Skocz do zawartości
Pitbull82

Klatka - Latkowskiego

Rekomendowane odpowiedzi

no mi jak to oglądałem to nie chodziło o oglądanie walk, bo wole w realu sobie na to popatrzeć (w miarę możliwości), tylko w tym filmie zostało pokazane jak są chuligani odbierani przez policję a jak oni sami na to wszystko patrz. Jest w nim też ukazana omówina mentalność ludzi jeśli chodzi o tego typu sprawy, że nawet walki w klatce często są odbierane jako mord w biały dzień itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol w tym filmie ukazana jest kupa :) jak w kazdym innym latkowksiego. To jest jakis spaczony punkt widzenia pana S. a Tobie sie wydaje ze tak to odbieraja Ci debile co sie tluka i policja. Tak bylo z kazdymi jego wypicinami, nrazie widzialem tylko urywki, ale to wystarczylo zeby stwierdzic ze to to samo co blokersi, rugbysci, showbiznesy itd. lol a te dodane dzwieki ciosów jak sie tluka :) Pan Latkowski nie powinien nawet zamiatac po prawdziwych rezyserach, a jego filmy to czysta szmira. O bylbym zapomnial :D film o wiśniewskim tez byl bardzo obiektywny i ciekawy :P prawie sie popłakałem :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorszy.projekt.latkowskiego...

na.dodatek.wiekszosc.czesc.tego.co.pokazano.moznabylo.obejrzec.na.tvnie

Całkowicie się zgadzam. W kółko puszczane dwie "ustawki", jakieś tam migawki z dwóch, może trzech meczy. Latkowski tylko liznął temat. Nie zadał sobie trudu porozmawiania z innymi grupami niż z arkowcami. Nie porównał choć przez minutkę do tego co się dzieje za granica. Ogólnie straszna nędza. Spodziewałem się więcej a strasznie się zawiodłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh teraz zaczna sie gadki po tym filmie gnoi zero znajacych sie na tematach sw. pseudokomputerowcy myslacy ze sa pepkami swiata ktorzy jeszcze od cycka mamy nie odrosli.

ze tak sie ciebie grzecznie spytam mowisz o kims konkretnie ?

 

-------

klatka dzios o 22.25 na tvp 2 !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sfx co znaczy "gnoi zero znajacych sie na tematach sw." i nikt tu chyba nie myśli że jest "pępkiem świata" jak wposmniałeś więc mógłbyś wyjaśnić o co Ci chodziło :?: 8O

 

Szymon o co chodzi z tym gnojem co ma na myśli że jest hardcorowiec :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja wypowiedz nie miala nikogo obrazac tylko chcialem w pewien sposob zakcentowac to ze niedlug moga pojawic sie komentazrze na temat tego filmu od kolesi ktorzy kompletnie nie znaja sie na rzeczach zwiazanych z sztukami walki negatywny osad ich po obejzeniu filmu, osad kolesi ktorzy na dwor wychadza raz na tydzien albo jak ida szkoly i z niej wracaja a glownie to jezdza z mamusia i tatusiem samochedem po sklepach, znajac sie na kompach albo udajac ze sie znajac beda chcieli oprocz tego grac jakis twardzieli i wypisawyac ze on to ze on tamto, ze jest wielki fachmistrz, niech sie wypowiadaja ludzie znajacy sie w temacie a ci nie wiedzacy niech zadaja pytania, i wyciagaja wnioski.

 

a jezeli z tym mozgiem chodzilo o mnie to mam go na swoim miejscu i nawet pracuje dobze :), ale poprostu zaczyna mnie lekko irytowac przebywanie na forum jak slysze komentarze do postow w stylu ja mam lepszy komp od twojego bo o 1 mhz mam szybszy procesor i wogole dzieki temu sie lepiej znam i jestem juz najlepszy , albo ja wiem lepiej bo wczoraj dostalem 5 z informatyki.

 

glupie pszechwalanie sie gnoi, ktorzy czesciej wprowadzaja w blad niz pomagaja.

 

 

pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chcialem tylko powiedziec ze film latkowskiego nie jest powodem do dyskusji. Nie przedstawia nic, jest kompletnie bez zadnego pomyslu i moim zdaniem to totalne DNO! Chyba ja nie posiadajac zadnego wyksztalcenia w tej dziedzinie, posiadajac kamere nakrecilbym lepszy film na ten temat. On nie przedstawia kompletnie nic! Filmy archiwalne ktore mozna obejzec w wiadomosciach albo programach typu "uwaga" pare komentarzy w tle i to ma byc przeslanie?! i zwrocenie na cos uwagi?! Btw ogaldam drugi wywaid z latkowskim i ten koles chyba nauczyl sie tej swojej gadki na pamieci, bo wszedzie spiewa to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadam sie on nic nie prezetuje , koles chcial pokazac agresje , ze ona jest i jakos trzeba z nia walczyc ( tajk to odbieram po wypowiedziac na tv) a pokazal ze kibic to hooligan,bandyta,oprych, ze na sztuki walki chodza tylko oni i tylko po to zeby sie tluc lepiej, syn z ojcem albo wnuczek z dziadkiem napewno juz nie pojdzie na stadion bo tam sie zabijaja, ze pilka jest tylko dla najsilniejszych i jak nie umiec sie bic to nie jestes prawdziwym kibicem wiec dziadku z reumatyzmem idz na capoiere,sambo,kv,karate,judo,jj,bjj i inne obij kilka ryjow a zostaniesz prawdziwym fanem swojej druzyny

 

a jak chcecie dowiedziec sie czegos o sztukach walki gdzie sa prawdziwi fachowcy(trenerzy,instruktorzy) zapraszam na forum www.budo.net.pl

i tam zapewne w niektorych dzialach bedzie temat na temat klatki i beda sie wypowiadac ludzie naprawde znajacy sie na tych rzeczach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...