Skocz do zawartości
Dago83

Duron 800@1072!!, na ile Duron 1800?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przez całkowity przypadek chcąc odkręcić mojego Durona 800 przed instalacją systemu (był wtedy 134x7,5) zmieniłem mu tylko mnożnik na 8.0, a zapomniałem o szynie. Zrobiło się więc 1072 Mhz!! Nie zobaczyłem tego. Zainstalowałem system i przy pierwszym restarcie zobaczyłem, że ma 1072. Procek przeszedł cała instalację, a jego temperaturka osiągnęła aż 40 stopni :). Niestety włączyć systemu się już nie dało. Włączył się przy 133x8 czyli 1064, ale myśle, że o takim podkręceniu swoich Duronków możecie tylko marzyć. Kupiłem go w komisie za 80 zł :) :) :). Aha i zapomniałbym mam zwykły wentylatorek Titana za 39 zł, który robi 2900 obr/min. A procek ma Vcore 1,75 czyli o 0,175 V do góry (oryginalnie ma 1,6 V)

 

Oznaczenie z rdzenia:

AMD Duron

D800aut18 AKCA0117EPDW

F3460850049

1999 AMD

 

Kto mnie pobije?? ;), a tak przy okazji chciałbym pozbierać jakieś wyniki podkręcania Durniów 1800 bo zamierzam takiego w najbliższym czasie zakupić i kręcić, kręcić !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat chodze na takich ustawieniach, nie moge zrestartowac kompa bo cos waznego ciagne. Jak bede mial czas to wrzuce screena z 1066, gram w need for speeda Undergrounda 3 godziny ciagle i chodzi pieknie.

Dołączona grafika

 

"Błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...