Skocz do zawartości
Link_mc

Star Wars: Knights Of The Old Republic

Rekomendowane odpowiedzi

spróbuj zmienić sposób sterowania - są bodajże dwa w opcjach - u mnie kamera kręci się gdy przesunę mysz bardzo w dół

Ale tu chodzi o to że postać mi wariuje kompletnie(używałem każdego systemu sterowania) Edytowane przez _Xtreme_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze do tego pliczku, no nie znalazlem go w Catalystch 4.2. A najgorsze jest to ze ustawilem gre n High w 1024/768 i póki jestem w zamknietych lokacjach jest bardzo plynnie a kiedy wyrusze np. do Gaju to mi żabkuje. Nie wiem co jest tej grze :mur:  :mur:  :mur:

1329433[/snapback]

nic nie jest, autorzy spierd*** i mają to gdzieś :/ .... Atioglxx.dll jest w Windows/System32

 

atioglxx

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, przeszedłem kotora po dokładnie 29h :lol: gra mnie wciagnęła tak, że zapomniałem o rzeczywistości :lol: i tak se mysle ze chłopaki z Bioware mogli zrobic troche trudniejszy finał :lol:

pzdr :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sterowniki DNA i karte podkrecona (radeon 9550 3D mark '03 3000+) co dokladnie mam zrobic zeby mi nie skakalo na drugiej planecie(jedi academy) nie jest to kwestia za slabej karty/kompa/dysku/pamieci bo na kompie wspollokatora (3d mark '03 2000) smiga jak zloto.

Edytowane przez Cthulhu-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sterowniki DNA i karte podkrecona (radeon 9550 3D mark '03 3000+) co dokladnie mam zrobic zeby mi nie skakalo na drugiej planecie(jedi academy) nie jest to kwestia za slabej karty/kompa/dysku/pamieci bo na kompie wspollokatora (3d mark '03 2000) smiga jak zloto.

1346792[/snapback]

Pogrywam sobie ostatnio w KOTOR i w koncu spotkałem ten sam błąd :? :? po przejsciu do mapy Dantooine (agademia) gra zaczela niemilosiernie chrupac , obszukalem neta i znalazlem rozwiązanie :D :lol: :-P

ssamy catalysty 4.2 rozpakowujemy do jakiegos folderu , znajdujemy plik atioglxx.dl_ kopiujemy go np. na C: odpalamy komende cmd (Start\Uruchom\cmd) wklepujemy komende expand atioglxx.dl_ atioglxx.dll powinno wyskoczyc ze atioglxx.dl_: rozszerzono bajtów 2795289 do 6070272, przyrost o 117%.

 

Kopiujemy plik atioglxx.dll do katalogu gdzie zainstalowalismy Knights of the old ..

i smiga :D 0 przyciecia (jade na najnowszych detonatorach) :razz:

smiga tez na KOTOR 2

POzdrawiam

Edytowane przez Spedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wlasnie mysle nad kupnem tej gry. Slyszalem bardzo duzo dobrych opinii na jej temat, tylko nie wiem czy gra jest warta swojej ceny. Nie jestem jakims konkretnym "rpg-owcem", ale lubie od czasu do czasu pograc sobie w jakas gre fabularna. Bardzo lubie gry typu Morrownind czy Gothic i nie wiem czy ta gra wpasuje sie w moje gusta. Bardzo prosze o rade :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem zadanie od hulasa dla tej gildii ga-costam zeby zabic jakiegos zmiennoksztaltnego o imieniu rulan na kashyyk. lece znajduje go walcze ale pod sam koniec walki mi ucieka. wracam do hulasa a on mowi zebym wracal znalazl go i zabil. gdzie on jest? pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem zadanie od hulasa dla tej gildii ga-costam zeby zabic jakiegos zmiennoksztaltnego o imieniu rulan na kashyyk. lece znajduje go walcze ale pod sam koniec walki mi ucieka. wracam do hulasa a on mowi zebym wracal znalazl go i zabil. gdzie on jest? pomocy!

1556968[/snapback]

zmiennoksztaltny zmienil sie w malpe i biega z kolegami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam solucji

 

głónie to chodzi mi o to czy na planecie Tatooine Ludzie Piasku są do czegoś potrzebni czy można ich sobie pozabijać i dostać kilka punktów XP :P

druga wersja to taka, że po rozmowie z tym co historyjki opowida coś się dostanie i lepiej na tym wyjdzie niż jak się ich pozabija

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograsz bez klopotu.

Ja na podobnym sprzecie tylko z ti4200 smigalem w 1024x768 w max detalach i tylko czasami przychaczylo co nie mialo wogole wplywu na rozgrywke.

Tym bardziej, ze przymierzasz sie do r9800Pro patrzac na opis.

A gierka warta kupienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory Panowie, ale nie wiem czemu napisałem w tym temacie skoro chodzi mi o Sith Lords :/ W ogóle to mam oryginał na półce, ale chce zainstalować na lapku bez napędu + na Windowsie 8, a z tym podobno nie ma problemów tylko wersja Steam.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...