Skocz do zawartości
Neo_x

Jakie gry z mozliwoscia online polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

www.kurnik.pl

 

:twisted:

hmmmmm :lol: no wiesz:lol: nie zebym Cie dolowal ale jakos przeszlo mi to 4 lata temu :lol:

 

a w urban terror nigdy nie gralem :) zobaczymy moze "kupie" w weekend ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.kurnik.pl

 

:twisted:

hmmmmm :lol: no wiesz:lol: nie zebym Cie dolowal ale jakos przeszlo mi to 4 lata temu :lol:

;)

no przecie podałem linka dla jaj emotikon czy sie nie wyswietlił czy jak :twisted:

 

 

grzesiu no raczej pozadany jest orginał zwłaszcza jak chcesz powalczyc wjakis miedzypanstwowych rozgrywkach klanow ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.kurnik.pl

 

:twisted:

hmmmmm :lol: no wiesz:lol: nie zebym Cie dolowal ale jakos przeszlo mi to 4 lata temu :lol:

;)

no przecie podałem linka dla jaj emotikon czy sie nie wyswietlił czy jak :twisted:

 

 

grzesiu no raczej pozadany jest orginał zwłaszcza jak chcesz powalczyc wjakis miedzypanstwowych rozgrywkach klanow ..

ale mi chodzi o to czy bede mogl sobie po prostu pograć na jakims serwerku a nie w klanach itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.kurnik.pl

 

:twisted:

hmmmmm :lol: no wiesz:lol: nie zebym Cie dolowal ale jakos przeszlo mi to 4 lata temu :lol:

;)

no przecie podałem linka dla jaj emotikon czy sie nie wyswietlił czy jak :twisted:

 

 

grzesiu no raczej pozadany jest orginał zwłaszcza jak chcesz powalczyc wjakis miedzypanstwowych rozgrywkach klanow ..

ale mi chodzi o to czy bede mogl sobie po prostu pograć na jakims serwerku a nie w klanach itp?

sam bym se popykał jak by sie dało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha.. wezdzcie rzuccie jakis link do americans army.. bo qrcze znalazlem duzo ale wszystko mi idzie po 5 kb/s :|  

thx:)

pozdro :)

Jak masz zainstalowane GameSpy Arcade to z tamtąd sobie pociagnij, ja tak zrobiłem poniżej 63kb/s nie zchodziło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok :) zassalem z jakiegos ftp :P a teraz next problem :| wszedlem na www.americasarmy.com , zarejestrowalem sie rano o 10 i do tej pory nie dostalem hasla na maila :| zalozylem tez drugie konto na innego maila ale tam tez hasla nie dostalem :| qrde... dlugo bedzie mi szlo to haslo bo chce pograc a nie mam jak :P

 

p.s. jestem niecierpliwy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli już zaczeliście dyskusję o grach we flashu, to ja się zapytam czy ktoś widział gierkę związaną z matrixem ( taka bijatyka, można na dwóch ) - prosta gierka ale jej poszukuje, bo ktoś mi dał jej adres na innym forum ale forum nie działa a niedawno robiłem reinstalkę.

 

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli  chodzi o symulacje :  GPL oraz Nascar Racing 2003 + mody :)

Zobacz sobie  filmik :http://www.onlineracin.com/pwf/download.asp?cid=10

qrcze.. nie mam kierownicy.... a w nascar nie ma sensu grac bez kierownicy :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batllefield 1942

Battlefield: Vietnam

Battlefield DC - USA vs. IRAQ darmowy mod

Battlefield EoD - mod wojny w wietamie ale darmowy

Battlefield FH - bardz realna II WŚ z udziałem polskiego wojska polecam

Starcraft BW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...