Skocz do zawartości
Aquarium

Modecom ATX-350GTF (PFC) - styknie dla non-clockera ?

Rekomendowane odpowiedzi

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=9592 .... wiem że jest cichy, ale jak z resztą? Przeglądając posty na forum widziałem niepochlebne komentarze, cena jest niska - fakt, ale w testach na benchmark.pl modecomy wypadły naprawdę ok (tylko nie ta seria :P ) - więc jak to jest.... Sprzętu nie podkręcam bo i nie mam po co .... no chyba że chieftec w siriusie za 199 :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba się zgodzę... na razie "taka soboe" 300 daje radę - od południa katuję kompa reinstalką sysa na nowej karcie bez większych wrażeń :P ale "szefa" trzeba by zgarnąć, tylko że d*** z Siriusa na maile nie odpowiadają zbyt chętnie ... i bądź mądry kiedy będzie towarek :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam udac sie do sklepu komputerowego w EMPIKU.

Tam maja Cheftec 420 za 299zl a 360DF za 239zl.

Ja osobiscie taniej nie znalazlem.

 

A co do MODECOMa to mam 300GT i poki co bardzo dobrze mi sie sprawuje. Napiecia stabilne mimo podkrecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomnialem dodac, ze jest to ten sam zasilacz rozniacy sie tylko naklejka, bo modecom laduje do swoich zasilek bebechy fortrona i nakleja swoja naklejke.

 

mozna latwo zobaczyc jaki sprzet do nas trafia. w niemczesz czy innych krajach ma on moc 300W a w PL juz 350W :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemiec skad ty taki madry jestes ? jak bys nie widzial to ja juz skomentowalem ze modecom to forton :D a jezeli chodzi o moc to ma te 350w a jesli mowisz ze lepiej kupic uzywanego fortona to jestes w bledzie bo od modecoma dostaniesz 3 lata gwarancji :evil: no i nowa zasilke :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemiec skad ty taki madry jestes ? jak bys nie widzial to ja juz skomentowalem ze modecom to forton :D a jezeli chodzi o moc to ma te 350w a jesli mowisz ze lepiej kupic uzywanego fortona to jestes w bledzie bo od modecoma dostaniesz 3 lata gwarancji :evil: no i nowa zasilke :lol:

tylko 300W fortrona jest sprzedawane jako 350W u modecoma.

 

czy ja wiem czy warto placic 2-3 razy wiecej za ten sam zasilacz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...