Skocz do zawartości
4rebel

blad i reset

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Celerona 2.0 GHz, plyte AsRock P4VX4.

Mam zainstalowanego Win XP Prof.

Caly czas wyskakuje u mnie jakis blad, ktory powoduje reset komputera. W momencie kiedy pracuje na jakims programie wszystko jest w porzadku, kiedy go zamykam komp sie resetuje. Probowalem przeinstalowac system i caly czas to samo. Nie mam pojecia czym to jest spowodowane. Znajomy powiedzial ze to moze byc przez pamiec RAM. Najdziwniejsze jest to ze mam tez zainstalowanego Linuxa i tam wszystko dziala bez zazutow.

Nie wiem co mam zrobic, porzdzcie cos... :?: [/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widać że nikt z was sie nie zna ! Nie jest to wina sprzętu tylko Windowsa. Wejdz na http://www.wirus.mm.pl i tam znajdziesz program to usuwania tego błędu z windowsa oraz nakładke blokującą ponowne powstawanie tego błędu. Miałem to samo i mi pomogło !

Więcej info na GG 2063840

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tu na forum nie znamy sie na niczym! LOL!

Piszesz błędu! A to przeciez jest wirus!Kolega ma najwidoczniej Blastera, szkoda, ze troche nieprecyzyjnie opisal objawy!

Mam nadzieje,ze sobie poradzi i bedzie po wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widać że nikt z was sie nie zna ! Nie jest to wina sprzętu tylko Windowsa. Wejdz na http://www.wirus.mm.pl i tam znajdziesz program to usuwania tego błędu z windowsa oraz nakładke blokującą ponowne powstawanie tego błędu. Miałem to samo i mi pomogło !

Więcej info na GG 2063840

Za dużo tu ludzi znających się rzeczy jak ty :lol:

Czytałeś dokładnie:

jakims programie wszystko jest w porzadku, kiedy go zamykam komp sie resetuje.

a wiesz jak działa restart w przypadku posiadania Blaster'a?

Nie chrzań głupot.

 

4rebel --> sprawdź pamięci, bo jak dla nie to typowy objaw ich wady - przy zamykaniu progrmu pracują one intensywniej niż podczas pracy w nim. Blaster to nie jest na 100% - on działa tylko w necie i zawsze informuje o zamykaniu systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...