Skocz do zawartości
snaj*

Barakuda i kolejne schizy !!

Rekomendowane odpowiedzi

Pomalu trace caly respekt jakim dazylem te dyski ( chociaz nie wiem czy nie powinienem

gniewu skierowac na sklep ktory mi je sprzedal ?!). W kazdym badz razie 3 dysk juz na

samym poczatku sie sypie !!!!

Normalnie komp pracuje a ty nagle ZGRZYT - odglos jakby talerze stawaly i w tym momencie

glowica o nie zawadzala i je rysowala !!!! Po tym zgrzycie 5-10 sekund totalnej zwiechy

systemu - nic nie dziala, na nic nie reaguje, muzyka staje !! Potem wszystko wraca do

normy, ale czasami zdarza sie te przerwy zdarzaja sie jedna za druga !!

Dysk zdefragmentowany, 0 badow, nowka, komp nie krecony !!

 

Czy ktos spodtkal sie z taka praca dysku ???? Nie pytam tutaj co mam robic z dyskiem

ale szukam osob ktore mialy ten sam problem bo byc moze doszly dlaczego on sie pojawia

!!

 

PS. To juz chyba ostatni Seagate ktory kupilem :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilacz trzyma dobre napiecia?

dyski maja temperature w normie?

jak masz takie problemy to trzeba zastanowic sie czy to twoj komp nie powoduje tych problemow.

 

osobiscie od lat uzywam seagate (innych dyskow tez) i nie mam zadnych problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz zasilanie takie jakie zapoda Codegen - sam sie domysl :(

Temp - 41 - 43 stopnie.

 

Natomiast zauwazylem co innego otoz w jakis qwa dziwny sposob na dyskach z primary IDE wylaczyl mi sie DMA !! Pomoglo dopiero zainstalowanie pakietu IDE od VIA !!

 

Zasilke zmienie na szefa 350 2 wentyle badz huntKeya 400 tego za 260zl

ale czy to pomoze ?! Qwa mac 3 dysk pada na twarz !! Albo pech, albo komp, albo sklep rznie se w kulki !! :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...