi potokami.. bo norm. jest taki jak ti 4200 a może nawet troch gorszy.. dlatego sam nie wiem.. czy jest jeszcze jakieś wyjście ??

a mój ti 4200 kręciłsie tylko na 270/580

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poleciłbym Ci do 700zł 9600TX - swojego już sprzedałem (zmiana na 9700). Karta super w takiej cenie i nie masz problemów z dodatkowymi potokami bo ona standartowo ma 8. Ale niestety na Allegro raczej nie spotkasz takowej z gwarancją - bo dla mnie to się bardzo liczy :wink:

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no miałem możliwość kupienia tej karty ale brz gwarancji...:( najchętniej chciałbym znaleźć kogośkto sprzedaje r9500 z 8 potokami na terenie trójmiasta do 700zł to by rozwiązało problem... no bo to chyba ryzyko kupować na allegro od obcej osoby ...

ale jakbym brał od tego typka no to na pewno za pobraniem.. jutro mam mu dać odpowiedź czy biore czy nie.. ale jak tak szukałem w necie tej karty to ten sam typek wystawił chyba na każdej giełdzie tą kartę ...

no i nie wiem co teraz zrobić... co na moim miejscu byście zrobili ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...