Skocz do zawartości
kazuraki

dziwny restart - jesli potrafisz -> pomoz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez tak kiedys miałem... IMO najprawdopodobniejsze sa 2 mozliwosci:

1. Zasilacz nie wyrabie - słabenapiecie i wogóle trzeba by go wymienic.

2. Za duza temperatura, cos sie przegrzewa (zbyt ostre OC)

Ze wskazaniem na to pierwsze :)

 

A tak na przyszłosc to podawaj info o kompie (np w podpisie sobie walnij i spokój na zawsze ;) ) - my nie wróżki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście oczekuję porady, konfiguracja kompa: AMD 1800,radek 9000, Barracuda 1600GB, Samsungi 512 MB, mobo GA7VRXP, CD, CD_RW, zasilacz FEEL 300W, temp. podawane przez mobo poniżej 50st., napięcia w normie i nie skaczą.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie będzi bo są różne przyczyny.

Wymień zasilacz - pożycz. Ostatnio miałem taki przypadek, wszystko OK - napięcia itp, i resety. Wymiana zasilacz pomogła. Był spuchnięty kondensator i musiał nie trzymać napięcia. Miernikiem tego nie wyłapiesz. Za szybka zmiana.

Testuj też RAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od jakiegoś maszynka resetuje się samoczynnie w najbardziej nieoczekiwanych momentach - czasem zdarza sie to co kilkanaście minut a czasami cały dzień spokój - domyśla się ktoś powodu?

miałem to samo. reinstalka Windy rozwiązała problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem po wymianie pamięci (gwarancja), nowa zasiłka (Chieftec 360-302) i resety dalej występują ale zauważyłem że NB jest gorący i wstawiłem wentyla który stoi na grafie i chłodzi NB - resety ustały - wina mostka tylko dlaczego nagle się zaczął przegrzewać...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze byc zasilacz!

Wiec napisz jaki posiadasz, bo moze poprostu jest z nim cos nie tak.

Na poczatek moze uzyj jakegos programiku do pomiaru napiecie, napisze je pozniej. Chcoaiz to nie jest do konca miarodajny wynik, ale zawsze cos pzybliza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm

możliwe ze trojan ostatnio odinstalowałem norton int sec 2004

bo nie wiem czemu zaczął mi niesamowicie spowalniac przeglądanie stron.

dłubałem w opcjach długo ale nie doszedłem co to było.

i wywaliłem. 2 dni nie mialem firewalla teraz mam Zone alarm.

jak go usunąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.Otoz wymienilem karte na radka 9800 pro i komputer nagle sie restartuje.Moja konfiguracja to: Athlon 2500 +,256 ddr ram ,r9800 pro,cdrw,fdd,plyta glowna msi,zasilacz tracer 350 w .Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nas sie pytasz o takie rzeczy?? :P Pogadaj z jakimis kumpalmi powiedz, ze to tylko na troche im sie nic nie stanie bez kompa, a zreszta przeciz nic nie zepsujesz.

No bo z tego co powiedziales, to wynika, ze problemy z zasilaczem, moze juz nie wyrabia przy tym nowym radku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...