Skocz do zawartości
Pitbull82

Klatka - Latkowskiego

Rekomendowane odpowiedzi

heheh poznac mozna po twoim nicku na allegro :)

niby historyczny a taki wymowny :)

a wracajac do filmu to mi on bardzij przypomina reportaz z jakims hoolsem z urywkami ustawek :)

nie jestem koneserem kina ale takie mam odczucie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, oglądałem pierwsze 5 minut komentarzy w tv po filmie. I pierwszy gość, który zadzwonił podsumował idealnie cały film. Jest to film ch** wie o czym. Ani to o kibicach, ani to o hools, ani o ludziach walczących w "klatce". Latkowski wziął to wszystko do kupy, jakby to byli ci sami ludzie!!! G**no prawda! Mam naprawdę spory respekt do ludzi, którzy nie leją się na stadionie, czekają na swoją chwilę właśnie poza stadionem na "ustawce". A czasami ludzie na ustawce w życiu nie byli na żadnym meczu.

Nie mówię już o walkach w "klatce" bo to już w ogóle nie ma nic wspólnego z wyżej wymienionymi grupami.

 

Tania sensacyjka, beznadziejny film, głupie odczucia oglądających (nie wszystkich oczywiście).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, oglądałem pierwsze 5 minut komentarzy w tv po filmie.....

to trza bylo look'nac do konca, autor sie troche wypowiadal i .... coz moge powiedziec ze zmienilem (troszke) zdanie na + :wink:

ale generalnie cala ta "ich" rozmowa mlodzi vs oldboye :lol: :lol: :lol: totalna porazka ( prawnik to juz wogooole nie z tego swiata) :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...