Skocz do zawartości
shakur_45

KTO MA RACJE ???

Rekomendowane odpowiedzi

hmm moj qmpel mowi, ze plyta gigabyte'a GA-7VRXP jest najlepsza dostepna plyta pod athlona, mi wydaje sie inaczej i mysle, ze epox 8ka3+ jest lepszy i wolbym tez kupic MSI KT3 ultra aru niz tego gigabyte'a, a wy jak myslicie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tomshardware mu namieszal. Z testow wynika ze KT3 jest troche szybsza od VRXP.

Tak ?

Ja przejzalem najnowszy test u Toma 18 plyt na kt3 i tam msi zjechali !

Az mnie sie smutno zrobilo ! :(

Ale to Tom ! Juz ich nie lubie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh nie chce sie nikomu narazic ale dla mnie toms jest cholernie stronniczy jesli chodzi o plyty glowne i o procki. bardzo sie zrazilem do tego serwisu kiedy zjechali moja mobo. na innych serwisach przewazaly dobre niekiedy swietne oceny, a dla nich to bylo gowno. takze ich poczatkowe podejscie do amd no ale to jest moje zdanie. co do plyt to epox albo msi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tomshardware mu namieszal. Z testow wynika ze KT3 jest troche szybsza od VRXP.

Tak ?

Ja przejzalem najnowszy test u Toma 18 plyt na kt3 i tam msi zjechali !

Az mnie sie smutno zrobilo ! :(

Ale to Tom ! Juz ich nie lubie !

Moze to zle napisalem. Z testow wynika (wiekszosci tylko nie toma) ze KT3 jest szybsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do płyt to wszystko zależy od podejścia jeśli ktoś szuka czegoś zajebiście stabilnego a nie koniecznie najszybszego powiedzmy pierwsza 7 to polecam gigabyte jeśli oc to Epox a coś pomiędzy i do tego szybkie to msi :wink:

 

a co do testów na tomie to wdł mie są mocno stronnicze i już dawno przestałem opierać się na ich wynikach 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz gdzies linki do testow plyty msi kt3 ultra tylko nie toma's hardware ?? :)

ja nie mowilem konkretnie o msi kt3 ale z tego co wiem jest dobra plyta, czyatalem fragment recenzji tylko nie bardzo pamietam gdzie jak ja znajde to wrzuce linka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wole dwa jabole  :lol:

myslalem, ze jako tester do sprzetu powiesz cos wiecej, ale oki heh :)

 

Moze on juz po 2 jabolach :) i nie ma sily nic pisac ?

Tak jak ja nie mialem sily sie klucic w nocy w topicu:"pokaz pulpit" :) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie piję .Zarzuciłem świństwo, kiedy po całonocnej libacji wódkowo-piwnej, wracliśmy ze znajomymi do domu (nie pamiętam, film mi sie urwał).

 

Obudziłem sie w domu, ale jak spotkałem znajomych to miny mieli nietęgie. Powiedzieli, że na jednym z przystanków wyskoczyłem z autobusu, zanim zdołali mnie złapać, i jak tam wrócili następnym autobusem to mnie juz tam nie było.

Bóg jeden wie jak ja wróciłem do domu, ale mogłem pójść sie położyć na ulicy, czy w piwnicy, czy w ogóle wpaść pod pocią i nic by mnie nie powstrzymało.

Dlatego postanowiłem ograniczać swoje spożycie alkoholu (mam słabą głowe :( ) do okazjonalnego piwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem, ze jako tester do sprzetu powiesz cos wiecej, ale oki heh :)

nie moge sie wypowiadac bo potem posadzicie mnie o sympatie i antypatie. A tak szczerze to idealnym by bylo polacznie ENMICa 8TTX2+ (czyli EPoXa) z Abitem KX7-333

nie chodzi o stronniczosc tylko interesuje mnie twoje zdanie i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...