Skocz do zawartości
Link_mc

Star Wars: Knights Of The Old Republic

Rekomendowane odpowiedzi

A powiedzcie mi czy kolejnosc ma tu znaczenie ?? Bo ja jak gralem to wyladowalem na terenie szkoly sithow i byla to dlamnie 3 planeta na ktorej bylem :lol: I na tej to mapce skonczylem. Acha i pamietam, ze sciagnolem z neta opis jak przestawiac jakies energetyczne kregi bo sam nie moglem wymyslic jak je ustawic, a jak zobaczylem, ze na tym opisie jest cos kolo 30 kombinacji to stwierdzilem, ze gdyby nie internet to bym tej gry nie przeszedl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te kregi to nic innego jak "wierza chanoi" (chyba dobrze napisalem) buddyjscy mnisi zabijaja czas poprzes przekladanie kolek z 1 na 3 palik :>, na jej przykladzie zazwyczaj tlumaczy sie zasade dzialania algorytmow... gdyby nie wczesniejsze doswiadczenia z "wierza..." to za chiny bym niezkumal tego zadania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kregi sa banalne.

Zawsze w grach wystarczy czytac wszystko co sie powinno, sluchac, patrzec, itp.

Wszystko jest wytlumaczone i jezeli zwraca sie uwage na takie rzeczy to kregi nie stanowia problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale przy zalozeniu ze zna sie angielski, co innego zjazyc sens danej gadki czy uslyszec ze musisz przyniesc przedmiot X a co innego zajazyc dokladnie instrukcje trudniejszego zadania, inna sprawa ze wszystkie zabawy logiczne w kotorze juz gdzies byly np dolewanie paliwa w tej zatopionej bazie zywcem kojazy sie z szklanej pulapki:>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem cienki takie gierki,ale bardzo mi sie poodoba,szczegolnei jak gra koles mimo,ze przy AAx4 i Anizo X8 czasem spada do 18 FPSow w czasie duzych bitew.Wogole to mamy 2 czesci jakiejs tam mapy,z planety paskowej i wodnej.Daleko jeszcze jest do konca?Wiem ze sa 4 czesci tej mapy.PS-gramy w wersje PL bo ENG byla by troszq ciezka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

Na ichnich forum zalecali stery cat 4.2 sa ponoc najszybsze do tej gry (to faqt a przynajmniej u mnie)

gre skonczylem jakis czas temu i przyznaje ze zla nie byla . szkoda ze te wieze hanoi na koncu nie mialy 5 elementoow to by sie troche fajniej zrobilo i raczej odpadloby przypadkowe prooby albo lece wszystkie mozliwosci po kolei hehe . Jak wszyscy oczywisci gralem femalem scoundrelem 2xmiecze w lapkach i zdolnosc dodatkowa oczywiscie critical i jest to rozwiazanie przynoszace najwysze damagi na runde (pare razy w okolicach 280 choc mozna w sumie wiecej jakby jeszcze doladowac sie wszelkiego rodzaju dragami, a dosyc czesto 2 69=>magiczna liczba). Zal mi tylko ze jak dotarlem an tatoine to mi zostalo 700 xp do chyba 9 poziomu gdzie dostalbym jeszcze +1d6 sneake atack i skasowalem tam sobie saby wczesniejsze. Na takim ustawieniu .Robienie 20 poziom jedi nie ma sensu bo i tak masz w skladzie 2 jedi potem i jest tam jeden co ma duzo wisdoma wiec i tak jest lepszy od ciebie a tobie potzeba tylko speeda coby zadawac 2 ciosy wiecej a dobrej postaci walczacej w skladzie to w zasadzie nie ma. No i skopali roowniez light sabry bo ich sie totalnie nie oplaca brac duzo lepsze sa te kosy co to mozna kupic u tego handlarza na orbicie jakiejs planety mimo iz maja obnizony atak za trzymanie w drugiej rece to wymiataja.

No i najwieksze skopanie to oczywiscie limit xp . Nie moge sie poprostu nadziwic po kiego takie cos robia , i braklo mi takiego super stwora (cos pokroju Omega Weapon z final fantasy 5 lub 8 a emeralda z 7 co to zeby go pokonac trzeba naprawde dobrego zgrania druzyny , przedmiotoow i kupy szczescia (oczywiscie persona / potwora taka nie powinna byc obowiazkowa do rozwalki a tylko jako jakis subquest ale zato z jakims super eqwipunkiem w trzosiku :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MI najłatwiej się grało Soldierem->Guardian light side, 2ostrza lightsaber. Malak na końcu po 2 uderzeniach latał sie leczyć :)

Międzyczasie dawałem Force Speed i 2 razy szybciej na runde macha mieczykiem. Teraz sie przymierzam do dark side. I pamiętajcie :There is no death... there is force" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z przejsciem kanalow, musze wykrasc prototyp sciagacza vulkarom ale na drodze stoi rancor, mam ten wabik w ekwipunku ale nie wiem jak go uzyc..help

Mozemy wspolnymi silami dojsc do rozwiazania.

Pamietam ta misje ale nie pamietam zadnego rancora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba podejsc do tej sterty smieci i podłożyć tam granat z tym zapachem, rancor podchodzi i buum ponoc mozna go zalatwic tez w walce ale mi sie nie udało :(

Acha, faktycznie.

Juz sobie przypominam tego betona :)

Sa na niego dwa sposoby. Ten, o ktorym wspomina wlasnie cyganos.

Drugi natomiast (ten ktory ja wykorzystalem) to rzucanie w niego granatami recznymi i chowanie sie spowrotem w wyjsciu (to wyjscie, z ktorego wchodzimy do tego pomieszczenia Rancora). On po prostu tam nie wchodzi i jestesmy bezpieczni. Wraca sie i my wtedy znow wychodzimy. I tak w kolko. Biore pod uwage to, ze skorzystalem z jego durnego zachowania, czyli blad AI w grze.

 

PS. Musze skonczyc ta gre w koncu.

Zakonczylem ja na statku Malaka i nie wiem czemu przestalem grac.

Teraz przypomnielisci mi na nowo i neci mnie co czeka moich przyjaciol.

Po weekendzie instal KOTOR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie probowalem sposobu z granatami ale niestety nie mam wystarczajacej ich ilosci by rancor padl, a jesli chodzi o ten ladunek to nie wiem jak go uzyc, mam go ale nie moge nic z nim robic, mam nadzieje ze wiecie o co mnie chodzi :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie probowalem sposobu z granatami ale niestety nie mam wystarczajacej ich ilosci by rancor padl, a jesli chodzi o ten ladunek to nie wiem jak go uzyc, mam go ale nie moge nic z nim robic, mam nadzieje ze wiecie o co mnie chodzi  :oops:

Podloz ja w miejscu gdzie leza jakies odpadki or smth.

Sa one po prawej stronie (jak wejdzie do tego holu gdzie znajduje sie ten bydlak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja go wykonczylem granatami i lblasterm.... wystarczyly 2 mocniejsze granaty i blaster, troche to trwalo ale bez zadnyych strat zycia- mianowicie rancor niewej dzie do korytaza ktory prowadzi do wielkiego pomieszczenia z rancorem wiec gdy rancor odejdie ty wchodzisz do pomieszczeni szczelasz 2-3 razy i uciekasz spowrotem do korytaza, az do skutku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,pomóźcie,kipiłem sobie wczoraj w Empiku KOTOR wersję polską i jak mam wgrany jakikolwiek program do nagrywania płyt to gra się wywala do Windowsa.Jest na to jakiś sposób?Chyba jest to związane z zabezpieczeniami ale mam oryginał!!Co jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety,nic to nie dało,ale zauważyłem że gra wywala się i wyskajue blue screen jak tylko lekko podkręcę procesor.Na wszystkich programach w tym Prime 95 i innych gierkach pięknie wszystko chodzi.Widocznie przy tej grze nic nie mogę podkęcać :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...