Skocz do zawartości
yaro120

Siemens ST55 czy Nokia 6610

Rekomendowane odpowiedzi

Siemens ST55 ma wszystkie bajery, aparat cyfrowy, extra desing wyświetlacz 160x120 65 000 kolorów

Ale nie wiem czy mimo wszystko NOKIA 6610 nie będzie lepsza?! słyszałem że z tym St55 są problemy... brak oprogramowania do zgrywania zdjęc na kompa..

Co polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszalem dokladnie to samo od kolego ktory zajmuje sie telefonami. mialem wybor miedze st55, s55 z aparatem i nokia z radiem. i wybralem nokie.

jesli jednak masz troszke kasy to polecam ci poszukac na gieldzie telefon nokia 3300 (chyba) ma wszystko to co st55, nokia 7650 i nokia 6610 razem wziete. ja byle w szoku bo zawsze myslalem ze seria 3xxx to padaka a tu taki surprise. koszt okolo 1000, czyli przy zamianie musilabys troche doplacic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

 

u mnie nic sie nie wiesza i jakos nie mam problemow ze softem jak czyta sie gdzieniegdzie.

 

Zalety :

-rewelacyjny wyswietlasz 65tys.kolorow ,IMO narazie bezkonkurencyjny

-design

-gabaryty

-waga

-bardzo dobry aparacik (jak na fonik :wink:) z zoom'em x4

-dosc intuicyjne menu ,bardzo rozne od starszych modeli siemensa (pewnie dlatego ze to nie Siemens jest producentem tego telefony)

 

Wady :

-Brak mozliwosci dowolnego dobrania dzwonku dla sesemesow,jest tylko jeden domyslny

-Brak Javy (ma byc w ST55i)

-Brak IrDy

-Brak softu do przesylania zdjec do kompa

 

Wszystkie wadylacznie z Java (z IrDa maja byc malutkie problemy :lol: )maja byc poprawione z nadejsciem nowego oprogramowania ,ktore ma sie ukazac niebawem,no ale trzeba czekac

 

Bateria trzyma mi ok.4 ,to zasluga ogromniastego wyswietlacza,ale jesli duzo bawimy sie aparatem to spada do 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przepraszam. mi chodzilo o nokie 3200. dla mnie rewelacja. :D

 

 

no tak wyswietlacz jest fajny ale nie mow ze wszystkie wady zostana usuniete. ja wszedzie slysze obietnice ale ciezko to bedzie zrobic w praktyce. tak to juz jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sie bawiłęm tą nokią... niestety nie wywarła na mnie dobrego wrażenia...  

Obecnie mam T610 i porównując jakosc wykonania Nokia sie chowa w ziemię!!!

Mialem oba telefony po 3 miesiace, 6610 - jedynie na niej sie lepiej sms pisalo, reszta lepsza w t610.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...