Skocz do zawartości
Maniek MTS

Czy wie ktos cos na temat Silicon Graphics

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm ja trochę używałem  - ale starszych modeli - zabytkowe indigo i O2 - a co chcesz wiedzieć ??

1.Chce kupić model Octane R12000 300mhz ale słyszałem że niezabardzo da sie podpiąć monitor od PC gdyż w grafice jest inne wyjscie na monitor

2.Jak jest z dostępnoscią softu graficznego czy da sie to w polsce zdobyć

3.Czy dyski SCSI pasują od PC

4.Co jest w gołym systemie Irix 6.5 czy sa juz w nim jakieś podstawowe programy

5.Jak to się ogólnie sprawuje w porównaniu do PC

6.Jak to wygląda z upgradem na coś szybszego, nowszego, w porównaniu do PC typu : grafika , pamięc ,procek , itp itd

za odpowiedzi z góry wielkie dzięki pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tak mocnym modelem się nie spotkałem, ale :

1 Są inne wyjścia na monitor - ale są też standartowe - to zależy od karty graficznej - musiałbyś po prostu zobaczyć z tyłu .

2 - nie wiem ... ja tylko używałem - ale skoro to jest irix - to działa część rzeczy z linuxa

3 - tak - SCSI to SCSI - tylko zwróć uwagę że SCSI jest kilkanaście standartów (narrow, wide ultra + cyferki :D)

4 - nie wiem ... ja działąłem już tylko na 'gotowym' :D

5. zależy w czy m - ja używam tego do modelowania ( wizualizacja struktur białkowych :D)

6 - grafika i procek nie wiem - ale ram normalnie się dokłada (w tych zabytkach indigo są chyba simm a w O2 to nie wiem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...