Skocz do zawartości
Link_mc

Star Wars: Knights Of The Old Republic

Rekomendowane odpowiedzi

Spolszczenie lezy pewnie gdzies na polkach sklepowych :)

:D NIe wątpie,przeszedłem już KOTOR-a z 5-ć razy i mam ochotę zagrać teraz po polksiemu :D a wiem że spolszczenie jest gdześ w necie,tylko nie wiem gdzie :( Wy też skorzystacie,więc moze razem poszukamy? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jestes pewien ze spolszczenie istnieje jako osobny plik a nie jako wersja gry? bo ja zacholere niesłyszałem o spolszczeniu, a zawżywszy ze go znalezc niemozesz moze to potwierdzac moja teorie. Np. spolszczenie do gry Sacred jak wyszlo to niebylo zadnej tajemnicy wszyscy o tym trabili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spolszczenie już zainstalowałem fajne jest:) Ale nadal mam problem polegający na tym że kiedy przechodze z lokacji do lokacji to bardzooooooooo często wywala mi błąd i muszę od nowa włączać KOTOR-a szlag mnie trafia!!Co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D dziekuje bardzo za patch. mnie tez sie przyda, jak wiele moze zdzialac odrobina sceptycyzmu :D. ranger niech traba twojego slonia zawsze tapla sie w mleku... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno pytanko, wie kos moze gdzie znajde darmowy polski poradnik do kotora? albo przynajmniej ktos wie co zrobic z dziewczynka sasha, ktora wprasza sie na statek w dantooin, znaczy wiem ze koles na londowisku jej szuka ale on chce jakiegos dowodu, ze to dziewczynka ktorej szuka. co znia zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takiego poradniga do wszystkich subqestow bo bylby za dlugi. z ta sasha musisz pogadac az bedziecie sie mogli dogadac (za kazdym razem kiedy sie czegos dowiesz powinien byc zapis w dienniku :P i rozmowa zaczyna sie od nowa :evil: ) pozniej lecisz na Dantooin i z jakims Twilekiem musisz pogadac. THX za spolszczenie niedlugo je sprzwdze :P . Ja gralem na GeForce4MX i nie mialem problemow tylko na XP jak wychodzilem z kryjowki to mi wywalal blad :evil: w tydzien granie codziennie po 3 godz mialem juz za soba lewiathana (state Malaka) ibylem w akademi sithow ale musialem zakonczyc gre braklo mi 1 punktu do fulla jasnej strony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie gierka co jakiś czas sie wysypywała, nie pomogły na to patch'e :?

ale mimo tego wczoraj ją ukończyłem, oczywiście jasna strona mocy. fabuła mocno pokręcona, lekko shizowa :wink:

no i otwarte zakończenie czekające na KOTOR'a 2 :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie jakieś kropki sie sypią na teksturach w tej grze, strasznie denerwujące. Szczególnie w kantach, tam gdzie łączą się tekstury. Miałem to samo na 9500pro i teraz też tak mam.

Też tak macie? Sterowniki mam najnowsze, beta 8.07 o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie- czy ktos z was zrobil qest z procesem/slectwem sunrego na manan- ja sie wlasnie za to wziolem no i po wyjsciu z hotelu jakis koles powiedzial zebym pogadal z sithami w ich ambasadzie tylko ze ja bylem na manan zaraz po dantooin i zdazylem juz rozwali baze sithow, a wrucilem na manan z jolym juz po ucieczce ze statku malaka (zostalo mi tatooin nieznana planeta i star forgr), i tu moje pytanie cz mam mozliwoasc rozwiazania tego qestu mimo ze w ambasadzie sithow nikogo niema- nie prosze o rozwiazanie/spoiler?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zawalilem juz 2 raz podchodze do tego qestu i znow niepotrafie dowiedziec co sie stalo, dlaczego i czy sunry zabil ta pania sith... znaczy wybronilem go bo przerobilem swiadkow z hotelu ale ten koles co mi dal cynk ze sprawa niejest taka prosta meczy mnie, czy da sie tam cos zrobic, rozsuplac ta zagadke ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...