Skocz do zawartości
robbod7

Za około 500 zł Najlepsza GRAVA wszystkie chwyty dozwolone !

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie jak w temacie proszę o wasze opinie natemat kart do 500 i co ewentualnie zrobić aby one lepiej brykały (potoki lub OC).

 

Do wyboru:

-ATI Radeon 9500

-Nvidia TI 4200

-Lub słabszy troche słabszy Gf 3 Ti 200 Gainworda

 

-lub inne wasze propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak w temacie proszę o wasze opinie natemat kart do 500 i co ewentualnie zrobić aby one lepiej brykały (potoki lub OC).

 

Do wyboru:

-ATI Radeon 9500

-Nvidia TI 4200

-Lub słabszy troche słabszy Gf 3 Ti 200 Gainworda

 

-lub inne wasze propozycje.

nic z tych rzeczy - szukaj/czekaj cierpliwie na allegro.pl czasami gośćie sprzedają G4 ti4600 CREATIVE 128MB oem - za banalną cene 450 zł. z gwarancją 30dni. lub pojedz na giełde do katowic ( dworzec PKP ). masz WinFasta G4 ti4600 128MB czasami z vivo za 550 zł... 2 tyg . gwar. stoisko firmy "VCOMP". tydzien temu jak byłem zupełnie przypadkiem mieli jeszcze 5 sztuk. A z tego WinFasta można jeszcze wiele wycisnąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli DOSTANEISZ gdzies RADKA 9500 ktorego na 100% mozna przerobic na 9700 to napewno bedziesz musial dac wiecej niz 500 zl, a jak ktos chce ci sprzedac RADKA 9500 za 500 zl to jego NA PEWNO nie przerobisz :) To taka uwaga mala... Wiec albo GFti4200, albo moze trfisz gdzies tanio 9600 PRO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj to:

http://www.sirius.pl/art.php?id=64&typ=test&aid=56

A potem weż pod uwage że jednak Radka 9500 w wiekszosci przypadków da sie ustawic na 9700 bez problemowo i to tylko za pomoca sterowników.

Juz nawet nie wspomne o podkrecaniu :)

 

Ale tak jak w przypadku każdej karty niezależnie którą bramke wybierzesz to zawsze moze trafic sie ZONK. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie że radka 9500 może przerobić na 9700 a nie napiszecie jakiego że tylko tego z 256 bitową szyną pamięci a ze 128 bitową tylko na radka 9500 pro po odblokowaniu potoków na 8. Bądźcie dokładniejsi w tym co piszecie

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie że radka 9500 może przerobić na 9700 a nie napiszecie jakiego że tylko tego z 256 bitową szyną pamięci a ze 128 bitową tylko na radka 9500 pro po odblokowaniu potoków na 8. Bądźcie dokładniejsi w tym co piszecie

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE - pisze jeszcze raz...

 

9500 -> dobry jest ale nNIE MASZ PEWNOSCI ze nie bedzie artefaktow!

9500 PRO -> nie masz pewnosci ze nie bedzie artefaktow

 

Nie masz pewnosci - jakbys kupowal np. na allegro to wtedy masz perwnosc bo karty byly testowane... Ale za 500 zl nie kupisz MODOWALNEJ karty 9500 -> 9700 - zapomnij o tym... Wiec albo bierz ZWYKLEGO 9500 albo GF TI 4200... Nie powiem Ci co lepsze - poszukaj a znajdziesz - bylo walkowane DUZO razy i chyba bez rezulatu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam sie popieprzzz......albo wez se cos na wstrzyamniee

:x :x :x i jeszcze raz :x ...

chodzilo mi o to zeby wzial lepiej radzia bo w koncu jest zgodny z dx 9 , a

4xxx z dx 8.1 i nie zamierzalem tutaj nikogo obrazac...

moze zastanow sie co napisalem????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RAZOR:

R9500 jest szybszy od Gf4-4200 pozatym ma wsparcie dla DX 9.0 oraz w ZDECYDOWANEJ wiekszosci da sie w nich odblokowac pozostale 4 potoki.

:lol: :lol: :lol:

Tak,a już szczególnie w teksturowaniu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RAZOR:

R9500 jest szybszy od Gf4-4200 pozatym ma wsparcie dla DX 9.0 oraz w ZDECYDOWANEJ wiekszosci da sie w nich odblokowac pozostale 4 potoki.

:lol: :lol: :lol:

Tak,a już szczególnie w teksturowaniu :lol:

R9500 JEST szybszy od gf4 4200, OCZYWISTE że teksturowanie przy 4 potokach ma mniej wydajne, ale przecież pozostałe 4 tylko czekają na odblokowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale popraw sobie podpis - cos za malo punktow jak na radka 9700  :) Albo mi sie zdaje?

nie podkrecalem w ogole pamieci w grafie :) i stad taki wynik - zreszta moja zasilka nie wytrzymuje zbyt wiele - acha no i przy mierzeniu w tle chodzilo 100k procesow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podkrecalem w ogole pamieci w grafie :) i stad taki wynik - zreszta moja zasilka nie wytrzymuje zbyt wiele - acha no i przy mierzeniu w tle chodzilo 100k procesow :P

Po dokładnym zbadaniu tego tekstu muszę stwierdzić z przykrością iż "rangerek" nas oszukał chcąc zataić prawdziwy powód swojego marnego wyniku !!!!! Tak moi drodzy, sam się o tym przekonałem próbując uruchomić 100,000 procesów !! Kiedy odpaliłem 472 proces, mój ukochany komp.... moja dusza... radość i nadzieja... on .... on poprostu przygnieciony ogromnym cieżarem obliczeń....... POLEGŁ :cry: wtedy już tylko restart mógł mu pomóc :evil: WTEDY też ! zrozumiałem jak nikczemny wybryk nasz towarzysz "rangerek" nam tu odstawił, nie bacząc na nieświadomych forumowiczów, takich jak ja, pragnących odkrywać nowe choryzonty......... nic więcej nie napiszę, nie jestem w stanie. Hańba !!! hańba i potępienie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech slowo 100k procesow mialo na mysli ze duzo a nie dokladna ilosc (zreszta podejrzewam ze RAZOR troche z przymruzeniem oka pisal)

zreszta wcale mi nie zalezy na super wyniku :)

a jak ktos ma ochote mnie od debili wyzywac to tylko i wylaczxnie jego problem mnie cieszy moj komp taki jakim jest

a calosc tej dyskusji wziela sie stad ze po prostu napisalem i le na prawde mam w 3Dmarku - i za szczerosc czlowieka bija

a TyBiAs chlopcze .... szkoda slow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sorry rangerek, a to ze te 100k to bylo z przymrozeniem to wiem ;) 

Ale jakos nie chce i sie wierzyc ze ktos odpala 3dmarka z masa procesow w tle...i jeszcze zeby tenwynik podawac do ogolu.

a przyznam sie ze nie wpadlem na to a podalem swoj wynik tak tylko po to zeby byl...

a poza tym ten 3Dmark odzwierciedla to w jakich warunkach przacuje - bo przeciez przy graniu nie wylaczam tego wszytkiego w tle - serwer musi chodzic :P www i ftp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko zwroc uwage ze ponizej masz ta karte z mozliwoscia przerobienia za 545 zł...

 

wiec chyba ta tansza o ile nie brali kart losowo, jest malo prawdopodobna..ale w sumie za te 50 zlotych wiecej masz fajna karte..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...