Skocz do zawartości
nrl

BloodRayne 2

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie krew zalała w zeszłym tygodniu ...

 

znalazłem na stronce filmweba trailery do filmu...

 

ściągnąłem oba, oblookałem...

 

bosche... takiej porażki świat chyba dawno nie widział ... :?

 

nie wspomnę już o odtwórczyni głównej roli, która przy prawdziwej Rayne wygląda jak chłopka wyciągnięta prosto ze stodoły...

 

naprawdę totalna porażka ...  :sad:

1590492[/snapback]

Czyli opisujesz filmik z gry ?

Bo chyba nie sama gre ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez widzialem wczesniej te filmiki,ale w grze wypada to lepiej,chociaz kamery sa tragiczne,jednak sama rozgrywka narazie wypada smakowicie.Zastanawia mnie tylko czemu w tej grze (glownie w menu) czasem na ulamki sekund pojawiaja sie arty i to pare razy.Mam nadzieje,ze to nie wina odblokowanych potokow bo bym sie zalamal.Jak narazie to jedyna gra,w ktorej tak mam i mam nadzieje,ze tak pozostanie.W demkach i innych grach jest wszystko spox.Moze ktos z Was mial tez taki motyw?Jeszcze 1 - to nie przez podkrecenie bo w innych grach jest ok a poza tym na default core i mem tez tak mam.

Edit - wylaczylem wszystkie potoki i vertexy i ustawilem napiecie na AGP spowrotem na 1.5 i dalej mam to samo (na szczescie :) ).Wystarczy poczekac pare sekund w menu i sie zaczyna.Czego to moze byc wina ?? HELP

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka nie jest zła tylko te debilne wrzucanie gości do śmieciary lub na głośniki kurcze pełno tego jest w tej grze. Ciekawe co za ......... to wymyślił.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągam...ale już czuję żenadę;/ wszak bierze sie za to Uwe Boll...

jedynie muza stąd mi sie podoba - 1591803[/snapback]

tez nie polecam tego ogladac niewem kto ubral rayne w takie gacie :( wyglada jak moja babcia w dresach

 

gierka nie jest zła tylko te debilne wrzucanie gości do śmieciary lub na głośniki kurcze pełno tego jest w tej grze. Ciekawe co za ......... to wymyślił.

1592046[/snapback]

faktycznie mozna pograc, ale to rzucanie jest irytujace psuje zabawe i powoduje niepotrzebne przestoje w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna odmóżdżająca gierka... Tylko że znowu konwersja zrobiona na odp****** się .. Właśnie utknąłem pod koniec levelu w dyskotece - bo najpierw trzeba było zrzucić 2óm łebkom na głowy sufit, a nie ich wykończyć ... I cały level od nowa wrrr .... Żeby było śmieszniej, ten sam błąd jest na PS2 i XBoxie ... Super ... Ale za to dodatkowe stoje Rayne są niezłe - szczególnie Dark i School :P .. Polecam do obadania kod FAKEBUSTCUNNINGLYDISTORTED :lol:

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Wystarczy poczekac pare sekund w menu i sie zaczyna.Czego to moze byc wina ?? HELP

1590610[/snapback]

 

Mi sie nie pojawiaja albo ich nie widze a specjalnie zostawilem te menu na kilka mint :blink: , ale jesli tylko w menu cos tam smierdzi to nie ma co robic afery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nie pojawiaja albo ich nie widze a specjalnie zostawilem te menu na kilka mint  :blink: , ale jesli tylko w menu cos tam smierdzi to nie ma co robic afery ;)

1593500[/snapback]

Napisalem,ze glownie w menu chodz nie tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to cos wygloda??? ja za to mam problem ze slezz(tak duza skrzydlata poczwara)

1593715[/snapback]

Nierealny, sleez rzuca w ciebie wybuchajacymi gosciami, musisz wyczekac moment az zlapie typka, wtedy spuszczasz wode i jak ona rzuci gosciem to łapiesz go na łancuch w momencie gdy uderzy prawie w ciebie i odrzucasz go prosto w nia, trzeba tak z 5 czy 6 razy az jej sie zrobi dziura w brzuchu, pozniej trzeba do niego wejsc i wyrwac jej serce :D

 

Ferril to ta naga typiara po której pływaja te "tatuaze"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna odmóżdżająca gierka... Tylko że znowu konwersja zrobiona na odp****** się .. Właśnie utknąłem pod koniec levelu w dyskotece - bo najpierw trzeba było zrzucić 2óm łebkom na głowy sufit, a nie ich wykończyć ... I cały level od nowa wrrr .... Żeby było śmieszniej, ten sam błąd jest na PS2 i XBoxie ... Super ... Ale za to dodatkowe stoje Rayne są niezłe - szczególnie Dark i School :P .. Polecam do obadania kod FAKEBUSTCUNNINGLYDISTORTED  :lol:

1592559[/snapback]

Wcale nie trzeba robić levelu od nowa. Sufit zawala się tak samo niezależnie od tego czy się ich zabije czy nie. Ja ich zabiłem a mimo to sufit udało mi się zawalić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie drażnią te wstawki z zabawą łańcuchem... Teraz utknąłem przy maszynie robiącej shoud (czy jakoś tak). Nabijam kolesia na bolce, para buch, ludzik w ruch i ... nie trafiają do dziury :mur: Raz się tak wnerwiłem że wepchnąłem kolesia łańcuchem: ja go 2m w górę, on spada 1m w dół, ja znowu nim w górę i tak do skutku .. ale to cholernie trudne ...

Edytowane przez Outlander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast troche irytuja bugi.

 

Naprzyklad ustawienia volume nie chca sie zapamietac, daje na 100% potem save w grze, wychodze z gry , znowu wlaczam i mam spowrotem 77%.

 

Dodatkowo, co bardziej wnerwia, "gina kombosy" . Po zabiciu bosa dostalem C + mouse B1, jestem w nastepnym levelu i patrze - kombos nie dziala pozostal tylko ten pierwszy czyli c+f. No dobra, przechodze jeszcze raz ta misje, zabijam ta panienka z brzytwami na dworcu, dostaje nowe kombo (te ciecie obrotowe norzycami czyli c+mouse B1) dziala, fajnie, przechodze do nastepnego poziomu (po savie), i kombosa nie ma w movie list - nie dziala, zatajniony :huh: :blink:

 

Podobnie jak Rayne sie odnawia w miejscu "startowym" (tzn gdy mi zdechla), za kazdym razem mam wtedy inny poziom zycia jak rowniez inna ilosc "naboi" w pistolecie :mrgreen:

 

 

Sorry za lamerskie pytanie, narazie daleko nie zabrnolem i byc moze nie ma takiej mozliwosci ale... .da sie podnosic inne bronie ? W jedynce pamietam od groma giwer bylo a tutaj jakies chalowe przymocowane pukawki :unsure:

 

I jeszcze jedno, jakis kod na odkodowanie pozostalych kombosow (jest ich w sumie tylko 4 czy 5) by sie przydal :mrgreen:

 

 

 

-----------

Edit.

Udalo sie, za 3 razem kombos sie zapamietal :mrgreen:

Edytowane przez rcube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie twierdze ze Jedynka byla lepsza, miala jakis lepszy klimat.

 

 

Moze pozniej bedzie lepiej ale narazie mam wrazenie ze te gry jakby byly z roznych lig. No i glowna aktorka, wiadomo cialo teraz lepiej wyglada (lepsze detale) ale twarz mniej udana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie pierwsza część była duuuzio duuuuzio lepsza :D

Mi się wydaje że to za sprawą silnika gry a raczej jego "kwadratowości" i nie elastyczności. Widać że jest ona taki prosty i sztywny. Pograłem może z 40 minut i niestety się po maxie zawiodłem :/ Ale cóż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi gierka jak narazie odpowiada. Na konfigu AMD Sempron 2200 @ 1500, 512 DDR i GF4Ti4200 gra chodzi płynnie w 1024 x 768 + wszystko na high. Pierwsza rzecz która rzuciła mi się w oczy to to, że przeciwnicy są bardziej wytrzymali od tych z pierwszej części. W 1 starczyło kilka razy pomachać ostrzem i niemiec leżał w kawałkach, a teraz trzeba się trochę nagimnastykować. Całkiem przyzwoicie wyglądają fatality, choć jak już ktoś zauważył - podczas ich wykonywania przeciwnik stoi i patrzy się na nas jak w obrazek :) To tyle na razie. Idę dalej polować i pluskać się we krwi :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konfigu AMD Sempron 2200 @ 1500, 512 DDR i GF4Ti4200 gra chodzi płynnie w 1024 x 768 + wszystko na high.

Fajna amd64 3200 512ddr r9600pro@xt i mam zacinki w momentach gdy sie duzo dzieje ;/

 

musialem zmiejszyc rozdzielczosc i inne jakies cuda techniki by fps skoczyly w gore - inaczej bym z 2-3 razy utknol w jakims zje. pomieszczeniu.

 

PS. Jestem na jakims tam poziomie co ganiam sie po duuzym placu z jakims olbrzymim potworem w ktorego wnetrzu siedzi jakis czlowieczek.

Czasem jakies promienie swietlne mnie atakuja, czasem potwor rzuci we mnie jakims wybuchowym syfem.

Aaaa i na tym placu sa w rogach 4 budyneczki na ktorych sa ustawione "lasery" co sobie swiatelkiem strzelaja.

 

Dziabanie go nozykami, strzelanie z pistolecikow nic niedaje - help jak go zabic : >

Moze pozniej dam screeny tego miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na jakims tam poziomie co ganiam sie po duuzym placu z jakims olbrzymim potworem w ktorego wnetrzu siedzi jakis czlowieczek.

Czasem jakies promienie swietlne mnie atakuja, czasem potwor rzuci we mnie jakims wybuchowym syfem.

Aaaa i na tym placu sa w rogach 4 budyneczki na ktorych sa ustawione "lasery" co sobie swiatelkiem strzelaja.

 

Dziabanie go nozykami, strzelanie z pistolecikow nic niedaje - help jak go zabic : >

Moze pozniej dam screeny tego miejsca.

1601215[/snapback]

Jestem w tym samym miejscu (to przedostatni boss) i chyba sie poddam. Wedlug walkthrough trzeba nachrzaniac go bloodhammerami aż zzielenieja mu te rozowe punkty, wtedy trza je wyszarpać harpunami. Sęk w tym że trzeba chyba 10 gości w całości wypić żeby dostać jeden strzał blood hammer. Poza tym, walnalem go dwa razy blood hammerem i ani jeden punkt nie zzieleniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...