Skocz do zawartości
Milo

Silent Hill 4: The Room

Rekomendowane odpowiedzi

CHLOPAKI MAM DWA PYTANIE pierwsze odnośnie początku metra co tam 3ba dalej zrobic>>> dochodze do jakiegos stwora ktory wbija si w sciane i dalej nieiwem co gdzie ijak>>> a drugie to czy jest jakas soulcja tej gry >>>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy !!! czy wie ktoś może dlaczego SH4 zaraz na początku gry mi sie wiesza?! przy wybraniu numeru telefonu ktory byl na tablicy reklamowej za oknem... taka giera a tu :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wczoraj zainstalowalem i nie zaszedlem jeszcze zbyt daleko, ale musze przyznac ze gra nie stracila swietnego klimatu i nadal seria SH jeste najlepszym horrorem na rynku :)

 

Opis do sh4 (kazdy juz go pewnie zna ale zawsze trafi sie ktos kto go nie bedzie znal :P)

>>>> OPIS <<<<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Wie ktoś może jak ustawić w SILENT HILL 4 widok z perspektywy trzeciej osoby tak jak to było w poprzednich częściach.

1258615[/snapback]

wystarczy wyjść z pokoju :mur:

widok z pierwszej osoby masz tylko w pokoju

jak po nim trochę połazisz i pooglądasz, w łazience zrobi się dziura, przez którą będziesz mógł się dostać do drugiego świata

tam będziesz miał widok z trzeciej osoby

:mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Jestem w więzieniu. Mam kod do drzwi, ale nie mogę go wstukać bo jest tam za ciemno. Jak się domyślam trzeba poustawiać te dziury w taki sposób, żeby światło z 3 piętra dotarło do piwnicy. Może mi ktos zapodać obrazek jak to ma być ułożone ? Już się w nich pogubiłem :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męcze Sh4, ale pomyslalem ze przydal by sie pad :)

 

Jakiego polecacie do Sh4 ? Tylko bez żadnych mant i innego shitu za 25zl <_<

 

Preferował bym logitecha albo Duala od ps2 z przejściówką :D

 

Dobrze sie gra w ta gre na Dual Shocku ? Nie za malo przycisków ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY !!! Gdzie się ustawia AA ???? Z poziomu sterów nic nie pomaga !!!!

NIKT NIE ZNA ODP ???? blink.gif

O ile dobrze pamietam to zaden silent hill nie obsluguje aa. W sh3 zeby tekstury byly gladkie jak pupa niemowlecie trzeba bylo ustwaic 2048*2048(rozdzialka detali) wtedy bylo git ale zeby tak normalnie wlaczyc aa to sie nie da probowalem i jakos nie bylo widac.

 

Witam!!!

Są jakieś kody na nieśmiertelność bronie itp. na ps2??? Bardzo bym prosił!

czlowieku wiesz co to gogole???

a zreszta ZADAN TO PRZYJEMNOSC BAWIC SIE W BOGA!! pomysl nad tym

 

Ludzie jak czytam wasze posty "pomozcie ..." itp to mnie az sciska w sercu jak nie umiecie grac to PO jakiego CH.J gracie :angry: <_< zostawcie tą gre albo wytrzecie umysly bosheee co za kraj co za ludzie!!

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie taki kraj tylko świat. Chyba takie serwisy jak np. gamefaqs nie eobia dla polaków :lol:

A jak ci nie pasuje gra z pomoca - to graj bez niej, ale nie wymagaj od ludzi tego samego... co za kraj :lol:

Sam nie popieram granie z solucja przed oczami, ale nie ktytykuje ludzi ktorzy tak lubia\musza, a sam czasem korzytsam z jakiejs podpowiedzi, jak mam jakies problem z gra, ktorego za nic nie moge zozwiklac.

 

Pozatym co cie tak wzielo na taka refleksje po miesiacu.. hmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

 

ostatnio zainstaloalem sh4 na swoim kompie... i chodzi przetragicznie... chodzac po pokoju mam 30fps (tu akurat nie wiem, moze i specjalnie tak ograniczono fps) ale zeby w filmikach (na silniku gry) bylo 15 klatek?? brrr... gram na sprzecie z podpisu, bez fsaa i af, w 800x600....

 

mieliscie tak?

 

catalyst 5.6 directx9 xp + sp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmiki w 15fps draznia.... wszystko sie tak ""rozciaga"", chodzi malo plynnie (to chyba nie tak powinno wygladac)... bleh obrzydlistwo, w pokoju te 30fps mnie nie denerwuje... bo te ograniczenie to zdaje sie byc zrobione przez autorow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmiki w 15fps draznia.... wszystko sie tak ""rozciaga"", chodzi malo plynnie (to chyba nie tak powinno wygladac)... bleh obrzydlistwo, w pokoju te 30fps mnie nie denerwuje... bo te ograniczenie to zdaje sie byc zrobione przez autorow

zaczalem grac i u mnie jest to samo, porazkowate troche ale mozna przymknac oko ;)

pewnie tak gra jest zrobiona ze ma limit fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Np. San Andreas chyba mial limit, mialem 30 fps a gra smigala bardzo szybko jakby maila z 70 ;)

 

Tutaj jest to samo, czy gra chodzi rzecczywiscie wolno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w san andreas mozna bylo to wylaczyc a tutaj nie, pomimo tych 30 klatek gra sie w porzasiu, sadze ze jest to zamierzone w celu polepszenia klimatu gry i zapewne tak chyba jest ;)

kurde az sie wlos na glowie jezy po tym co tu sie dzieje tj. w grze

Edytowane przez remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

w san andreas mozna bylo to wylaczyc a tutaj nie, pomimo tych 30 klatek gra sie w porzasiu, sadze ze jest to zamierzone w celu polepszenia klimatu gry i zapewne tak chyba jest ;)

kurde az sie wlos na glowie jezy po tym co tu sie dzieje tj. w grze

Rozumiem, ze te 30FPS was drazni, bo Fraps nie pokazuje wiecej podczas grania? Filmiki powinny chulac tez w 30FPS tak a propos - jednak ze wzgledu na fakt, ze uzywaja one glebi ostrosci, wiec wymagania wzgledem grafiki podczas ich odtwarzania sa wieksze. Zreszta w paru momentach w grze jest podobnie.

Swoja droga jestem ciekaw dlaczego wersja na PC ma limit 30 klatek, podczas gdy wersje konsolowe hulaja w 50/60 FPS. Choc gdy gra wychodzila to chyba 9600pro byl high endem ;)

 

Nie zastanawia was ten krolik w pokoju sasiadki? Pamietacie podobne kroliki z Silent Hill 3? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...