Skocz do zawartości
Link_mc

Star Wars: Knights Of The Old Republic

Rekomendowane odpowiedzi

tegooo normalnie zaje.... gierka;P jestem na tatooine:P 13 level:P jedi guardian :P obrazenia 12-34 w jednym mieczu a w drugim 9-28 o yeah :P ale jest problem

jak jestem na tym tatooine to mi normalnie rwieeeeeee moj komp to

p4 2,53 ghz 533 fsp

512 ddr 266 mhz,2cl,dual channel

readon 9800 pro hercules

maxtor 80 gb 8mb cache 7200 obrotow

i gigabyte ga-8inxp

 

 

;(:( tnieee sie:( no jak wyloncze aa i aniso to sie nie tnie ale kumppel ma fx 5600 i p4 1,8 i gra z x8 aa i 6 aniso;( i sie mu nic nie tnie, poradzicie na to coś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nic nie tnie (game 1024 na full z aax16) co prawda czasem spada fps do 15 (co w TEJ grze jakos mi nie przeszkadza), ale na ogol jest 20 - 30 fps.

Ale piszesz ze bez aa ci nie tnie - wylacz go i juz. Instalowales juz pacza ?? - moze on ci pomoze

 

A co do gry... to rzaczywiscie, jedna z najfajniejszych jakie gralem.(dziwie sie za na forum tak cicho o niej - kilka ktociutkich topików) Ja mam dopiero 3 kawalki tej Star Map (z pustynnej planetki, z lesniej planetki i z datooine (no.. tam dziej jest akademia).

Teraz jestem z tej wodnej planetce i ostatni mialem jakas rozprawe w sadzie i mnie usmazyli za kare....

 

Acha. Ktos gral jako zly ?? Bo sie zastanawiam jak by sie losy potoczyly przy innych wyborach (kto np. jak wykradal ta turbosprezarke do snoopracera zgodzil sie na propozycje tego facia co ja go np. zabilem ??

Ogolnie staram sie grać jako ten dobry (chodzi czesto "wymuszam" odpowiedzi itp w zwiazku tym jest em z miare na zero....

Acha.. i imho troche za szybko sie cala ekipe "zdobywa"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QRWAAAA:P ludzie ale chała zrobiłem disable sound i kurde z aax6 i aniso x18 nie spada ponizej 30 fps aleeee bez muzy nieumie grac:P ten subufer te świsty miecza;P miodzio http://www.klanbols.glt.pl

karte muzyczna mam sound blaster audigy player z najnowszymi sterami ;( poradzicie coś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhhh, ostrzegam - gra zasysa jak odkurzacz - skończyłem jako jedi consuelor ... od 3/4 gry light side na maxa :D i u mnie nic nie rwało- czsem na otwartych przestrzeniach spadało do ok 18 - ale normalnie super płynnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QRWAAAA:P ludzie ale chała zrobiłem disable sound i kurde z aax6 i aniso x18 nie spada ponizej 30 fps aleeee bez muzy  nieumie grac:P ten subufer te świsty miecza;P miodzio http://www.klanbols.glt.pl

karte muzyczna mam sound blaster audigy player z najnowszymi sterami ;( poradzicie coś??

Sciagnij se pacza i zprobuj dać "force softweare audio" czy cos w tym stylu (nie pamietam dokladnie - ja zadnych takich problemów nie mam.

 

Romerorunner - w wiekszosci recenzji pisze ze na x-boxe sa spadki fps, a ty widocznie nie masz na tyle wyczulonego oka zeby to wyczuć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam big problem "kupiłem" sobie kotora od kumpla i zgrałem sobie obrazy w formacie bin na dysk, następnie podzieliłem te obrazy(4cd) na pliki o wielkości 14,3mb. A problemem jest to, ze 3 i 4 płyta źle się podzieliła i wyskakuje błąd przy teście w winrarze. Można to naprawić, plik 39 (płyta 4) i plik 53 (płyta 3) nie zajmują 14,3mb tylko mniej( są to ostatnie pliki w podzielonym obrazie). Błąd ten to CRC. Pomocy, płyty oryginalne ukradli mi, nie wiem co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz jestem przy koncu gry. Szkoda ze jest ograniczenie max expow. Ja nie robiac wszystkich zadan maxa osiagnalem juz sporo przed znalezieniem ostatniego kawalka mapy :( Gry nie skonczylem bo zaiesilem sie w pewnym momencie i mi rece opadly :P Chodzi o drzwi , ktore sie otwiera przy pomocy mozaiki na podlodze. Wiem ze trzeba ja ulozych w H ale jak tego dokonac?? Nie wyczailem zadnej zaleznosci pomiedzy moimi ruchami a tym co sie zapala - znika na mozajce :) Ktos wie jaka jest kombinacja ruchow?? BO SZLAG MNIE TRAFIA !!

Ale gra jest wypas :)

Pomocy 1 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja  juz jestem  przy koncu gry. Szkoda ze  jest ograniczenie max expow. Ja nie robiac wszystkich zadan maxa  osiagnalem juz  sporo przed znalezieniem ostatniego kawalka mapy :(  Gry nie skonczylem bo zaiesilem sie w pewnym momencie  i mi rece opadly :P Chodzi o drzwi , ktore sie otwiera  przy pomocy  mozaiki na podlodze. Wiem ze trzeba ja ulozych w H ale jak tego dokonac?? Nie wyczailem  zadnej zaleznosci  pomiedzy  moimi ruchami   a tym co sie zapala  - znika na mozajce :) Ktos  wie jaka  jest kombinacja ruchow?? BO SZLAG MNIE TRAFIA !!

Ale gra jest wypas :)

Pomocy 1 :P

nie pamietam dokładnie, ale musisz chyba przejść po tych plytkach na planie H w ten sposób: najpierw jedna linia pinowa, potem schodzisz z płytek, następna pinowa, schodzisz i ostatnia pozioma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja  juz jestem  przy koncu gry. Szkoda ze  jest ograniczenie max expow. Ja nie robiac wszystkich zadan maxa  osiagnalem juz  sporo przed znalezieniem ostatniego kawalka mapy :(  Gry nie skonczylem bo zaiesilem sie w pewnym momencie  i mi rece opadly :P Chodzi o drzwi , ktore sie otwiera  przy pomocy  mozaiki na podlodze. Wiem ze trzeba ja ulozych w H ale jak tego dokonac?? Nie wyczailem  zadnej zaleznosci  pomiedzy  moimi ruchami   a tym co sie zapala  - znika na mozajce :) Ktos  wie jaka  jest kombinacja ruchow?? BO SZLAG MNIE TRAFIA !!

Ale gra jest wypas :)

Pomocy 1 :P

Zaczynasz z tego kwadratu co wystaje: idziesz 3 do góry (nie licząc wystającego), 1 w dół, 2 w lewo, 1 w góre, 2 na dół czyli piszesz H ale jakby od kończa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze nie lubie RPG i temu podobnych gier.

Jednak jestem maniakiem Star Wars i ruszam prawie kazda gre w tego swiata. Czytajac recki z tej gry nie moglem jej nie sprobowac.

Oczywiscie nie majac pojecia o RPG mam pewne obawy czy sobie poradze.

Jak narazie gram bo gram ale nie wiem czy nie bedzie to mialo pozniej odbicia w dalszym etapie gry.

Mam wobec tego kilka pytan:

1. Moge zwalic postac zlymi wyborami w dawaniu pkt doswiadczenia ?

2. Jezeli juz dawac pkt doswiadczenia to lepiej kierunkowac postac w danej umiejetnosci czy wszystkiego po trochu ?

3. Jezeli juz kierunkowac w jedna strone to w jaka warto (sila persfazji, informatyka, walki, obrona) ?

4. Lepiej jechac ciemna strona czy jasna - jaki to bedzie mialo wplyw na sama gre, na jej rozwoj, itp. Jezeli gra mi sie sposoba to najwyzej przejde drugi raz zmieniajac strone. Jednak na poczatek ktora bedzie latwiejsza ?

5. Czy wykonywac wszystkie zadania poboczne, czy sie oplaca przedluzac gre ?

6. Jakie przedmioty sie oplaca kupowac, w co warto inwestowac ?

 

Z pewnoscia bede mial jeszcze wiele klopotow w czasie gry. Prosze o wyrozumialosc, po prostu nie gralem nigdy w tego typu gry ale ta zaczyna mnie zassywac.

Oczywiscie moze powstac watek jak najbardziej zajawkowy. Np. co zrobiles gdy spotkales tego a tego kolesia. Pomogles mu czy nie, itp.

Moze bedzie ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie jestem zwolennikeiem RPG ale z tego co otarłem się o gry tego typu (lub quasi rpg - vide diablo). To jak chodzi o punkty, to imho warto rozwijać główną umiejętność (charakterystyczną dla bohatera) ale też nie zaniedbywać całkiem innych. Tak samo wykonywać wszystkie questy i zadania bo mozeny zdobyć doswiadczenie i ew. ciekawe itemy.

Co do reszty to nie wiem bo nieznam tej gry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedl mi teraz jeszcze problem z dzwiekiem.

Po jakims czasie grania dzwiek zaczyna trzeszczec, nakladac sie, podwajac, wracac po kilka razy. I czasami dzieje sie to wszystko naraz. Mial ktos z Was takie problemy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jakims maniakiem rpg nie jestem, ale kotora przeszlem calego bez wiekszych problemow.

A co do dzwieku to sprobuj pacza i ewentualnie wylaczyc hardwearowe dopalanie dzwieku ( nie zobacze jak sie to dokladnie nazywa, bo gry juz nie mam, ale w ktorejs recenzji tak pisali - ja zadnych problemów nie mialem, wiec nie jestem pewnien czy zadziala...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym dzwiekiem to tak jak sie obawialem. Sterowniki do plyty.

Jedyne, ktoremi dzialaj w 100% poprawnie to jednak te oryginalne z plytki datowane na styczen 2003. Juz sie bawilem z 4 wersjami. Ta ostatnia myslalem, ze bedzie OK ale jednak wyszlo predzej czy pozniej.

 

Acha jak sie gra w tego PAZAAKA ?

To gra prawie jak oczko. Ale nie do konca potrafie zakumac regul chociaz znam english.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pazaak to w zasadzie pardzo prosta gra. Najlepsze karty do pazaaka to takie +- czyli mogo dodac lub w razieczego odjac puntky.

A w skrucie zasady wygladaja tak:

Celem gry jest zdobycie 20 punktów (nie 21 jak w oczku). Dostajesz pojedyczo karty. Z boku masz przyciski, ktore odpowiadaja za zakonczenie parti, lub do prosby o nastepna karte... czyli narazie to wyglada jak oczko. Jedynoa ruznica jest to ze masz jeszce w rece swoje karty ktore mozesz wykorzystac do gry ( np. dostales 2 karty: 10p i 4p, wiec dokladasz swoje +6p(jak masz taka karte) i masz 20 :D, albo np. dostales 3 karty: 12p 5p i 5p - razem 22 wiec za duzo, ale jak masz karty ktore odejmuja punty to mozesz jescze wygrac - uzywasz karty -2p i masz 20 :D

 

To tyle.... mam nadzieje ze cos z tego skumales...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku dobieram 10 kart z po 2 szt. z dana liczba (1, 2, 3, 4, 5).

Potem zaczyna sie gra, komp ma ruch pierwszy (jego zolta karta laduje na stole po lewej stronie stolu). Ja mam ruch ale nic nie moge zrobic poza dodaniem karty (jednej z 4 dostepnych) po tej samej stronie co wczesniej komputer.

Po kazdym moim ruchu musze dac END TURN bo nic wiecej zrobic nie moge (poza STAND BY oczywiscie). I komp daje karte juz po drugiej stronie. Ja znow w to samo miejsce co wczesniej i tak wkolko az do oczywistego przegrania partyjki.

Nie moge skumac za chiny ludowe. Moze gra z przeciwnikiem wyglada inaczej (ja probowalem nauki a nie stricte gry z przeciwnikiem).

Najlepiej, czy jest gdzies na jakies stronie wytlumaczone czarno na bialym ze screenami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wim w czym ty widzisz problem... ja zasad nawet dokladnie nie czytalem, poprostu gralem, przegralem kilka pierwszych partii, a potem juz nie bylo problemow z wygrana (szkoda ze nie dalo sie grac o naprawde duze stawki...)

Moja rada:

Zagraj kilka meczy a napewno skumasz (chyba ze jakis nie kumaty jestes, ale nie sadze :wink:)

Na necie znalazlem http://cgi.gamefaqs.com/search/go.asp?dir=...=3379&lv=0&pg=2 Jest tam Pazaak Guide coprawda bez screenow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, ja zawsze w kazdej kolejce wykladalem swoja karte z reki.

A powinienem po prostu czekac az komp sam przydziela z kupki ze stolu.

A te z karty z reki mozna uzywac jezeli widac, ze mozna wykonac ruch dajacy 20pkt. Looz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie gralem w tak wciagajaca gre.

Po raz pierwszy gram w RPG, ktory mi sie podoba. Nie wiem czy to swiat SW czy po prostu gierka jest zrobiona lepiej niz inen RPG.

Bo grajac w Baldurs Gate, Morrowind nie potrafilem nawet godziny spedzic przy nich.

Ta gierka powoduje, ze chodze niewyspany do pracy :P

 

Jak oceniacie ta gre na tle innych RPG ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gireka zasysa... fabula jest w soomie tez jest fajnie skonstruowana. Sterowanie jest tez fajnie zrobione (prawie wszysko da sie zrobic myszka... no moze poza wyscigami)

Fajne minigierki ktore urozmiajcaja troche rozgrywke.

Grafinka na wysokim poziomie (chodzi na poczatku tego nie widac)

 

Na tle innych rpg ??... no cuz... morrowinda porzucilam po 30min grania.

Ogolnie pierwsza gra rpg ktora mi sie tak podobala... a czy to przez SW ??... rzaczej nie, bo fanem star warsów nie jestem.

 

KRS mniej wiecej w ktorym miejscu gry juz jestes ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...