Skocz do zawartości
ar2r

tani cooler na radka

Rekomendowane odpowiedzi

znalazlem na allegro cos takiego :

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=19753912

 

Co sadzicie o takim coolerze na radoslawa 9500, glowne jego zalety moim zdaniem to : cena, geste miedziane finy, rozmiar, tzn jest niski i zablokuje max 1 slot pci. Tylko tak sie zastanawiam czy jest w stanie schlodzic 9500 z potencjalem na >400 Mhz na rdzeniu ?

 

Podobno to "cudo"chlodzilo bartona 2500 8O

 

 

 

Jest tego duzo wiec moze jeszcze ktos sie skusi :D

 

 

PZDR4ALL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też go zamówiłem- nawet dwie sztuki...

Wpłaciłem kasę na konto i kontak ze sprzedającym się urwał...

Obym nie wykrakał :( .

 

Do chłodzenia GPU nadaje się idealnie- miedziany i co najważniejsze- niski (nie będzie zajmował więcej PCI).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybralem przesylke za pobraniem-zobaczymy, zaczynam zalowac, ze 2 sztuk nie wzialem :cry: :D

 

Mysle, ze jak go puszcze na 5 lub 7V to bedzie cichy, jak nie to zmieni sie na cos innego.

 

Obawiam sie tylko tego, ze bedzie go trzeba troszke przyciac, zeby sie zmiescil na radku :D

 

PZDR4ALL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na innym forum dawałem linki do tej aukcji, trzeba kupić 2 sztuki i jeden na GPU a drugi pociąć na pamięci. szkoda mi było kasy bo mam już na gpu cooler od celka 566.

Dzieki miszczu, ze mnie oswieciles, ze TRZEBA kupic dwie sztuki, bo inna opcja to wogole w gre nie wchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...