Skocz do zawartości
Neo_x

Jakie gry z mozliwoscia online polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

siemka.. poledzcie jakas dobra gierke z mozliwoscia gry online z rodzaju fpp i symulatorow, sciganek... tak sie nudze ze zaraz mnie tu rozerwie :|

thx :)

pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam BATTLEFIELD 1942 - link do strony polskiej sceny http://www.battlefield1942.pl/

 

możesz w tej gierce postrzelać z karabinu czołgu samolotu statku; powysadzać; polatać; popływać; i wiele innych fajnych żeczy możesz tam zrobić...

zapisz się do klanu - wtedy jest najlepsza zabawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty - najlepsze jak dla mnie w team deathmach :!: :twisted:

Unreal Tournament 2003 - najlepsza w deathmach :!: :twisted:

Wolfenstein - Enemy Territory - w to nie grałem ale może być ok :wink:

Need For Speed Underground - jak na razie najlepsza ścigała na multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też stawiam na Wolfa Enemy Territory - wciągający, fajny i w pełni legalny (znaczy się bezpłatny) no i instalka zajmuje tylko coś 300mega, więc szybko się ściąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok :) to zaraz sobie wolfenstaina et zassam :)

wie ktos dlaczego przy probie wejscia do nfsa online gra mi sie wiesza? posiadam wersje 1.3 :|

 

w csa gram duzo :P ale ile mozna :P

 

update: o mash!! ja myslalem ze wolf et jest darmowy... :| fajnie ze se pogram :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos dlaczego przy probie wejscia do nfsa online gra mi sie wiesza? posiadam wersje 1.3 :|

Co rozumiesz pod pojeciem "wiesza sie" bo u mnie własnie po zaplikowaniu 1.3 pojawiły sie "przyciecia" przy łaczeniu ale tylko na chwilke. Wyglada to tak, że muzyka staje, auto w tle także ale zaraz wszystko wraca do normy i mozna grać bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolfenstain: Enemy Terorist :)

Super gierka, a co najważniejsze za free :D

Chyba Wolfenstein - Enemy Territory miałęś na myśli. Co do giery to jest spoko. Jak ktoś zobaczy kogoś o nicku Junior[PL] to znaczy że to ja.

Inną moją propozycją jest wiecznie żywy CS :D oraz Call od Duty bo jest na wypasie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolfenstain: Enemy Terorist :)

Super gierka, a co najważniejsze za free :D

Chyba Wolfenstein - Enemy Territory miałęś na myśli. Co do giery to jest spoko. Jak ktoś zobaczy kogoś o nicku Junior[PL] to znaczy że to ja.

Inną moją propozycją jest wiecznie żywy CS :D oraz Call od Duty bo jest na wypasie :twisted:

No No, dziekuje, że mnie poprawiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos dlaczego przy probie wejscia do nfsa online gra mi sie wiesza? posiadam wersje 1.3 :|

Co rozumiesz pod pojeciem "wiesza sie" bo u mnie własnie po zaplikowaniu 1.3 pojawiły sie "przyciecia" przy łaczeniu ale tylko na chwilke. Wyglada to tak, że muzyka staje, auto w tle także ale zaraz wszystko wraca do normy i mozna grać bez problemu.

tak to rozumiem ;) ze po wejsciu w gre online wiesza sie caly komp... 10 min czekalem i jakos jedyne co moglem zrobic to twardy reset :|

 

p.s. ... rzuccie tutaj jakiegos linka do wolfensteina et :)

thx:)

pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...