Skocz do zawartości
Songoku

Piekielne Crash Testy sprzętu - W każdą sobote

Co mamy przetestowac w nastepnym tygodniu  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co mamy przetestowac w nastepnym tygodniu

    • Monitor
      27
    • Plyta glowna
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Eeee niestety u mnie stronka nie wchodzi ...  :o 

 

Nie mozna zrealizowac polaczenia ~~

 

:( serwery piwka maja to do siebie ze sa olne i lubia padac :(( sproboj jutro bo dzis pol dnia sa nieczyne

 

a ja rowniez jestem za monitorkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie macie jakiejs bryki ???

 

mozna byloby pojezdzic po HDD i innych komponentach

 

ewentualnie rzucac je z wysokosci ...

 

i nagrywac moment uderzenia o ziemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze ja sie zajme crashtestami ? :D Co sie dzieje z procesorem przy 1500C ? :D Albo z hdd jak sie go ochlodzi do -60C i <span style="color:red;">[ciach!]</span>lnie mlotkiem ? :D

to juz chyba lekka przesada!!!

ale jezeli sie czegos podobnego podejmiesz to mam jakies stare plyty, dyski!!!! sluze pomoca :) i do wa-w moge ten sprzed podeslac!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze ja sie zajme crashtestami ? :D Co sie dzieje z procesorem przy 1500C ? :D Albo z hdd jak sie go ochlodzi do -60C i <font color="#FF0000">[ciach!]</font> mlotkiem ? :D

Czego Ty nie wymyslisz ...... 8O 8) :D

 

UPDATE :

 

Dalej stronka nie chodzi :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy monitorek mam już w domu.A jutro na kolejne testy bede załatwiac następny monitor..Hmm berkut z tym prockiem i 1500C to da się załatwić .Jak myślicie forumowicze chcielibyście taki mini test ??? .

PS: stronka juz powinna działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko mamy juz obmyślony plan co do monitora .tylko takie mam pytanko czy jak przywale kilofem w kineskop przy włączonym kompie to komputer sie nie spali ??

istnieje taka mozliwosc :>

edit:

na przyklad walniesz sikierka, kable w monitorze sie jakos niefortunnie uloza i napiecie pojdzie na karte graficzna no i w rezultacie moze sie conieco zjarac :]

osobiscie odradzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze ja sie zajme crashtestami ? :D Co sie dzieje z procesorem przy 1500C ? :D Albo z hdd jak sie go ochlodzi do -60C i <font color="#FF0000">[ciach!]</font> mlotkiem ? :D

to juz chyba lekka przesada!!!

ale jezeli sie czegos podobnego podejmiesz to mam jakies stare plyty, dyski!!!! sluze pomoca :) i do wa-w moge ten sprzed podeslac!!! :)

ja bym tam jakies crash testy zrobil ale ostatnio brakuje mi czesci :( mam tylko 3 athlony 1ghz, 2 dyski i chyba cdromy 2 ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No znalazłem troche czasu i zrobiłem nową stronke ,teraz to przynajmniej jakoś wygląda .A i jeśli ktoś ma coś do przetestowania to prosimy wysyłać (bliższe info na PW).Sprzętem się dobrze zaopiekujemy .A i ponawiam pytanie .Czy chcecie takie mini testy jak np . podgrzewanie procka do 1500C ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wielkim poślizgiem ale jest . Crash Test No4 .A i mam prośbę do urzytkowników tweaka .Na dysku mam Crash Test No5 w postaci filmu, tylko ,że on zajmuje 80mb i nie mam go gdzie wrzucić .Może znalazl by się ktoś kto by go wrzucił na swój serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...