Skocz do zawartości
japa

Aparaty cyfrowe MEDION 6000 i 9700 - pytanie do posiadaczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam pytania odnośnie aparatu cyfrowego MEDION 6000. Z parametrów wygląda nieżle (4,1 Mpx matryca SONY,optyka RICOH) , wiec jak jest w rzeczywistości z jakoscią zdjęć wykonanych tym aparatem. Chodzi mi przede wszystkim o jakość zdjęć w dzień, przy sztucznym oświetleniu i po zapadnięciu zmroku. Obecnie mam aparat HP735 i jestem z niego średnio zadowolony. Szczególnie jeśli chodzi o zdjęcia przy słabym oświetleniu. Szukam czegoś lepszgo, więc może byłby to MEDION. Czy może ktoś wie jaka jest różnica pomiędzy modelem 6000 a 9700 bo jakoś w parametrach nie mogę się jej dopatrzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6000 kosztuje około 700zł i wzwyż. Nie ma już dzisiaj modelu 9700. Trochę to dziwne, bo na ogół następne modele mają wyższe numery, a tu jest odwrotnie. Otóż jednak dopatrzyłem się jednej rzeczy.Model 6000 ma podawaną tylko czułość ISO 100 a 9700 od 100 do 400. Nie wiem czy to możliwe aby aparat miał tylko jedno ISO, ale to może być ten istotny element. A może jest podany tylko niedokładny opis ? Może ktos wie coś bliżej ?

Do moderatorów : proszę o przeniesienie postów z tego topicu do drugiego o tej samej nazwie, założonego przez błędne działanie forum na moim kompie. Chciałem uczynic to samodzielnie ale w międzyczasie pojawiła się odpowiedź na moje pytanie i nie mogę tego uczynić samemu. A tak a propos to czemu tak wolno otwieraja mi się strony (3-4 minuty jedna) gdy internet funkcjonuje normalnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...