Skocz do zawartości
poca

Powinni tego zabronić - jaja w Media Markt - Łódź

Rekomendowane odpowiedzi

(...) :wink:  

 

PS tekst o rzucaniu mętnych gróźb jest na prawdę zabawny

Ciesze sie, ze Cie rozbawilem - ale tak to wyglada z mojej strony. Nie moge z Twoich wypowiedzi zrozumiec dlaczego:

 

media markt jest dla mnie zwyklym pasozytem

Dla mnie rzucanie tego rodzaju hasel bez uzasadnienia jest metne. Probujesz mnie przekonac, ze zle zrobilem kupujac wtedy w MM - ale nie uzywasz argumentow tylko rzucasz hasla. Proponujesz dyskusje, a potem sie wycofujesz. Jak polityk podczas debaty.

 

Powiedz (prosze) wprost: co stracilem, albo tez co zlego mnie w przyszlosci czeka w zwiazku z tym, ze kupilem taniej radio w MM :?:

 

I drugie pytanie: gdzie w/g Ciebie powinienem sobie kupic odtwarzacz, zeby to bylo OK :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie, ze Cie rozbawilem - ale tak to wyglada z mojej strony. Nie moge z Twoich wypowiedzi zrozumiec dlaczego:

 

media markt jest dla mnie zwyklym pasozytem

Czego nie potrafisz zrozumieć? Jeśli mówię że dla mnie pomidorowa jest dobra to znaczy że dla mnie pomidorowa jest dobra, jeśli mówie ze dla mnie media markt jest zwyklym pasozytem to znaczy ze dla mnie jest zwyklym pasozytem, moze przetlumaczyc Ci na chinski? francuski? moze po lacinie? :wink:

 

I przede wszystkim to niczego nie zamierzam uzasadniać, każdy się wyśpi tak jak sobie posciele, niby czemu mialbym przekonywac Cię do robienia tego co ja robie? :wink:

 

Nie wiem czemu miałbym Cię nakłaniać do nie kupowania w MM, mnie to cieszy, w końcu ktoś musi :wink:

 

gdzie w/g Ciebie powinienem sobie kupic odtwarzacz, zeby to bylo OK

Sam napisałeś ze jestes zadowolony, to czemu pytasz mnie? Przeciez juz masz odpowiedz. Jesli przezyles, nie doznales zadnego uszczerbku na zdrowiu, nie podeptali Cie no i sprzet bedzie dzialal, jestes zadowolony ze dales zarobic MM a nie np polskiemu przedsiębiorcy - to zrobiles dobry zakup :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...