Skocz do zawartości
Milo

Silent Hill 4: The Room

Rekomendowane odpowiedzi

Wejdz do metra i przejdz na druga strone stacji. Za ktorymis dzrzwiami bedzie dziupla to the real world.

 

Gierka niezle schizuje, podoba mi sie motyw ze to wszystko dzieje sie tak jak by we snie, a w normalnym swiecie nareszcie jest normalnie (no prawie normalnie :) )jak wygladamy przez okno widac idacych ludzi, jezdzace samochody itp - brakowalo mi tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh-kolejny problem.Uzylem lopatke i dostalem klucz.

Jestem tutaj

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Problem jednak w tym,ze jak chce sie cofnac do wishhouse by uzyc klucza,to ciagle pojawia mi sie ta sama lokacja co na screenie a wyzej wracam do "room" i jedynie co tam moglem zrobic nowego to zadzwonic pod pewien numerek,gdzie bylo skychac tylko jakies odglosy i spojrzec przez judasz gdzie zobaczylem jakiegos ziomka,ktory tez spogladal przez judasz :) wiec tu chyba nie musze nic zrobic

wiec sie cofnalem i znowu to samo.Gustaf albo ktos - help !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przeczytalem co pisalo w notkach i pisalo ze kto ma klucz to jest w innym wymiarze, wiec dziura -> dom -> klucz i wszystko dalem do szkrzyni > kibel -> biegem do domku -> dziura i jestem w domu i biore klucz i patrze co sie bedzie dalej dzialo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja juz mam problem na starcie. Nie moge wybrac innej rozdzielczosci niz 640x480, lub 400x300, przy czym, po zmianie na te druga, nie da sie wrocic do pierwszej :/ Paranoja. Gra wyglada teraz gorzej, niz Alone in the dark I :] Mam catalysty 4.9B, sprobuje z oficjalna wersja

 

update

 

no, juz jest git, Catalysty 4.9 zalatwily sprawe. Gra zapowiada sie niezmiernie ciekawie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem ze sterowaniem, amianowicie nie moge go ustawic...oglnie jest taki schemat ze jak sie "budze w pokoju" to leb od razu idzie mi do gory i patrze w sufit...myszka probuje patrzec w dol ale to nic nie pomaga, bo gra "ciagnie mi glowe" do gory...dodatkowo mam podlaczona kierownice i pada (oba logitechy) i sprawa jest taka, ze jak sa podlaczone to nie moge ustawic zadnych klawiszy wg. mojego widzimisie..gdy odlacze te 2 rzeczy to juz moge...ale chcialbym pograc na padzie a nie na klawie...

 

POMOZECIE?? na czym wy gracie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciagnie ci leb do gory, bo pewnie ktoras oska na padzie/kierownicy jest odpowiedzialna za ten ruch. Tez tak mialem i sie okazalo, ze w sterowaniu mam przepustnice odpowiedzialna za patrzenie gora/dol (odpialem pada i lux) - Konfig klawiszologi dla kontrolerow innych, niz klawiatura, to chyba trzecia kolumna od lewej. Nie przygladalem sie temu dokladnie, bo jakos wole na klawie grac w ten tytul.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś zamówiłem gierę przez internet ;) mam nadzieje ze dorówna klimatem doom3 (w nocy) pozdrawiam

To chyba Doom może kiedyś dorówna Silentowi klimatem.A nie na odwrót :)

Jaro - w pelni sie z Toba zgadzam,SH4 wychodzi na prowadzenie wsrod najbardziej klimatycznych gier tego roq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś zamówiłem gierę przez internet ;) mam nadzieje ze dorówna klimatem doom3 (w nocy) pozdrawiam

To chyba Doom może kiedyś dorówna Silentowi klimatem.A nie na odwrót :)

Jaro - w pelni sie z Toba zgadzam,SH4 wychodzi na prowadzenie wsrod najbardziej klimatycznych gier tego roq

Co do tego nie ma dyskusji :)

A wogóle cała seria SH miażdży klimatem wszystko inne co wyszło do grania. Dla mnie są to najlepsze gry w histori PC i PS :twisted:

Co prawda o gustach się nie dyskutuje, ale jeśli chodzi o klimat to pewnie wiekszość mi przyzna racje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce solucji, to zaden problem wejsc na gamefaqs.com i sprawdzic, tylko u mnie zawsze sie to konczy zagladaniem tam co chwile :], zreszta juz tamten motyw przeszedlem po 3h krecenia sie w kolko przegapilem przycisk od windy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustaf,heh ja tez tak mam ze przynajmniej 1 raz (w obu silent hillach czyli 2 i 3 - spojrzalem na solucje tylko 1 raz) spojrze na solucje,a co do solucji do czworki to nie ma nawet na ps2,wszedzie szukalem,zreszta chce przejsc bez bo narazie dobrze mi idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

moglimyście moze mi coś poradzić

bo mam problem z odpaleniem setup.ese a jak już odpale to pisze ze mam mało miejsca na dysku a ja mam 10 GB wolnego o co chodzi?

 

moze byście powiedzieli ile ta gra zajmuje miejsca w wersji PC???

 

pozdro i thanx z góry

milego grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej 

mam problem z odpaleniem setup.ese a jak już odpale to  pisze ze mam mało miejsca na dysku a ja mam 10 GB wolnego o co chodzi?

 

moze byście powiedzieli ile ta gra zajmuje miejsca w wersji PC???

u mnie sie zainstalowalo bez problemu, gra zajmuje na dysku 3.7 gb z filmami a bez nich to 2.9 gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strona rozumiem ze ty masz również tą samą wersje 3 cd na PC???

mógłbyś napisać jaki masz system

bo może ta gra ma problemy z XP niewiem dziwna sprawastrona rozumiem ze ty masz również tą samą wersje 3 cd na PC???

mógłbyś napisać jaki masz system

bo może ta gra ma problemy z XP niewiem dziwna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strona rozumiem ze ty masz również tą samą wersje 3 cd na PC???

mógłbyś napisać jaki masz system

bo może ta gra ma problemy z XP niewiem dziwna sprawastrona rozumiem ze ty masz również tą samą wersje 3 cd na PC???

mógłbyś napisać jaki masz system

bo może ta gra ma problemy z XP niewiem dziwna sprawastrona rozumiem ze ty masz również tą samą wersje 3 cd na PC???

mógłbyś napisać jaki masz system

bo może ta gra ma problemy z XP niewiem dziwna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, przecież jedyną wersją jest wersja na 1DVD...więc nie wiem skąd ci się wzięło to 3CD...

to na 3x CD to wersja RIP, a ja mam full DVD

 

Ja grę mam od dzisiaj...BTwq. mogli by troszkę tekstury poprawić :/ braki rozdzielczości widać szeczgólnie w trybie FPP. Czy da sie ajkoś poprawić rozdzielczośc tych tekstur? bo gra zajmuje tyle GB to pewnie i tekstury są w wysokiej rozdzielczości..tyle ze jak je włączyć ?!

chyba raczej sie nie da :( u mnie tez wyglada paskudnie, a te GB to dzwiek (dyskusje) i muzyka pewnie .....

w katalogu movie sa pliki .pac a mozna je odtworzyc w winidzie i tam np plik-fim 110MB trwa tylko 3 minutki :/

 

a mi sie podoba cz.3 :) w tej nie ma latarki i tego schizolskiego radyjka co wyło jak sie monster zblizal , po paru godzinach grania mozna bylo dostac manii przesladowczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak w przypadq SH3.mi to tam osobiscie powiewa,bo gra miazdzy,choc zrobilem sobie od niej 2 dni przerwy bo schiza w tej grze jest naprawde wysoka :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie - jak włączyc widok TPP? :?  :wink:

Tryp FPP masz tylko w the room,po wyjsciu z lazienki tryb sam sie przelaczy na TPP - sam sobie pomyslalem na starcie - co to ma byc,fajny niby ten syste,m sterowania,ale odbiega od starych silent hillow,az tu nagle wyszedlem z lazienki i zaczela sie normalna gra - pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...