Skocz do zawartości
Songoku

Piekielne Crash Testy sprzętu - W każdą sobote

Co mamy przetestowac w nastepnym tygodniu  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co mamy przetestowac w nastepnym tygodniu

    • Monitor
      27
    • Plyta glowna
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Widze, że niktórzy nie kumają o co chodzi. Więc mówie, chyba już wszystkich nudzi goninie za nowościami i przeglądaniem coraz to nowszysch procków czy kart graficznych szybszych od poprzednika o 1%. Więc my od tego odbiegamy i testujemy sprzęt na wesoło. Ludzie mogą się troche pośmiać. Chyba steryd123 nie jesteś takim sztywniakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Songoku nie zwracaj uwagi

@ steryd - niektorzy lubia sie troche posmiac i rozluznic, a skoro ci sie to nie podoba to widocznie nie masz poczucia humoru, a no i tolerancyjny zbyt nie jestes sadzac po twoim komentarzu , nie wspominajac o poziomie kultury osobistej

z niecierpliwoscia czekamy na nadchodzace crash testy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucaliście kompa kiedyś do wody :?:  ZObaczcie jak długo wytrzyma (o ile w ogóle :wink:)

komp oczywiście włączony ;]

 

btw chłodzenie wodne pełną parą ;]

to chyba bedzie ich ostatni crash test...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh te darmowe domeny ,żada nie che działaś jak należy .Narazie wchodzcie na www.crashtestkompz.prv.pl dopuki nie znajde jakiejś pozadnej darmowej domeny (mozę ktos zna). A i narazie chwilowa przerwa w crashtestach z powodu urodzin (moich oczywiscie :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie techniczne - czy strona wchodzi wam z obu adresów ??

tzn. www.crash_test.glt.pl i www.crashtestkompz.prv.pl ?? Pytam z czystej ciekawości - chciałem wiedzieć jak widać ten serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież to są tylko domeny  Mozesz mieć nawet 20 różnych domen przypisanych do jednego IP servera

Wiem Einsteinie :D Chciałem tylko wiedzieć czy przez obie domeny wchodzi - a strona i tak jest u mnie na serwerze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież to są tylko domeny  Mozesz mieć nawet 20 różnych domen przypisanych do jednego IP servera

Wiem Einsteinie :D Chciałem tylko wiedzieć czy przez obie domeny wchodzi - a strona i tak jest u mnie na serwerze :D
:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...