Skocz do zawartości
turzol

<<Czesci do 650zl - porada i ocena>> Dzis musze

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje zlozyc kompa dziewczynie po tym jak padla zasilka w jej kompie i pociagnela za soba --> grafe, hdd, mobo..Zostal tylko sprawny Celek 300A i 64+32 MB Sdram :evil: Stwierdzilem ze nie oplaca sie wymieniac mobo pod tego Celka i postanowilem zlozyc jej cos do normalnego uzytkowania i(glownie Office, czasem filmy) mam na to 600 -650zl. Jako ze kwota nie jest za duza to wybralem w hurtowni takie cos:

 

PROC: AMD DURON 1400 BOX 169.99zl netto

MOBO: ASROCK K7S8X SIS746FX/SCA/DDR400/USB2 109.99zl netto (nic nie wiem o tej mobo, ale to najtansza z dostepnych pozycji)

RAM: DDRAM 256 MB PC 400 119.99zl netto

GRAFA: XPERT.ATI 9200SE 64MB TV 64b 139.99zl netto albo MINT GF MX400 64MB 64bit oem 119.99zl netto (nie wiem co bedzie lepsze...)

DYSK: BARRACUDA IV 40GB - prezent ode mnie :wink:

ZASILKA 230W - ze mojej starej budy - tu sie najbardziej boje czy uciagnie (u mnie trzymal Durona 800@1100 i GF4 TI4400)

 

Razem jest - 658zl BRUTTO

 

Poradzcie mi prosze co mam ew. zamienic, co myslicie o tym konfigu (bedzie wszystko razem hulac) :?:

 

Mam czas do dzisiaj ew. do rana bo komp musi byc jutro zlozony..

 

Zaznaczam od razu - SPRZET NIE BEDZIE PODKRECANY :twisted: (chociaz ten Duron bedzie kusil :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśłi zasiłka jest dobrej jakosci to powinna wystarczyc.... ale zawsze lepiej się zabezpieczyc ... co do mobo to ECSy też są w podobnej cenie - nic tańszego wiec nie znajdziesz ...właściwie to nie ma co sieprzyczepic do całosci a co do grafiki to nie mam pojecia co jest wydajniejsze choc mimo wszystko stawiałbym na radka - poza tym ma pewnie lepszy obraz ...

 

P. S. z jakiej hurtowni bierzesz towar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec klamka zapadla i juz obok mnie na kanapie lezy :

:arrow: Duron 1400 MIXIB 0344UPMW (brazowy) - nie znam sie ale to chyba ten zablokowanym mnoznikiem...

:arrow: ASROCK K7S8X REV 3.01

:arrow: 256 DDR400 ELIXIR CL3 - najtansze jakie mieli :wink:

:arrow: LITEON 52x32x52 OEM (przekroczylismy z lekka budzet 650zl :lol: )

 

Grafy niestety nie kupilem bo nie mieli nic sensowanego w cenie do 200-220zl. Same 64bitowce :evil: Stwierdzilem ze lepiej poszukac czegos 128bitowego...

Dlatego moje pytanko:

Gdzie (oprocz allegro) znajde grafe do 220zl (cos pokroju MX440, R9200) :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może styknie ci coś takiego

:arrow: http://online.bestcom.com.pl/produkty?CMD=DOC&id=37806

:arrow: http://online.bestcom.com.pl/produkty?CMD=DOC&id=34101

 

Myślę że te karty są mniewięcej z tego przedziału cenowego co podałeś :D

Pierwsz jest 64 bit czyli odpada.

Za druga policza raczej wiecej niz 220 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...