Skocz do zawartości
harry

Chce podkrecic GeForca 2 MX 400. Nie wiem jak. Pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

A wlasnie chcialbym se podkrecic Mojego GF2, ale nie wiem jak. Wiem ze jest potrzebny jakis programik, ale nie wiem jaki. Jesli ktos by mi mogl podac nazwe jakiegos latwego w obsludze programiku do podkrecania mojego GEForca to bym byl bardzo wdzieczny.

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedlem do tego tematu aby zobaczyc jak koles zostal zbluzgany ze juz bylo itp a tu zaskoczenie - zadnych takich... ;-)

 

No a ja mam najprostrze rozwiazanie:

Zainstaluj najnowsze sterowniki, wejdz na:

Ekran->Wlasciowosc->Zaawansowane->Zakladka_z_nazwa_karty->Czestotliwosc taktowania

 

Wlaczasz mozliwosc zmiany, restart i po restarcie lecisz sobie suwaczkami. Ostroznie! Najpierw skok o 10 na kazdym i test w 3D Marku czy sie nie zwiesi lub nie ma artefaktow (bledow w wyswietlanym obrazie) a potem nastepne kroki co 5 i tak w kolko az sie zwiesi lub zaczna sie krzaki sypac.

Krzaki oznaczaj za duzo na pamieciach, zwisy za duzo na rdzeniu.

 

Jesli nie masz tej zakladki, to musisz dodac wpis do rejestru:

REGEDIT4[HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareNVIDIA CorporationGlobalNvTweak]"CoolBits"=dword:00000003
Wklej to do notatnika i zapisz jako plik REG (albo TXT i potem zmien rozszerzenie na REG). Nastepnie kliknij 2 razy i na zadane pytanie odowiedz TAK.

 

Wyzszosc tej metody nad innymi polega na tym, iz nie trzeba instalowac sobie dodatkowych programow.

 

A tak na przyszlosc to najpierw SZUKAJ a potem pytaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukalem, ale troche tego bylo wiec zrezygnowalem. OKI THX "blaaa" i "grzesiu" za nazwy programow, sciagne i podkrece. Jeszcze raz wielkie dzieki!  :D  

 

Pozdrawiam Harry :)

 

Forum o OC a ty sie pytasz o takie podstawy. :evil: Ten temat był juz poruszany wiele razy.

 

Jeszcze do tego masz przyklejony topic "Przydatne programy dl OC-maniaków" nie łaska było zajrzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...