Skocz do zawartości
noose

www.halo.z.pl - nowy lay :] + kolejny lay :]

Rekomendowane odpowiedzi

pshem: to powiedz ktoredy.....

od razu uderzyl mnie brak jakichkoliwek linkow. oczywiscie po chwili je znalazlem, ale to menu jest bardzo nieprzyjemne, i irytujace jest szukanie go.

 

przydala by sie jakas ramka, moze byc delikatna, szara. na razie strona ma wyglad kupy wycentrowanego tekstu. jak za czasow mosaica i html 1.0...

 

widze ze starales sie uniknac tego typowego portalowego designu (dwie waskie kolumny po bokach i glowna szresza - taki byl stary uklad), to fajnie, ale na razie stronka jest paradoksalnie nieczytelna.

 

css'y przenies do osobnego pliku, jak juz sie raz zaladuje to z cache'u bedzie ciagniety przy kazdej podstronie.

 

osobiscie nie lubie nieruchomego tla pod scrollowanym tekstem. poza tym sa problemy z tym efektem w innych przegladarkach niz ie (przynajmniej kiedys byly)

 

jest taka zasada - jak masz robic strone w stylu "Nie ma strony turnieje !" to jej w ogole nie rob. a jak zrobisz to wtedy daj linka.

 

baaardzo draznia mnie teksty po murzynsku w stylu "Coded by Noose Designed by [...]". stronke masz po polsku, to pisz po polsku. bo wcale nie jestes kul jak na koncu walniesz z angielska.

 

to by bylo tyle na szybko :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie spoko, mało grafy ale ładnie to wygląda i jest czytelne. Tylko kiedy strona jest w górnym położeniu to nie widać całego kolesia w tle(logo na górze go zasłania).

Poprawione :] mam nadzieje, ze sie podoba :]

 

od razu uderzyl mnie brak jakichkoliwek linkow. oczywiscie po chwili je znalazlem, ale to menu jest bardzo nieprzyjemne, i irytujace jest szukanie go.

hmm... musimy dac preloadera, zeby w trakcie ladowania menu cos bylo widoczne :P

przydala by sie jakas ramka, moze byc delikatna, szara. na razie strona ma wyglad kupy wycentrowanego tekstu. jak za czasow mosaica i html 1.0...

ramka :?: gdzie :?:

 

widze ze starales sie uniknac tego typowego portalowego designu (dwie waskie kolumny po bokach i glowna szresza - taki byl stary uklad), to fajnie, ale na razie stronka jest paradoksalnie nieczytelna.

beda drobne zmiany, np po prawej bedzie widac co jest na forum (moze sie ktos zacznie odzywac :P), buttony z innych serwisow itp :]

btw, czemu nie czytelna :?:

 

css'y przenies do osobnego pliku, jak juz sie raz zaladuje to z cache'u bedzie ciagniety przy kazdej podstronie.

zrobi sie :]

 

osobiscie nie lubie nieruchomego tla pod scrollowanym tekstem. poza tym sa problemy z tym efektem w innych przegladarkach niz ie (przynajmniej kiedys byly)

w innych przegladarkach to takze dobrze dziala :] wole nieruchome tlo, niz powielis Master Chiefa :P

 

jest taka zasada - jak masz robic strone w stylu "Nie ma strony turnieje !" to jej w ogole nie rob. a jak zrobisz to wtedy daj linka.

nie bylo turnieji a kumpel podlikowal :P zapomnialem wrzucic plik, ze jeszcze nic nie jest organizowane :P

 

baaardzo draznia mnie teksty po murzynsku w stylu "Coded by Noose Designed by [...]". stronke masz po polsku, to pisz po polsku. bo wcale nie jestes kul jak na koncu walniesz z angielska.

A jak to ma byc po polsku :?: "Strona skodowana przez Noose'a, wygląd robiony przez VFK " :?: Wole po angielsku :] (po za tym to tylko stopka :P)

to by bylo tyle na szybko  :wink:

jak widzisz cos jeszcze to pisz :]

reszte tez zapraszam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocena 2/10

Strona jest paskudna kompletnie mi się nie podoba szczególnie ten napis Polskie Cetrum(Centrum) Halo . Dla pocieszenia napiszę że poprzednia strona jest jeszcze brzydsza:) .

 

O LOL ;]]]

Tego nie widziałem [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocena 2/10

Strona jest paskudna kompletnie mi się nie podoba szczególnie ten napis Polskie Cetrum(Centrum) Halo . Dla pocieszenia napiszę że poprzednia strona jest jeszcze brzydsza:) .

dzieki za poprawke :] VFK sie tym zajmie :P

 

Prosba do Was.... Jak piszecie, ze sie wam nie podoba to napiszcie co zrobic by bylo lepiej :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot - drobne literówki :

 

"M6D Pistol

Podstawowa broń. Półautomatyczny pistolet jest bardzo dobro(dobrą?) bronią krótkiego zasięgu lecz opcja zoom pozwala mu odegrać role(ę)krótkiej snajperski (snajperki?). Wypluwa z siebie kule 12.7mm. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to przez czcionke 'Halo'.... zastanawiamy sie nad jej zmiana..... albo chociaz poprawieniu w jakis sposob :P ale nie obiecuje, ze to sie zmieni :P

linki na forum na pewno pojda do zmiany tylko trzeba najpirw strone dopracowac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytelniesze nie bedzie poniewaz menu ma ograniczenia samo w sobie :wink: bialy lay moze byl zlym posunieciem chodz wedlog mnie mial skupic urzytkownika na zawartosci a nie na samym wygladzie. coz jest nowy lay i tego juz nie zmienie. moge tylko ulepszac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opera 7.23 nie wyswietla chyba wszytskiego 

u mnie jakas wybrakowana stronka jakby czegos brakowalo (grafa w menu i tabelki w newsach)

 

w ie nie sprawdze bo jestem za leniwy ..;))

E, chyba wszystko wyświetla - chyba że te cholerne flashe wymagają flash playera 7 (ja wrzuciłem 7, ale w operze jest 6)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...