Skocz do zawartości
Artizpol

Przejściówka: port gier --> USB

Rekomendowane odpowiedzi

2002JSQ -> Porty gier na śledziu widziałem tylko na kartach ISA, nie widziałem ich na PCI. Jeśli chodzi o śledź z samym wyprowadzeniem gniazda, to na NF7 chyba w ogóle nie ma game portu.

 

dexter -> Pewnie tak zrobię, ale kupię raczej jakąś za 10 zł, a nie 30 ;) (chciałem przejściówkę, bo wyprowadzenie portu USB mam z przodu obudowy i wygodniej byłoby podłączać pada).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. jak można zbudować samemu? I czy jest śledź z samym portem gier, jak tak to gdzie go można kupić? Ja też mam starego Wingmana Extreme i nie mam go gdzie podłączyć od kiedy mam zintegrowaną dzwiekową... ale u mnie nie było przejściówki w zestawie... :sad: Ale odświeżyłem tego posta... B-)

Edytowane przez Silvanus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie temat.

Czy są jakieś tańsze sposoby podpięcia Joya na gameport pod płytę która go nie ma poza przejściówką, która kosztuje tyle co nowy Joy na USB i dźwiękówką za 10zł która wyłączy mi integre?

 

Kiedyś miałem przejście COM -> port gier (DB9-DB15), ale się zadziała, a na alledrogo nie widzę tego.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo już jedną jakąś wsadziłem i mi integra się wyłączyła. Mint czy jakoś: http://img259.imageshack.us/my.php?image=muzycznawj9.jpg

Zobaczę przy czasie SB 128 od znajomego.

Satysfakcjonowała by mnie przejściówka COM>COM z DB9 na DB15.

No i nie, nie mam pinów na mobo (dziwne). Niestety. Mam piny do firewire z którego pewnie nigdy nie skorzystam. ;/

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się powoli, czy kupować przejściówkę za 20-30zł czy kupić nowego TRACER TR-JF JetForce V2 względnie SL-6631 Cougar Pro Vibration Flightstick za około 45zł. Głównie do FS i LOMAC.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo już jedną jakąś wsadziłem i mi integra się wyłączyła. Mint czy jakoś: http://img259.imageshack.us/my.php?image=muzycznawj9.jpg

Zobaczę przy czasie SB 128 od znajomego.

Hm, ten mint mial prawo, bo to nic innego jak integra na oddzielnym PCB i mogly sie sterowniki pogryzc. SB powinien dzialac IMHO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SB powinien dzialac IMHO.

Jezeli to SB128 i do tego win xp to nie bedzie dzialal. Mialem taka sytuacje ze nie chcial dzialac pod XPkiem. Wymienilem na inna muzyczna port dzialal slicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

52°32'N 17°37'E

jest dość daleko od stolicy :D, no chyba, że zapuszczasz się w czeluście wielkopolskie ;]

 

EDIT: costi, jak tam, patrzyłeś do szuflady? ;]

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...