Skocz do zawartości
nrl

BloodRayne 2

Rekomendowane odpowiedzi

Link do trailera :D

http://www.gamershell.com/news_BBloodRayne...BTrailer1.shtml

Gierka naprawdę zrobiła na mnie wrażenie a w tych czasach to naprawdę dużo(większość gier w 2003r. zawiodła mnie). Z tego co zobaczyłem w filmiku siekanina :twisted: zacznie się w październiku 2004r. Coś mi się wydaje że poczekamy trochę dłużej :cry:

Jedynkę przeszedłem całą była jak dla mnie wielką grą oby czy dwójka była równie dobra nie jak Deus Ex 2 ta giera naprawdę mnie zdołowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie, mam BloodRayne'a (z CDA) i pada Media-Tech CorshairPRO mt171. BloodRayne fajna gierka ale jeszcze fajniejsza będzie na pazie. włączam pada pod USB,

(sterowniki ok) włączam BloodRayne i daje opcje, sterowanie i "Gamepad"

daje enter a tam pisze że nie można wykryć pada. Upewnij sie że podlonczyleś go poprawnie ... itd. itp. etc.

Czemu tak jest??? przecież wszystko podlączone ok, w innych gierkach chodzi pad jak zloto tylko tu krach. Próbowałem kilka razy i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko obslubuje,ale tylko niektore modele :)

czy ja wiem czy tylko określone modele? może obsługuje tylko te które wyszły (pady) przed produkcją BloodRayne? chociaż i tak nie powinno tak być bo np. takie Vice City lub CMR3 wyszło pół roku przed wypuszczeniem mojego pada na rynek, a działa bez problemów. Nie wiem, nie wiem... może ktoś jeszcze coś zapoda??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w 3 akcie, a dokładniej w misji OLD GAUSTADT. Są tam ruiny zamku. Wybiłem już wszystkich przynajmniej których mogłem bo większość drzwi jest zamknięta. Na kompasie pokazują mi się punkty ale nie wiem jak do nich dotrzeć. Może coś poradzicie :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde sam nie wiem jak to przybliżyć. To jest chyba pierwsz misja w której pojawiają sie takie dziwne wampiry. I rozpoczyna się ją wychodząc z przejścia wykutego w skale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no musisz wejśc do zamku.. tam trzeba troche poskakać po schodach i wogóle.. ;)

jakoś sie wbij na dzwonnice.. i chyba jakoś sie dzwon zrzuca.. bla bla bla.. on robi dziure.. i można jakoś wejśc do środka.. tylko uważaj bo jak wejdziesz za abrdzo to wrócisz na początek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...