Skocz do zawartości
nrl

BloodRayne 2

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna amd64 3200 512ddr r9600pro@xt i mam zacinki w momentach gdy sie duzo dzieje ;/

 

musialem zmiejszyc rozdzielczosc i inne jakies cuda techniki by fps skoczyly w gore - inaczej bym z 2-3 razy utknol w jakims zje. pomieszczeniu.

(...)

1601215[/snapback]

Dzisiaj mi pierwszy raz przycięło, w momencie gdy wybuchała ta wierza zegarowa. A tak dalej kontynuuję grę bez zacinek. A tak BTW - może byście pisali, że post zawiera spojler, co ? Zepsuliście mi zabawę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś interesuje ten trailer do filmu "made in america by uwe", a ma zainstalowaną grę to niech zajrzy do katalogu BloodRayne 2\video\ i tam włączy trailer.mpg dobra jakość ale film faktycznie beznadziejny...

ps czas trailera 00:02:25

 

Edited

 

niewiem ale mi sie tnie przy bump mappingu... gram na 1024x768 z high texturami i z odbiciami bo inaczej to sie strasznie tnie... (oczywiscie bez aa i anizo) to wina karty czy ramu za mało?

Edytowane przez -=Drizzt=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na moim sprzecie przy wszytsko na max i AA x 2 oraz antyaliasing x 16 (na 8 tak samo) czasami spada do 19-20 fpsów i widać ze juz troche klatkuje,nie bardzo pomaga wylączenie cieni,troche z optymalizacją zwalili,ale tak to luz,aha gram w 1024x768.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie drażnią te wstawki z zabawą łańcuchem... Teraz utknąłem przy maszynie robiącej shoud (czy jakoś tak). Nabijam kolesia na bolce, para buch, ludzik w ruch i ... nie trafiają do dziury :mur: Raz się tak wnerwiłem że wepchnąłem kolesia łańcuchem: ja go 2m w górę, on spada 1m w dół, ja znowu nim w górę i tak do skutku .. ale to cholernie trudne ...

1597212[/snapback]

No i juz wiem co jest nie tak ! Tak głupi bug że aż zatyka ... Tej misji nie wolno wykonywać na zwolnionym czasie bo to zmienia działanie grawitacji i kolesie lecą za wysoko ! :lol: :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już powoli zbliżam się do końca gierki. Jak narazie to nie miałem za wielkich problemów z nią. Ważne jest, aby dobrze opanować walkę i wtedy nawet 5 przeciwników na raz nie stwarza problemu.

 

---------------

 

No i ukończyłem grę. 9 godzin to stanowczo za mało jak na taki tytuł. Czuję pewien niedosyt. Jakie wrażenia ? Ogólnie gierka fajna. Ale tak samo jak w HL2 z gravity gun'em, tak tutaj praktycznie większość zagadek była do rozwiązania przy jego pomocy, co robiło się czasami nudne. Zacieram już łapki na 3 część, bo .... ale to musicie grę skończyć żeby się dowiedzieć co :twisted:

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skoro mowa o BloodRayne widzieliscie juz moze jedyna strone polską ?? Jak nie to tutaj coś znalażłem http://www.bloodrayne.prv.pl pisza ze niedlugo otwarcie oficjalne ale juz mozna wpelni korzystac ze strony bo juz jest otwarta nie oficjalnie czy cos

Edytowane przez Rayne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym wrzucaniem gości na skrzynki mam spory problem. Z kopa nie zawsze da się dobrze przycelować, harpunem też, gość musi być żywy (zwłoki się nie "trzymają"), może ktoś po krótce opisać użytą do tego technikę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[spojler]

 

No to lecim. Stajesz niedaleko jednej ze skrzynek. Czekasz aż jakiś koleś podleci blisko drugiej skrzynki. Walisz w niego harpunem. Jak trafisz w niego to potem tylko wciskasz strzałkę w lewo albo prawo (w zależności gdzie stoisz) i kolo ląduje w skrzynce. Potem szybko robisz to samo (najlepiej włącz sobie spowolnienie) i gotowe. Mam nadzieję że wystarczająco jasno to napisałem. Jakbyś miał jakiś problem to pisz śmiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Ja mam problem z bosem w planszy o nazwie Rooftop. Otóż klepie dziada :P ale tylko do połowy mu kreska z życiem znika i potem moge go lać, lać i lać a mu nic nie jest :( Jak ktoś wie co robić, to prosze o małą pomoc. Z góry dziękuje. Pozdrawiam ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utknełem kawałek chyba z 4,5 misja troche za początkiem ok 1,5 godz grania,co trzeba bylo harpunem paru gosci do śmieciarki wrzucić,,potem podpory podciac zeby runela sciana,potem jakis kontener ma spasc,i jestem na takim placu co mozna strzelic w dwa pojemniki co wybuchaja i stoi na rampie wózek widłowy,tam chyba po rurach trzeba na dach wejsc ale nie wiem jak wejsc.O co tam chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Ja mam problem z bosem w planszy o nazwie Rooftop. Otóż klepie dziada :P ale tylko do połowy mu kreska z życiem znika i potem moge go lać, lać i lać a mu nic nie jest :( Jak ktoś wie co robić, to prosze o małą pomoc. Z góry dziękuje. Pozdrawiam  ^_^

1631317[/snapback]

Banał.Najpierw go klepiesz,on sie przenosi w inne miejsce,klepiesz,zmienia sie w nietopoerze.wl aure z ctrl strzelasz w nie i tak z 3-4 razy i finito.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utknełem kawałek chyba z 4,5 misja troche za początkiem ok 1,5 godz grania,co trzeba bylo harpunem paru gosci do śmieciarki wrzucić,,potem podpory podciac zeby runela sciana,potem jakis kontener ma spasc,i jestem na takim placu co mozna strzelic w dwa pojemniki co wybuchaja i stoi na rampie wózek widłowy,tam chyba po rurach trzeba na dach wejsc ale nie wiem jak wejsc.O co tam chodzi?

1631589[/snapback]

Nie wskakuj na rury. Musisz przewalić ten słup / wierzę który jest na dachu. Potem zjedziesz po nim na drugą stronę (właśnie tam gdzie są te beczki) O ile to chodzi o to miejsce. Zapodaj screena najlepiej.

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hycelius ja nie jestem na początku gry, coś Ci sie pokićkało :P Jestem w planszy o nazwie Kagan's Tower - Rooftop. A niżej zamieszczam screena z gry... on chyba sie raczej w nietoperza nie zamienia :lol2: ;)

 

http://i8.photobucket.com/albums/a26/Drozda86/rayne2.jpg

 

Jak ktoś wie to niech sie podzieli wiedzą ;)

Edytowane przez Drozda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Blantman ;) Już Blood Rayne 2 przelazłem i pochwale sie moimi odczuciami :) Otóż gra jak gra ma swoje błędy itp, trza to zrozumieć bo nic nie jest doskonałe ;) Ale uważam że ta gra jest bardzo dobrze zrobiona, masa ciosów ładna oprawa graficzna, sexy bohaterka :D Niestety szkoda że tylko taką sieczką jest, ale mi to na przykład nie przeszkadzało :) Polecam każdemu kto chce sie troche "wyżyć" ;) Naprawde warto pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo ja utknołem zaraz po tym jak sie 4 głośniki rozwala i potem tą ściane na 2 gości spuszcza no i potem sie na góre wychodzi i jest sie na górze a na dole jest to miejsze gdzie sie zaczynało i nie wiem jak sie dostać wyzej niemoge nigdzie zanleść jakiegośwyjścia na góre tam są porozstawiane jakieś wiszące rusztowania czy coś takiego trza sie dostać na szczyt cloc'k tower. Lepiej nie umiem opisać. Help!!

A co do gry to spox tyle ze za duzo tej logiki jak dlamnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ubić tego Kegana?Ciagle sie laduje w fontannie,ja tez ale...tzeba zrobic cos innego?Czy bic go na ch.ama?

 

UPDATE

 

Ok juz go ubiłem,freezte time i lanie go w tej fontannie krwi :-)

Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem :) Fajna gra, szkoda, że tak mało brani strzeleckich do wyboru (1!!!!!). To mi najbardziej przeszkadzało, czasami też Rayne się blokowała. Napewno najlepsza gra w tematyce wampirów. Bardzo dobry engine, psychopatyczny klimat, brutalność ( a raczej ironia na ten temat ;)), bohaterka. Trochę szkoda, że odbiegnięto od nazsitów na rzecz różnych mętów, to największa wada- przeciwnicy nie mają charyzmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to ma do tego ze masz 256 ram? Od kiedy gry sie nie wlaczaja/program nei instaluje kiedy jst malo ramu? To czy sie uruchomi to zalezy tylko od grafy... chyba. Udalo ci sie naprawic problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Bloodrayne 2! Mianowicie jak odpalam giere to nie widac menu tylko cos miga, muzyka i dzwieki sa ale nic nie widac! Demko dzialalo bez zarzutu ale pelna wersja sie chrzani! PROSZE O POMOC!!!

 

MOJ KOPM TP:

 

ATHLON 2500

256 RAM

GEFORCE FX 5200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...