Skocz do zawartości
fuxmen

zmiana (zasilacz, płyta czy grafa)

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem będe dysponował jakimiś 200 zł u nie wiem co wymienić czy zasilacz na jakiś chieftec 360 w z allegro czy może sprzedac tą płyę i kupić jakąś lepszą lub czy sprzedać grafę i kupić nieco lepszą

proszę o pomoc w tej kwesti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zmiana grafy

najlepiej na ti4 4200

ale to koszt pewnie z 250-300zl

ja bym proponowal dokupic 256 ramu to kosztuje ponizej 200zl

gf4ti4200 za 250-300 zł ? 8O

pokaz mi gdzie sa takie ceny !

8O jesli to prawda to zaraz kupuje ! 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zmiana grafy

najlepiej na ti4 4200

ale to koszt pewnie z 250-300zl

ja bym proponowal dokupic 256 ramu to kosztuje ponizej 200zl

gf4ti4200 za 250-300 zł ? 8O

pokaz mi gdzie sa takie ceny !

8O jesli to prawda to zaraz kupuje ! 8O

no jesli by zmienial to chyba liczy sie z tym ze stara mu nie bedzie potrzebna i ja sprzeda ???

ja zrobilem tak samo mialem gf4 mx 440 na allegro poszla za 180zl

a gf4 ti 4200 kupielm za 430zl

czyli z prostego rachunku widac ze dolozylem 250zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na sttarym ŚP codegenie poszedł na 2250 MHZ na 1.79 v teraz bym dał na 1.85v to by poszedł na 2400 MHZ :) tylko włśnie trzeba zasilacza proszę jeszcze o pomoc bo nie mogę się zdecydować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez tak myślałem że nawet jak kupię coś lepszego dajmy na to płytę tyo nic nie podkręce na tym codeszajsie który ma już teraz 12.8 v przy obciążeniu tylko 5 i 3.3 v trzyma dobrze a grafika no to tez kup jakąś lepszą to się komp zjara sam nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200PLN to niezbyt wiele jak na silne modernizacje...

Chyba pozostaje zasilacz - jak kupisz cos dobrego to zostanie na dluzej.

 

PS. Popraw swoj podpis bo nie mozna dostac sie do compare'a. Masz na koncu linku wstawione:

<br />

hmmmm.... a co to ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... ja to widze tak...

 

procek to chyba nie Palomino wiec zasilacz powinien byc ok

plyta mowisz ze ok

ramu na razie chyba starcza..

grafike bym zmienil na Ti4200 i komp by calkiem ladnie miatal..

 

gozej gdyby codegen przy tej grafie sie wypieprzyl.. moglo by sie troche rzeczy popalic jesl by ich plyta nie uratowala...

 

jesli zas chcesz cos posredniego to kup Ti200(GainwardPP450) i Forton300W - calosc nie powinna przekroczyc 200PLN z hakiem jesli sprzedasz MX i Codegen (np do jakiegos buirowego kompa)

a przy odrobinie szczescia to Ti500 lub nawet Ti4200 by sie zmiescilo przy wiekszym szczesciu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz mi zależy na czymś lepszym tzn jednym bo lewa grafa i lewy zasilacz nie robi(tzn nie lewe ale i nie najlepsze) narzie nfs u w 1024/768*medium nie przycina więc jeszcze grafa trochę pociągnie to że nie mam pixeshaderów to zdążyłem się przyzwyczaić a kupować grafikę po to żeby mieć ttrochę lepsza to szkoda pozatym nie wiem czy sprzedałbym tą narazie komuś w najbliższym czasie dowiem się czy będzie ta kasa powinienem dzisiaj ale gościa któremu sprzedawałem coś nie ma

a co do proca to jest to tb bardzo dobry bona 2800+ idzie tylko trzeba mu napięcia ale na dobrym zasilaczu i 1.85 vcore powinien na 3000 lub więcej iść mi narazie chodzi o wydajność windowsa i seti zeby zapieprzało a gry i tak jakoś chodzą jak będę miał dbry zasilacz to drut mod i jedziemy a pozatym później dokupić kartę to jużnie problem czy coś innego pozatym może stry jakąś kasę kiedy dostanie to coś zasponsoruje bo obiecał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...