Skocz do zawartości
luccanus

PSone do komputerka..? poszÄ™ o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

czy można w jaki kolwiek sposób podłączyć psx (PSone) do komputerka, aby możnabyło grać na konsoli przed monitore.. :?: :) czy do sestawu głośników creative p580 mogę podłączyć tuner radiowy (żeby mieć normale radio) :?: dzięki za odpowiedzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o podlaczenie do kompa, to zgaduje ale jesli mialbys wejscie VIDEO na karcie graficznej, to mozna by tam PSX podlaczyc i obraz z wejscia rzuczac na monitor... ale nie wiem, jak by to wygladalo bo sie nie bawilem...

 

jesli zas chodzi o glosniki, to wtykasz je przez wejscie "mini jack" - jesli radio ma tylko 1 wyjscie na mini jacka, to musisz miec rozgalezienie na 2 jacki z glosnikow (lub 2 takie rozgalezienia jesli glosniki maja 3 jacki i polaczyc je kaskadowo)

 

oczywiscie przedstawione wyzej rozwiazania sa "prymitywne" i mozliwe ze instnieja lepsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... a jaki ok. może być koszt takiej przejściówki :?:  czy różnica w cenie pokrywa się z dużą różnicą jakości :?:

Stary, troszkę inicjatywy. Wpisz w google VGA box i wyskoczy Ci min. to:

 

http://www.pm.roletim.com.pl/playstation2/...olution_vga.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt... :D troszkę się rozleniwiłem przez te święta... hahaha. z tego co wiem to gry na konsole mają bardzo niską rozdzielczość... i czy to wygląda tak strzasznie na monitorze :?: gdzieśprzeczytałem że vga box potrafią powiększyć tę rozdzielczość. czy to prawda :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...