Skocz do zawartości
Kozi

Problem z kartą graficzną.

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni forumowicze. Chciałbym Was prosić o pomoc. Posiadam kartę GeForce 2MX 400 i dzsiaj próbowałem odkleić radiator, który wcześniej wykonałem na kości pamięci. Był to stary radiator od procesora. Radiator był przyklejony klejem Thermopox. Wkładam więc kartę do zamrażarnika wcześniej wkładając ją do dwóch cieniutkich torebek. Odczekałem pół godziny, a radiator nie chce zejść. Udało się go ściagnąć po dopiero około 2h pobytu karty w zamrażarniku. Jednak żeby go ściągnąć musiałem lekko podważyć nożykiem radiator aby odszedł. Udało się. Poczekałem aż karta dokładnie wyschnie i zabrałem się za jej podłączenie. Ku mojemu zdziwieniu na ekranie pojawiły się najróżniejsze paski i kolory, których nie powinno być. Już po samym odpaleniu komputera podczas postowanie pojawiają się. W windowsie jest to samo. System nie ładuje sterowników oraz nie da się ich zainstalować. Czy jest szansa na odratowanie tej karty ? Co ewentualnie musiałbym zrobić ? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba filrty poszly. Jak to sysytem nie ładuje sterow? Nie wykrywa karty poprawnie? Mi jak filtry poszly (na ekranie byly rzedy znaczkow @ i podobnych) to stery sie ładowały normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menadżerze urządzeń obok karty grficznej jest żółty wykrzyknik i nawet próba ponownej reinstalacji sterów nic nie daje. Komputer pracuje jakby nie miał sterowników do grafy. Proszę o kolejne rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się rozwiązać problem z moją kartą. Wyjąłem karte i dokładnie przeczyściłem nóżki pamięci smirytusem i wacikiem. Po uruchomieniu komputera moim oczom ukazał się czysty obraz bez żadnych kresek i przebarwień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...