Skocz do zawartości
Milo

Silent Hill 4: The Room

Rekomendowane odpowiedzi

Konami uruchomiło strone o nowym produkcie jakim jest Silent Hill 4: The Room .Screeny są bardzo małe ale przynajmniej w bardzo dobrej jakości.

 

Przykład

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Strona

 

http://www.konami.com/silenthill4/#

 

Gra jest narazie przygotowywana na PS2 i Xboxa

nowe lokacje jakie przyjdzie nam zwiedzić to Las,Więżienie,Hotel.

Nie wiem jak wy ale ja już sie nie moge doczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie są one za dobrej jakości ale potwierdzaja przynajmniej że koszmar znów powrući i znów wcielimy sie w męrzczyznę.

http://www.the-magicbox.com/game010604a.shtml

Zamiast grac caly dzien popracuj nad ortografia , bo sie tego nie da czytac...

ej Koles nie czepiaj sie - to forum o grach a nie ortografii - nie wnosisz nic nowego do tematu.

 

A odnosnie Silent hill 4 - zaniepokojony jestem - mam nadzieje ze wypuszcza to predzej czy pozniej na PC. Szkoda ze premiera ps2 i xbox nie bedzie w tym samym terminie co konwersja na PC :( ale screeny miodzio - kurde czas procka zmienic. Agrrh juz sie nei moge doczekac :) mam nadzieje ze to bedzie najlepsza czesc z calej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe na tym pierwszym zdjeciu co podal milo co siedzi koles, to ma niezlego garba, zupelnie jak moj kumpel z klasy :lol: Ogolem screeny prezentuja sie fajnie, zobaczymy jak bedzie na PC ;)

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuuu... kolejna porcja w gaciach na sama mysl o tej gierce :twisted:

przy SH2 ladne styki juz mialem :D

 

polecam grac tylko i wylacznie po polnocy, sluchaweczki prawie na maxa i jazda :P

 

PS. przy Blair Witch tez mozna niezle sie postykowac, nawiazuje tu do sytuacji, gdzie moj kumpel grajac spieprzyl sie z krzesla ze strachu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh niestety martwi mnie tak szybki fakt wydania kolejnego sequeala tej gry. w SH1 mam zaliczone 5 zakończeń, w SH2 4 endingi, a SH3 ktoś niedorobił i sie u mnie nie odpala albo po trudach odpala ale bez części tekstur. Grafa żeczywiście ładna ale czemu sie dziwić toż to jedna z "markowych" serii gier na PS2 a ta konsola graficznie mnie powala. Chociarz znając życie konwersja pc podobnie jak konwersja 3 częsci gry nie będzie posiadać możliwości wyłączenia "bajerów" graficznych. A pozatym kontynuowanie fabuły SH w obecnej jej formie nie ma sensu, gdyż poprostu wszystkie jej zakamarki zostały juz wystarczająco głęboko spenetrowane. Moim zdaniem sens maiałby jedynie prequel pierwszego SH, który przeniósł by nas w lata 200-100 przed wydarzeniami z pierwszej części i wyjaśnił co sie wtedy stało.... Ehhhh czyli powstaje kolejny silny argument namawiający mnie do zakupu konsoli SONY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie zmienia faktu że jeżeli SH3 odpalało sie na konsoli PS2, która ma 300 MHZ procesora i bagatela 4 MB pamięci graficznej to czemu jej PieCowa konwersja ma tak straszne wymagania ? SH2 chodziło u mnie bez probelmów i zaciachów wyglądając przy tym całkiem ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie zmienia faktu że jeżeli SH3 odpalało sie na konsoli PS2, która ma 300 MHZ procesora i bagatela 4 MB pamięci graficznej to czemu jej PieCowa konwersja ma tak straszne wymagania ? SH2 chodziło u mnie bez probelmów i zaciachów wyglądając przy tym całkiem ładnie.

Bo uklad graficzny ps2 obsluguje efekty, ktorych nie obsluguje Twoja okrojona karta. Sh2 nie dyskonowalo tyloma bajerkami graficznymi. Dlatego wysuwa sie tutaj wniosek ze nie ma sensu kupowac okrajanych kart, zadnych MXow, lepiej dolozyc z 200 zł i miec cos porzadnego, co starczy na dluzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak se poczytałem zapowiedzi tego SH4 i żeczywiście może wyjść coś ciekawego martwi mnie tylko to żeby autorzy nie poszli w strone Resident Evil i żeby z survival-horroru nie zrobili strzelanki TPP z elementami przygodowymi. A tak pozatym to ciesze sie i tak ze swojej karty kupiłem ją od znajomego za około 100 zeta a wcześniej to na Rivce TNT2 M64 32MB SD-RAM jechałem. A SH3 (i najpewniej SH4 też) leżą wypalone na płytki w szafce i będą czekać jakieś dwa lata dopuki ktoś nie będzie mieć na zbyciu taniego kompa który by je pociągnął. Jeżeli SH4 będzie sie u mnie odpalać to w chołdzie twórcom odrazu lece do sklepu i orginała kupuje nawet jeżeliby kosztował 150 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukazał się nowy filmik do zaciągnięcia:

http://www.gamershell.com/download_4858.shtml

 

Obejrzałem i muszę powiedzieć, że klimat jest, oj tak...

To będzie dobra gra.

Jeżeli pełnometrażowy film będzie robiony pod okiem fachowców od tej gry to myśle, że możemy mieć doczynienia z jednym z najlepszych horrorów wszechczasów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuuu... kolejna porcja w gaciach na sama mysl o tej gierce :twisted:

przy SH2 ladne styki juz mialem :D

 

polecam grac tylko i wylacznie po polnocy, sluchaweczki prawie na maxa i jazda :P

 

PS. przy Blair Witch tez mozna niezle sie postykowac, nawiazuje tu do sytuacji, gdzie moj kumpel grajac spieprzyl sie z krzesla ze strachu :lol:

Albo samemu w domu po północy, jakiś zestaw 5+1 i wtedy by sie grało... w ciemnym pokoju :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Fakt! SH4 zapisze się w historii gier horror. Byle tylko na PC wyszła i nie była tak jak SH3 na płycie DVD tylko normalnie na CD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na cd ...buhahah i co jeszcze :lol: :lol: :lol:

a poznij ludzie narzekaja ze taki porzykladowo chaos legion ma animacje w gorszej jakosci niz wersja na ps2.

 

DVD to juz terazniejszosc, nie przyszlosc..ja tam sobie nie wyobrazam MetalGear Solid 2 na CD, albo SH4...smiechu warte..i bez tekstow prosze ze nie kazdy ma czytnik dvd....kosztuje on raptem okolo 200zlociszy ...a jak nie ma sie kasy na karty i na inne bzdety do kompa to sie kupuje playstation 2...swietne gry-robione przez najlepsze teamy developerskie na swiecie-czyli przez japonczykow

 

Co do silent hilla 2 i 3 to tak jak tu koledzy pisza ...wiekszosc gier teraz wymaga obslugi shaderow i granie na MX-ach w takie gry jest niemozliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Mi to właściwie wisi na czym czy CD czy DVD bo mogę wszystko odtworzyć, ale lepiej jest na CD choć różnie bywa. DVD też się przełknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba troche odświerzyć temat :)

Po obejżeniu tych zwiastunów widać że koszmar powraca na całego, trzeba bedzie uważać żeby nie narobić w pory :)

 

filmik waży ponad 80MB i trwa 9 minut

http://videogamerx.apmsetup.net/public/new...0519/SH4A_L.exe

 

a tu słabszej jakości

 

http://videogamerx.apmsetup.net/public/new...ll4_pv_0905.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak grałem w 2. Tej gry się po prostu nie da opisać. Ja nią żyłem. To było wspaniałe. Ludzie jak ja srałem w gacie w niektótych momentach. Np. Więzienie jak się szło przy tych kratach albo jak się tam wogule schodziło. Normalnie gra cudo ale tylko dla tych co mają mocne nerwy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...