Skocz do zawartości
ExodusXXL

Którą karte???

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra sprawa jest taka iż bez was nie dam rady:(

Nie mam kasy a musze miec jakas Kartevwiec mam do wyboru DWIE

 

1. Radeon 9200 Gigabyte GV-92128DH 128MB DVI + tv BOX (128-bit)

 

2.GeForceFX 5200 Gainward Pro660 TV/DVI 64MB BOX (128-bit)

 

I którą wybrać?? nie mam kasy na żadną wiecej i tak mam je za friko Wiec dajcie jak mozecie krótkie odpowiedzi .Z góry dziekuje !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Fajnie tylko mam jeszcze jedno pytanko Na tym Radeonie 9200(co wyzej) wynik jest 8293w 3D Marku 2001 a 2003 1300 czy ten FX5200 uzyska podobny rezultat???  

Wiem bo Koleś ma obok mnie w klatce tego radeona:)

a grasz w 3d marki :?:

bo jak tak to możliwe że ten fx ma pare punktów mniej ale w grach jest wydajniejszy, więc jak karta do grania to fx a jak do 3d marków do radeon (ale nie jestem do końca pewien czy w 3d marku jest na 100% wydajniejszy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, iz takie samo pytanie zamieściłem na Overclockers i powiem szczeże że ich rady były całkowicie odwrotne (czyli Radeon) ale nie ujmując nic stronie Overclo... całkowicie zaufam wam i biore FX5200 :):):) Dziekuje wszystkim któży pomogli mi w wyboże:):) i sorki za zamieszczenie tego topicu nie w tym dziale co trzeba :oops: .Dziekuje i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...