Skocz do zawartości
Cynkiel

Telefony

Jaki macie telefon ?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki macie telefon ?

    • Philips
      0
    • Motorola
      3
    • Nokia
      25
    • Ericsson
      7
    • Simens
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Hehe jednak znów piszecie co macie :) No ok, to ja mam Mitsubishi Trium Mars w TakTaku kupiony za jakieś śmieszne 249 zł i jestem z niego bardzo zadowolony, więcej mi w komórce do szczęścia nie potrzeba - mała, głośna ( :lol: ), dobry zasięg (miałem go np w miejscach gdzie ojciec na Nokii 3310 i Siemensie C35i miał dziury :D ), można dzwonić i pisać SMSy, bajerów typu kompozytor dzwonków nie potrzebuję :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.tweak.pl/forum/viewtopic.php?t=3718

 

albo gdzies widzial R520?

W sklepie ?

Z 2 kafle trzeba zaplacic :( A szkoda :)

Ale jak by sie jakas juma trafila heh mazenia :) Ale to nie popularny tel !

A szkoda w tym kraju ludzie nie wiedza co dobre :)

Tylu posiadaczy noki z seri 3xxx najwiekszy shit jaki nokia popelnila !

Ale to tel dla prostych ludzi ! :)

Licze na zjebke od posiadaczy tych dresofonow ! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R520?

W sklepie ?

Z 2 kafle trzeba zaplacic :( A szkoda :)

Ale jak by sie jakas juma trafila heh mazenia :) Ale to nie popularny tel !

A szkoda w tym kraju ludzie nie wiedza co dobre :)

Ta dresofony ;) hehe

 

W sklepie watpie, te telefony byly bardzo krotko produkowane. Pozatym 2000 ? Nie zartuj przeciez prawie 2 razy taniej kosztuje T68i ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta dresofony ;) hehe

 

W sklepie watpie, te telefony byly bardzo krotko produkowane. Pozatym 2000 ? Nie zartuj przeciez prawie 2 razy taniej kosztuje T68i ;)

hehe nie interesuje sie juz gsm jak kiedys (rok temu chociazby) wtedy sprzedawali je na gsmonline po 2kafle :) ale juz nie ma :( mam roczne opuznienie w temacie :)

Swoja droga to naprawde extra tel :)

 

Ale i tak nokia 3xxx rulez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga to naprawde extra tel :) 

Extra extra. Wszystko co r320s + gprs. Przez chwile myslalem o zrobieniu hybrydy z r320s i t65 ale szybko pomysl wyparowal, szkoda telefonow w przypadku dosc prawdopodobnego fiaska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Swoja droga to naprawde extra tel :) 

Extra extra. Wszystko co r320s + gprs.

No i sinozeby :) hehe :) Fajny byl pomalowany :)

A i fajne tez byly tytanowe r320 :)

 

Teraz to za grosze mozna kupic :) (320/380)

ja powinienem pomyslec o nowym tel bo moj niestety juz ledwo zyje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sinozeby :) hehe :) Fajny byl pomalowany :) 

A i fajne tez byly tytanowe r320 :) Teraz to za grosze mozna kupic :) (320/380) ja powinienem pomyslec o nowym tel bo moj niestety juz ledwo zyje :(

Sinozeby mnie szczerze mowiac srednio interesuje, glownie gprs. Malowanie owszem piekne...W pierwszej chwili sie zdziwilem ze piszesz "za grosze" 380 bo w niedziele widzialem na Wolumenie w 2 miescach po 600-650zl ale cena wydal mnie sie dziwna. Teraz patrz na allego i jest jeden za 200zl (tez dziwna bo za tanio imo). Hmm nowy tel...r320s! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze to juma :)

Ale taki tel nie jest chodliwy wiec jedyny sposob na sprzedaz to dac dobra cene :) ja to sobie chyba 310 kupie :) tego nie zepsuje :)

Ericsson to jak Volvo :) Dla prawdziwych koneserow :)

Hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze to juma :) Ale taki tel nie jest chodliwy wiec jedyny sposob na sprzedaz to dac dobra cene :) ja to sobie chyba 310 kupie :) tego nie zepsuje :) Ericsson to jak Volvo :) Dla prawdziwych koneserow :) 

Hehe :)

juma? :) [ Xon:~$ man juma | No manual entry for juma ] Co to? :) Ale bez przesady 650zl ? Acha i on ma 2 wady jest bardzo gruby i nie ma gprsu. 310 fajna jest, mistrz antenka jest, szkoda ze soft troche okrojony. Ericsson jest napewno dobry dla tych co duzo uzywaja telefonu i sluzy on im nie tylko do dzwonienia, ma naprawde sporo funkcji przydatnych ja korzystam prawie z wszystkiego (minutnik, kalendarz, dyktafon, wap, mail'e, pamiec kodow itd.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja syna eryka mialem od poczatku od s 868 potem wypadek z nokia 3210 start ale mi ukradli (wyjumali) troche poplakalem ale potem bylem wdzieczny :) potem t28s :)

A r320 i 310 bawilem sie przez kilka tyg :) jako domowy tester :)

No wies jak sie kupuje 320 za 50zl to ktos musi przetestowac czy wszystko ok :) i tym kims bylem ja :) hehe i oba modele wspomina dobrze :) Tylko mozna stracic co nieco jak sie go zle do kieszeni wlozy :)

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja syna eryka  mialem od poczatku od s 868 potem wypadek z nokia 3210 start  ale mi ukradli (wyjumali) troche poplakalem ale potem bylem wdzieczny :) potem t28s :) 

A r320 i 310 bawilem sie przez kilka tyg :) jako domowy tester :) 

No wies jak sie kupuje 320 za 50zl to ktos musi przetestowac czy wszystko ok :) i  tym kims bylem ja :) hehe i oba modele wspomina dobrze :) Tylko mozna stracic co nieco jak sie go zle do kieszeni wlozy :)

:)

T28 byl dosc nie wygodny w uzytkowaniu, male klawisze i brak strzalek wszystkich tzn byly tylko takie na skos zamiast 4-ech. Ale wyglad i rozmiar bardzo fajny. Acha i wyswietlacz troche maly. 50zl ? Rozumiem ze promocja jakas z cyrografem. Stracic co ? :) bo nie do konca rozumiem ok zamykam Opere bo nigdy nie skonczymy. BTW. 90% pakietow straconych na routerku horyzont.net, znowu cos sie wali tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T28 mnie osobiscie odpowiadal (przed zakupem testowalem :)) i wlapce dobrze lezal :) wyswietlacz do gadania duzy nie potrzebny a sms nie uznaje :) co mozna zalatwic w 30sek rozmowy sms zalatwiasz w 10'oma sms'ami co wychodzi drozej :) oczywiscie niezawsze :) ale lepiej dzwonic :)

 

Co do ceny 50 zl to jak by to powiedziec :)

No nic powiedzmy ze byl cyrograf tylko nie wiem czemu ale brakowalo pudelka / ladowarki /papierow :) Chyab wiesz o czym mowie/pisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...