Skocz do zawartości
&ry

ZciemniajÄ…cy siÄ™ monitor + Hercules 8500LE

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie...

 

O co może chodzić w takiej kwestii...??

Do niedawna miałem zwykłego GF2 i monitor 15'' CTX... Wszystko chodziło pięknie jak na miarę możliwości GF... Dwa tygodnie temu zaopatrzyłem się w Herculesa 8500LE i ku mojemu zdziwieniu zaczęły się problemy z monitorem... Obraz miga i stopniowo ściemnia się... Po około pół godzinie praktycznie nic nie widać... Przyznam się, że bawiłem się dołączonym E-Tune i próbowałem już wszystkich możliwości w tym programiku... Efekt był jednak tymczasowy... W ustawieniach monitora wszystko (kontrast i jasność) dałem na maksa... Mało tego... Rozkręciłem monitor i korzystając ze "śrubek" podkręciłem jasność na maxa... Efekt pozostał taki sam... Przy uruchomieniu Windy obraz jest niesamowicie jasny... Pół godzinki później już nic nie moge zobaczyć...

 

Co jest grane... Czy oznacza to śmierć monitora, czy też po prostu coś nie tak z zasilaniem... Dodam, że mam zasilacz kiepski, bo jest to Codegen 300 W i nie trzyma dobrze napięcia... Nie wiem jednak, czy ma to jakiś związek...

 

Jedne co jeszcze moge zrobić, to ponownie sprawdzić jak sprawa będzie wyglądać z mniej wymagającą kartą... Dam znać co się dzieje...

 

Za wszelkie sugestie z góry dziękuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA WIEM JA WIEM

PROSTE

Moze miedzy GF-em a monitem byl jakis zwiazek a ich rozlaka spowodowala ze monitor ci zaprotestował i tyle.

Bylo o niego dbac a nie :x

Nic nie zrobisz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Z drugiej strony to mu sie dziwie bo Hercules to wkoncu hercules HEE

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...