Skocz do zawartości
fipa

nie wiem co sie stalo

Rekomendowane odpowiedzi

jestem swierzo po formacie przed chwila skonczylem a robilem go bo nie wiem bo sie stalo:

 

ustawilem szyne fsb na 150 napiecie procka 1.85 pamięci 2.8, zapisalem zmiany i win sie laduje

 

na polpisie ukony sie poprzestawialy, norton antivirus 2003 wywalil jakis blad, reset i..... zamiast ekranu powitalnego ZAPRASZAMY jest chwileczke niebieski ekran i reset i tak sie kolko zamyka

 

co sie moglo stac?

podejrzewam szyne PCI i dysk zgubil jakis plik ale nie jestem pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...

 

a teraz chodzi na 150 i jest ok? jesli nie to...

 

2.8 na pamieciach? chcesz na nich cos usmazyc? moze im zrobilo sie goraco? skoro to PC2700 to zakladam ze maja oddzielne taktowanie na tej plytce i lecialy na swoim standardowym 166 wiec nie widze sensu smazenia ich takim napieciem... ja mam roznie - od 2.5 do 2.7 (wg ustawien - POST pokazuje o 0,12V wiecej niz ustawione) ale to 2,7 tylko przy kreceniu..

 

a przy 150 mogla sie szyna PCI zmeczyc.. sprobuj od razu skoczyc na 166... no chyba ze to jedna z tych plyt na ktorych trzeba isc powoli... ja na moim Epoxie i Palomino skacze bez zadnych kroczkow posrednich i zmian napiecia na procku...

 

a jesli teraz chodzi na 150 i jest ok, to nie wiem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jest all deflaut

pamieci Wilk Electronic na najlepszych timingach ale mają założone radiatorki takie małe miedziane (wiec sie nie da nic usmarzyc)

 

ale mam palomino wiec raczej nie da rady

i mam C300W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jest all deflaut

czyli chyba PCI...

 

pamieci Wilk Electronic na najlepszych timingach ale mają założone radiatorki takie małe miedziane (wiec sie nie da nic usmarzyc)

to dobrze ale takie napiece przy default to na pewno nie potrzebne - ustawe je tez na default

 

ale mam palomino wiec raczej nie da rady

i mam C300W

hehe..

ja mam dokladnie to samo..

i jeszcze GF3PP450...

zobacz podpis..

 

DOPISANE:

no ale widze ze Ty masz jeszcze CDRW, Audigy i GF4Ti... tez ladnie bierze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seagate'y sa chyba najbardziej wrazliwymi dyskami na zmiane PCi - caviary byjaja nawet na 40 bez zadnych problemow

mialem maxtory , ale nie zauwazylem zeby byly az tak wrazliwe na zmiane pci

z tego co pamietam twoj epox jest na KT333 , czyli ma fsb 166 - sprobuj ustawic 166 , zmniejszyc mnoznik , wtedy pci bedzie na 33 MHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...