Skocz do zawartości
Pk.Master

Błagam Pomocy! Chyba procek padł. CO sądzicie??

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś odpalam komputer i się nie uruchamia. Ale po resecie BIOS-u zadziałało bo procek miał wtedy FSB 100MHz i zacina sie wtedy przy starcie windowsa XP. Zasilacz sprawdzałem więc to nie on. Jestem prawie pewien że to procek. Co o tym sądzicie, co mo radziecie?? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamięci sprawdze, a co cooler może mieć do tego (temp. jest dobry)

dysk nic do tego niema. to że komp sie nie włąćza to chyba nie jego wina.

Zasilacz wymieniłem na inny.(przedtem codegen 400 :-) teraz huntkey 300). JAkieś inne pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci sie zacina??? Mi sie zatrzymywał pasek i kursor jak już sie pulpit pokazał stał z 2 min nawet klepsydra stała. Tobyło przez detonatory i musiałem szukać takich żeby było ok [40.72]. Zobacz może tez tak masz, ja tak miałem przez to że nową karte wsadziłem, dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi się zacina już przy ładowaniu tego ekraniku z napisem Win Xp ale mnie nie słuchacie!!!

Tu problem polega na tym że jak procek chodzi na standardowych ustawieniach to się wogóle nie włącza tylko jak zresetuje bios to mam zamiast 1667 to 1250 i wtedy działa ale tylko do biosu i nie dalej a i w biosie są błędy!!!

Ja tam sądze że to procek ale nie wiem czy mam go demątować i wysyłac do servisu i was pytam o zdnie czy to napewno procek??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEST udało się odpalić, po wyjeciu jednej z pamięci!! Ale już kompletni nie rozumiem, już odpala ale o zacina się w dwóch przypadakach gdy włączam jakąs grę i gdy chcę procesor ustawić na nominalne wartości czyli 133MHz bo tylko na 100MHz (12,5x100). Już nie wiem bo w takim razie to może nie procek a ta pamięć co wyjąłem jest sprawna bo testowałem na inny kompie, zupełnie jakby poprostu nie wytrzymywała ale czego (na drugimkompi chodziła na 133FSB)?? Może to płyta (i może lepszy zasilacz) pieprzy sie bo to by wszystko wyjaśniało problemy z pamięciami prockiem a i z IDE 2 miałem problemy. Co polecacie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...