Skocz do zawartości
Link_mc

Star Wars: Knights Of The Old Republic

Rekomendowane odpowiedzi

Zmienilem kompa, jestem juz na Dantooine i mam problem :cry: Chodzi o to ze co chwila sie zawiesza i nie moge normalnie grac :cry: mam Athlona 64 3000+ i Radeona 9600 256ram do karty mam zainstalowane Catalisy 4.7 pod Win98 jesli mam wgrac ten jakis plik to skad mam go ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> moze dalibyscie mi go na GG prosze pomuzcie :cry: :cry: :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1)mam juz win98se(4.7) i winXP profesional (4.9) i tak sie zawiesza

2)patche i tak mi nie pomoga :twisted:

3) gdzie ja znajde te Omegi dla win XP i 98???? podaj adres

4) przeinstallowywalem ze 3 razy i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde... Ma ktoś może Win98se,256 ramu,i reszta kompa takiego jaK ja??^^ opłaca sie w to grać? no reszta sprzetu je dobra ale mAm narazie tylko 256 ramu... i chyba bedzie co chwile doczytywac.. wie ktoś moze Czy oplaca sie? bo na Xp to chyba wogÓle nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomocy nie wiem jakim cudem ale utknołem na tatoine mam pójśc do miasta ludzi pustyni zblizam sie do bramy przebrany w ich kostium z ich bronią chce wejśc i 5 m. przed wrotami 4 dzialka do mnie strzelaja i po 1 strzale pisze mi że moja cała drużyna zgineła zawsze tak jest podchodze i pare metrów przed wrotami gine troche to dziwne bo nawet dzialka mnie nie trafily a tu mi wysakuje informacja że cała moja drużyna zgineła. Co mam zrobic próbowałem wszystkiego (Dosłownie) Może jakiś patch? Z góry dzikęki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo mam problem gdy gram w kotora to pojawia się bardzo dziwny problem a mianowicie kiedy gram wszystko chodzi pięknie kiedy zrobie quick save'a wszystko zaczyna się niemiłosiernie zacinać i krzaczyc dopiero kiedy zrobie quick load to wszystko śmiga normalnie gierka się krzaczy tez gdy wejde np: do menu ekwipunku itp. dopiero wgranie save pomaga.

Jezeli ktos wie jak się z tym uporac to prosze o pomoc.

 

THX

 

P.S. Gierka jest w wersji 1.03 i jest PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z info na stronie wydawcy (lem) czesc druga ma zostac wydana 11 lutego :) to dobra wiadomosc , troche gorsza ze z przyczyn niezaleznych od lem nie bedzie polskiej wersji jezykowej ... szkoda ale da sie przebolec (choc nie wiem jak 1 wygladala w pl wersji) Teraz pozostaje czekac spokojniutko na wydanie :) (moze juz bede po sesji to sie poszpila troche:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo mam problem gdy gram w kotora to pojawia się bardzo dziwny problem a mianowicie kiedy gram wszystko chodzi pięknie kiedy zrobie quick save'a wszystko zaczyna się niemiłosiernie zacinać i krzaczyc dopiero kiedy zrobie quick load to wszystko śmiga normalnie gierka się krzaczy tez gdy wejde np: do menu ekwipunku itp. dopiero wgranie save pomaga.

Jezeli ktos wie jak się z tym uporac to prosze o pomoc.

 

THX

 

P.S. Gierka jest w wersji 1.03 i jest PL

1214913[/snapback]

Mam dokładnie ten sam problem, zna ktoś wygodne rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieeee no

jak nie bedzie polskiej wersji to nawet sie za nia nie biore

w jedynke grałem w pl i wiem ze jak chce sie wszystko zrozumiec to trzeba by było mieć angielski na dość zaawansowanym poziomie a u mnie jest różnie

pozatym jak rozbudowany cRPG to tylko po polsku

a szkoda bo czekałęm na dwójke niecierpliwie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole po angielsku niz zeby bylo spolszczenie spartaczone :lol: jedynke przeszedlem cala po angielsku a o patchu spolszczajacym nawet nie pomyslalem (choc mam go na dysku) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo mam problem gdy gram w kotora to pojawia się bardzo dziwny problem a mianowicie kiedy gram wszystko chodzi pięknie kiedy zrobie quick save'a wszystko zaczyna się niemiłosiernie zacinać i krzaczyc dopiero kiedy zrobie quick load to wszystko śmiga normalnie gierka się krzaczy tez gdy wejde np: do menu ekwipunku itp. dopiero wgranie save pomaga.

Jezeli ktos wie jak się z tym uporac to prosze o pomoc.

 

THX

 

P.S. Gierka jest w wersji 1.03 i jest PL

1254375[/snapback]

no właśnie u mnie to samo, próbowałem z catalystami 4.2 i z kilkoma innymi sterami lae awsze to samo, jest na to jakiś sposób?? tez mam gierke w wersji PL 1.03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na roznych konfiguracjach ta gra dziala roznie. na przyklad u mnie sie zawiesza a u innych wywala ja do windy. Nie ma jeszcze dobrego rozwiazania tych problemow

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszła nowa łatka poprawiająca błedy z wyświetlaniem obrazu na kartach ATI.

Wiecej Info i Download

744449[/snapback]

Cześc mam pytanko czy ten patch usunie mi taka niesprawnosc, że: grajac na Dantooine zaczynam misje do Gaju czy cus. I gra mi tak żabkuje, że wymiękam??

A kompa mam solidnego raczej :lol: Ale dół zaciaglem to a to do wersji english a ja mam PLa. I [gluteus maximus] nie wiem co jest z ta gra :mur:

Edytowane przez konrad_p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy są jakieś psosoby aby cofnąć wcześniej przyznane punkty i władować w coś innego... nawet jakieś kody, czy trainer :/

Walkę mieczami doprowadziłem do 3 poziomu, a tu się oklazuje że lightsaber to nie miecz i te 3 punkty mogę sobie wsadzić :(

907679[/snapback]

No pewnie poszukaj na www.lucasfiles.com edytora postaci do KoTOR'ów. Działa cuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześc mam pytanko czy ten patch usunie mi taka niesprawnosc, że: grajac na Dantooine zaczynam misje do Gaju czy cus. I gra mi tak żabkuje, że wymiękam??

A kompa mam solidnego raczej :lol:

1327406[/snapback]

Wyskocz na chwilę do pulpitu i wróć do gry. Chodzi płynnie dopóki nie wejdziesz do inv itp. Ale zawsze potem myk do pulpitu i działa :) Pomaga też wyłączenie czegoś w pliku ini - zajrzyj na forum Obsidian - tam piszą :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyskocz na chwilę do pulpitu i wróć do gry. Chodzi płynnie dopóki nie wejdziesz do inv itp. Ale zawsze potem myk do pulpitu i działa :) Pomaga też wyłączenie czegoś w pliku ini - zajrzyj na forum Obsidian - tam piszą  :rolleyes:

1327428[/snapback]

Serio z tym wyjsciem do pulpitu pomaga, jak tak to zaraz lookne. Bo tez chyba uwazasz ze z takim kompem to powinienem grac normalnie.:D

Niby co pomaga ale itak cos slabo chodzi. A szukam Obsidain ale maja juz KoTOR 2. A ja chcedo 1

Edytowane przez konrad_p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem: czasami jak chodzę po lokacjach to tracę kontrolę nad postacią(po wybraniu jakiegoś kierunku mój wojownik idzie do przodu, na boki, czasem wychodzi z lokacji, kamera przy tym też wariuje). Proszę pomóżcie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa o jedynce prawisz :) To pomaga na 100% wrzucenie do katalogu z grą pliku atioglxx.dll z catalystów podajże 4.2

1328336[/snapback]

A skąd ja ten plik wezme :unsure: U siebie mam DNA drivers 3.7.05 bo mam karte krecona. Jak bysm mogl zalatwic ten plik to daj znac na GG to ci maila pdam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj zmienić sposób sterowania - są bodajże dwa w opcjach - u mnie kamera kręci się gdy przesunę mysz bardzo w dół :P

1328914[/snapback]

Ja jeszcze do tego pliczku, no nie znalazlem go w Catalystch 4.2. A najgorsze jest to ze ustawilem gre n High w 1024/768 i póki jestem w zamknietych lokacjach jest bardzo plynnie a kiedy wyrusze np. do Gaju to mi żabkuje. Nie wiem co jest tej grze :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...