Skocz do zawartości
rout

uslugi moddingowe ;) -> wroclaw

Rekomendowane odpowiedzi

hey

 

nosze sie z zamiarem zbudowania budy , bo ta jest za mala [za waska] i za niska. totez pomyslalem sobie , coby polepszyc chlodzenie i zmniejszyc wage ze mozna by zrobic szkielet z katownikow aluminiowych.

niestety , w hutmecie we wrocu w ogole nie maja nic z aluminium. totez chcialbym sie was zapytac , czy mozna gdzies kupic owe katowniki we wrocu?

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w NOMI widziałem mnóstwo różnych ....

Z-ownik, T-ownik, listwy płaskie, L-ownik, H-ownik ....

 

ceny hmmmm

te najwęższe rzędu 4-7PLN za metr,

szersze owszem więcej, ale dokładnie nie pamiętam

 

aha - gość z obsługi w ogóle nie wiedział że coś takiego mają, znalazłem przypadkowo koło stojaków ze wzmocnieniami do progów etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alu raczej tansze od miedzi...

hmmm rout nie wiesz czy w hutmenie Ci panowie juz zamowili jakies fajne kawalki na bloki

bo ostatnio jak bylem to takie grubsze kloce mieli tylko i trza pozniej kombinowac z cieciem tego i w ogole...

kiedys do nich przychodze a gosc mnie pamietal - mowil ze coraz wiecej tu takich co o miedz do kompa pytaja :PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe ;)

nie , jeszcze nie bylem w hutmenie . miedz narazie mam [2x 50x60x20] teraz potrzebuje narzedzi :(( myslalem nad stolikiem frezarskim proxxona ale w praktikerze nie ma. www.proxxon.com tam jest tego pelno. moze ktos widzial to w ktoryms budowlanym we wrocu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe ;)

nie , jeszcze nie bylem w hutmenie . miedz narazie mam [2x 50x60x20] teraz potrzebuje narzedzi :(( myslalem nad stolikiem frezarskim proxxona ale w praktikerze nie ma. www.proxxon.com tam jest tego pelno. moze ktos widzial to w ktoryms budowlanym we wrocu?

a masz dostep do frezarki albo conajmniej wiertarki stolowej?

bo ja mam miedz mialem robic chlodzenie na grafe ale nie mam czym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój starszy załatwiał do siebie do firmy wyciananie laserkiem i wiecie ile to kosztuje?

6zł za metr cięcia no i trzeba jeszcze projekt zrobić a za to sobie słono liczą. Jak chcecie to sie dowiem gdzie to jest. Wrocek oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HMM

BYLEM dzis na kromera i znalazlem firme ... niestety w chwili obecjnej sa tak zawaleni robota ze indywidulanych zamoiwen nie realizuja .. czekaja na druga maszyne .. cenowo babka nie powiedziala mi ile bo to z ich szefem sie ustala, a to jakis obcokrajowiec .. powiedziala mi ze na swojczyckiej wycinaja ..

jeszcze jutro podjade do agromy tam widzalem szyld firmy wucinajacej w blaszcze wiec sprobuje jutro j cos konktretnie sie wywiedziec ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój starszy załatwiał do siebie do firmy wyciananie laserkiem i wiecie ile to kosztuje?

6zł za metr cięcia no i trzeba jeszcze projekt zrobić a za to sobie słono liczą. Jak chcecie to sie dowiem gdzie to jest. Wrocek oczywiście.

 

a jak zrobię sobie sam ten projekt w Corelu albo czym innym ?? czy wtedy tez trza płacić ??

i w jakich materiałach wycinają ?? bo ja mam alu 1,5 mm anodowane i mi trza wyciąć to i owo :) (dla zwykłego alu też się spytaj)

 

z góry dzięki

 

piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest problem wycinają oni tylko w cr-ni i zwykłych czarnnych blachach bo alu jak bo do alu to trza inną wycinarke, projekt można zrobić w cadzie tylko dopiero puźniej wam powiem w jakim formacie ma to być zapisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis zorientowalem sie ile kosztuje wycinanie w blaszce wiec tak

trzeba dac rysunek badz szkic .. zaprogramowanie maszynki kosztuje 100, wyinanie w blaszce 135 = 235 zeta .. i nastawiaja sie bardziej na hurtowe ciecie ale pewnie wytna i jedno ... maszyna ktora wycina pozostawia na blasze slady docisku... nie mozna tez wycinac przy same krawedzi... wiec to tak wyglada . jescze na swojczycach gdzies wycinaja ..

generalnie wydaje mi sie ze taniej bylo by kupic wycinarke do metalu TOYA i na raz .. mysle ... ze taniej wyjdzie ...

 

jesli macie gdzies taniej .. to jestem zainteresowany :)

 

aha ta firma jest na teczowej jesli ktos bedze zainteresowany to podam ulice i tel .. ( mam w furce adress)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...