Skocz do zawartości
mpelak

Problem z instalacjÄ… Windowsa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nowego kompa z Procesorem Athlon 1800. Grafika GeForce4. Nie potrafię na nim zainstalować Windowsa, gdyż po niebieskim ekranie, gdy trzeba wcisnąć Enter, monitor staje się czarny i na tym koniec. Radzono, abym po SETUP dopisał CORE, że to ma pomóc. Cóż, raz się udało i to nie wiem jakim cudem, ale gdy próbuję dziś, to powtórzyłem te czynności ze 20 razy i nic. Może ktoś spotkał się z takim przypadkiem. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. na poczatek reset ustawien BIOS..

Jesli nie pomoze, sprawdzic na innych pamieciach, karcie..

 

A tak wogole, to jesli to Windows 98 to cos na forum topic widzialem, ze moga byc problemy z polaczeniem GF4 z Win98... tak mi sie wydaje ze widzialem... tyle ze to bylo chyba odnosnie MX440

 

A tak wogole, to kiedy Wy sie ludzie nauczycie, ze Windows 98 jest "lekko" przestarzaly w zestawieniu z TAKIMI sprzetami jak Athlon XP i GF3,GF4 i lepiej zainstalowac XP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Producent nie udostępnia driverów, bo to była seria drukarek tzw. limitowana. A jak na razie, nie chcę z niej rezygnować (rozumiesz kasa) No i kilka tysięcy kartek można na niej zrobić. A to setupcor przetestuję i dam znać jak coś zdziałam. Dzięki Wawel. A problemy to rzecz ludzka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam lasera, do którego nie ma sterownika w nowszych systemach. Dziwne, ale prawdziwe.

A probowales mu "na chama" wrzucic pod 2K/XP stery, ktore masz? No chyba, ze to sa stery oryginalne z Windows i tyle...

No ale swoja droga watpie, abys dostal sprzet bez plyty z driverami... Ja bym w zyciu na cos takiego nie poszedl... szczegolnie jesli to jest malo znany sprzet (limitowana seria itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był nowy sprzęt i ma płytę, ale kupowałem go ponad dwa lata temu, a wtedy nawet wróble nie ćwierkały o XP, czy innym Winie. A na siłę nie chcą żadne sterowniki chodzić. Także ten temat uważam za zamknięty. Nad tą drukarką męczyło się ze trzech ekspertów....To był nowy sprzęt i ma płytę, ale kupowałem go ponad dwa lata temu, a wtedy nawet wróble nie ćwierkały o XP, czy innym Winie. A na siłę nie chcą żadne sterowniki chodzić. Także ten temat uważam za zamknięty. Nad tą drukarką męczyło się ze trzech ekspertów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był nowy sprzęt i ma płytę, ale kupowałem go ponad dwa lata temu, a wtedy nawet wróble nie ćwierkały o XP, czy innym Winie. A na siłę nie chcą żadne sterowniki chodzić. Także ten temat uważam za zamknięty. Nad tą drukarką męczyło się ze trzech ekspertów....To był nowy sprzęt i ma płytę, ale kupowałem go ponad dwa lata temu, a wtedy nawet wróble nie ćwierkały o XP, czy innym Winie. A na siłę nie chcą żadne sterowniki chodzić. Także ten temat uważam za zamknięty. Nad tą drukarką męczyło się ze trzech ekspertów....

No nie zalewaj - bo coś wydaje mi się że baaaardzo poważnie zciemniasz. 2 lata temu był rok 2002 - i już od 2 lat na polskim rynku był windows 2000, od którego sterowniki pasują do XP.

 

Poza tym są faktycznie problemy na Win9x/ME z GF4ti (podczas instalacji)

 

Do takiego sprzętu jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest Win 2000/XP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...