Skocz do zawartości
MasheX

Stabilny Dobry komputer biurowy... 1500zl pilne..

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie...

 

mam 1/2 godziny na dobranie komponentow samej jednostki centralnej.(bez myszki itp.)

Uzytek do biura.... Pelna stabilnosc i niezawodnosc.. wiec dobry zasilacz...

 

sam tez sie zabieram za dobieranie sprzetu.. ale z wasza pomoca wyjdzie lepiej... zwlaszcza ze mam malo czasu ;)

 

z gory wielkie dzieki za help...

 

bez oprogramowania.. juz jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DVD-ROM LiteOn x16/x40 OEM 155 zł 1 szt. 155 zł

DDR 256MB/333 PC2700 145 zł 2 szt. 290 zł

Maxtor 40 GB UDMA/133 7200 rpm 256 zł 1 szt. 256 zł

GeForce2 MX-400 64 MB AGP 167 zł 1 szt. 167 zł

zasilacz Chieftec 360W PFC ATX 199 zł 1 szt. 199 zł

AMD Duron 1400 MHz FSB266 BOX 222 zł 1 szt. 222 zł

ECS N2U400-A nForce2 SocketA DualDDR U/133 AGPx8 Sound 5.1 LAN ATX 284 zł 1 szt. 284 zł

 

1573,- razem....

 

+plus do tego floppik 30zl(new) i obudowa bezz zasilki wedlug uznania kupujacego... z 80zl...

 

ale ceny sa z siriusa... kupujac w hurtowni albo nawet na wgk wyjdzie taniej.. i mysle ze ten 1500 przekroczony o duzo niebedzie... co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chiałem Ci polecić Radeona 7500, lub 7000 (bo lepszy obraz niż GF2MX) ale w Sirusie mają na nie ceny z kosmosu :(

 

Zastanów się czy potrzebujesz płyty na NForce (zwłaszcza ECS) bo po dziś dzień bywają problemy z ich sterownikami. Ja bym brał coś na VIA bo to w sprawdzona konstrukcja. Ja bym Ci polecił Shuttle AK32-VN (KT266A z mostkiem południowym z KT400, LAN, dźwiek) cena około 150 złotych a wydajność w zupełności wystarczająca.

 

Dysk twardy bym Ci radził Gumiaka Seagate 40MB 5400rpm (w Siriusie 243zł), troszke wolniejszy ale za to bezszelestny, nie grzeje się i niezawodny. Choć na wszelki wypadek warto <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> takiego z dłuzszą gwarancją.

 

Napisałeś, że bez peryferiów ale zaoszczędzoną kasę warto włożyć w solidną klawiature (Logitech Office Internet Keyboard -OEM koło 70 zł) i mysz (Microsoft IntelliMouse - też jakieś 60 zł). Ważne w biurze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...