Jump to content
Sign in to follow this  
nrl

BloodRayne 2

Recommended Posts

Link do trailera :D

http://www.gamershell.com/news_BBloodRayne...BTrailer1.shtml

Gierka naprawdę zrobiła na mnie wrażenie a w tych czasach to naprawdę dużo(większość gier w 2003r. zawiodła mnie). Z tego co zobaczyłem w filmiku siekanina :twisted: zacznie się w październiku 2004r. Coś mi się wydaje że poczekamy trochę dłużej :cry:

Jedynkę przeszedłem całą była jak dla mnie wielką grą oby czy dwójka była równie dobra nie jak Deus Ex 2 ta giera naprawdę mnie zdołowała.

Patrze na tego trailera 2 (high res) i normalnie 2ka bedzie z 2 albo 3 razy lepsza od jedynki! Te scenki sa po prostu boskie! Nie! Ona jest boska! :P

Oby faktycznie mozna bylo zawisac na lampach! JEEEJKU!!! uwielbiam wszystko zwiazane z Vampirami :twisted:

WOW juz 2 bedzie, fajnie, ale w 1 nie zdazylem pograc , CD nie czytal płyt, za bardzo byly porysowane.

Ja niedawno tzn jakies 2 miechy temu przeszedlem jedynke, a tu juz mowa o 2 8O

Pozdrawiam Harry :)

Hmmm. Ciekawe kiedy premiera bo bym se pograł . Pierwsza cześć mi sie podobała i mam nadzeje że dwujka będzie lepsza.

Wstyd sie przyznac ze w 1 nie gralem. Ale moze juz niedlugo bede mial okazje pogiercwac w BR. A 2 bedzie super.

Screeny były już dawno, bodajże na Gamers Hell, a ja czekam z niecierpliwością na film BloodRayne :!: :twisted: :twisted: :twisted:

Jak w temacie, mam BloodRayne'a (z CDA) i pada Media-Tech CorshairPRO mt171. BloodRayne fajna gierka ale jeszcze fajniejsza będzie na pazie. włączam pada pod USB,

(sterowniki ok) włączam BloodRayne i daje opcje, sterowanie i "Gamepad"

daje enter a tam pisze że nie można wykryć pada. Upewnij sie że podlonczyleś go poprawnie ... itd. itp. etc.

Czemu tak jest??? przecież wszystko podlączone ok, w innych gierkach chodzi pad jak zloto tylko tu krach. Próbowałem kilka razy i nic.

Moim zdaniem tworcy mogli tego nie przewidziec,albo giera nie obsluguje wogole pada

No ale jak w grze jest opcja Gamepad to chyba jednak obsługuje :idea:

Moim zdaniem tworcy mogli tego nie przewidziec,albo giera nie obsluguje wogole pada

No ale jak w grze jest opcja Gamepad to chyba jednak obsługuje :idea:

Na pewno obsługuje.

Sprawdzane na Logitecg Wingman i E5 Vg.

No tak tylko obslubuje,ale tylko niektore modele :)

czy ja wiem czy tylko określone modele? może obsługuje tylko te które wyszły (pady) przed produkcją BloodRayne? chociaż i tak nie powinno tak być bo np. takie Vice City lub CMR3 wyszło pół roku przed wypuszczeniem mojego pada na rynek, a działa bez problemów. Nie wiem, nie wiem... może ktoś jeszcze coś zapoda??

Jestem już w 3 akcie, a dokładniej w misji OLD GAUSTADT. Są tam ruiny zamku. Wybiłem już wszystkich przynajmniej których mogłem bo większość drzwi jest zamknięta. Na kompasie pokazują mi się punkty ale nie wiem jak do nich dotrzeć. Może coś poradzicie :?:

Może coś byś jeszcze powiedział na temat tej misji,bo jakoś nie moge sobie tego przypomnieć.

Qrde sam nie wiem jak to przybliżyć. To jest chyba pierwsz misja w której pojawiają sie takie dziwne wampiry. I rozpoczyna się ją wychodząc z przejścia wykutego w skale.

no musisz wejśc do zamku.. tam trzeba troche poskakać po schodach i wogóle.. ;)

jakoś sie wbij na dzwonnice.. i chyba jakoś sie dzwon zrzuca.. bla bla bla.. on robi dziure.. i można jakoś wejśc do środka.. tylko uważaj bo jak wejdziesz za abrdzo to wrócisz na początek ;)