Skocz do zawartości
ser_visant

Czy cały szmal pakujesz w komputer ?

Jezeli masz wolne srodki finansowe to ile z tego idze na komputer?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jezeli masz wolne srodki finansowe to ile z tego idze na komputer?

    • Wszystko co zdazysz naciulac
      20
    • Wiekszosc z dostepnych srodkow - choc kupujesz tez inne rzeczy.
      35
    • Tak fifty-fifty :)
      23
    • Niewiele na kompa - reszta na ... no wiecie sami
      32
    • Na kompa juz nic nie dajesz - jakby co to kupujesz nowego - a wolna kasa idzie na rozne rzeczy
      11
    • Nie masz wolnych srodkow pienieznych ;)
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby nie to że mam brata to prawie wszystkie moje oszczednosci szly by na kompa ale , mam brata i wkurza mnie mysl ze ja bym non stop cos dokupowal a on by tylko korzystal z kompa nic w niego nie kladajac wiec staram sie opamietywac (wiecie ta slawna braterska milosc) ... :D

czyli moze to i lepiej ze mam brata :D

ps. brzmi to bez sensu ale mam nadzieje ze zrozumiecie moje przeslanie :P

hehe a ja mam 2 na głowie i właśnie dlatego sklepałem sobie wlasnego kompa tylko po to aby w niego kase wkładac - chore co?? :D ale mi pasuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na kobietę, imprezki, ciuchy, różne inne <span style="color:red;">[ciach!]</span>ły, inwestowanie ;] a na kompa staram się na kwartał kupić coś pożytecznego....ale jak zostanie, a to rzadko....czesto kończy się na staraniach.. ;] pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest u was? Ja miałem ostatnio uciułane 1500 PLN z zamiarem kupna Radeona9800 ale... kupiłem Skode105 (jedzie 110) ;)

Czy wydajecie wszystko na kompa czy jednak znajdzie się część pieniedzy np. na kino...

P.S.Powoli się chyba starzeje - do tej pory bym zaznaczył 1 opcję w ankiecie... ale cóż radeonem nie pojedzie się nad morze :D

przeplaciles za ta skode solidnie, bardzo bardzo solidnie, dolozylbys 500 i mialbys calkiem znosnego poldka,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako 14-latek nie mam zbyt duzego miesiecznego przychodu ;> Praktycznie to nie wydaje wiele kasy. Czasem sobie kupie puszke Coli albo paczke chipsow w szkole, a z takich wiekszych wydatkow to np. konto shell ;] Ja wogole na kompa kasy nie daje. Tata kupi raz na 3 lata dobrego kompa i nie potrzeba upgradeowac po drodze. Jak sie cos zepsuje albo czegos sie bardzo potrzebuje to tez ojciec buli ;] Teraz chce kupic kompa pod serwer to moze troche wydam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kompy bawie się od 97 roku i od tego czasu wydałęm na nie jakieś 25 tyś choć mam jeszcze jedno hobby a mianowicie wędkarstwo które wcale nie jest tańsze od kompów :( jak pomysle że za swojego PIII 800 płaciłem 1320 zeta to mnie ciarki przechodzą :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez była mania ciułania i kupowania cześci do kompa. Aktualnie sie ustatkowalem kupilem wrescie dobra komorke,TV 32" na czwartkowej paradzie wolności w MEDIA MARKT w Łodzi :-) wpakowalem kilka setek w wystroj pokoju, itp.

 

Ale stwierdze jedno zbieram,czekam,kombinuje aby kupic nagrywarke DVD jak juz jest zdecydowny to wychodz lepsza x8 DVD+R jak juz się juz ceny ustabilizowaly zaczelu wychodzic nagrywarki x8 DVD-/+R a czytalem juz newsy ze juz w marcu maja wysjc dwuformatowe z zapisem x16 Kiedy to sie zatrzyma albo chociażby ustakuje na 2 miechy :-)

 

Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio przyszalalem i kupilem plyte epoxa 8rda3 i pamiec ddr, najblizszy zakup niepredko, zbieram na akcesoria do motocykla.

no ja chyba tylko dysk jeszcze wymienie... ostatnio jeszcze karta graf byla ;)

 

btw witam pana :) zagladnij czasem jeszcze na # :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kompy bawie się od 97 roku i od tego czasu wydałęm na nie jakieś 25 tyś choć mam jeszcze jedno hobby a mianowicie wędkarstwo które wcale nie jest tańsze od kompów :(    jak pomysle że za swojego PIII 800 płaciłem 1320 zeta to mnie ciarki przechodzą :(

Ja podobnie jak ty łowie ryby.

W tym roku udało mi się pierwszy raz złowić szczupaka, a nawet kilka szczupaków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90% kasy - komp

5% kasy - fajki (6,10zł dziennie)

3% kasy - alkochol

2% inne pierdółki

niezle zarabiasz jak widze to ok 3600 :D

 

teraz tak zaawansowana jest technologia ze jak sie qpic nowego kompa co 1.5-2 lata to w zupelnosci wystarcza a jesli nie to pozostaje krecenie :D

ja zostawiam sobie miesiecznie jakies 300-400 zlotych na nowego kompa wlasnie zbieram na p4 radka 9800xt 1gb ramu i inne smieci, a reszta na co wydaje to fajki, kino, browary, imprezowanie, net, jakas pizza czasem jak mnie podkusi :D

ehhh no troche zle moze podalem :P

kasiorki mam okolo 500zł na miesiac bo dopiero 18 bede mial zaniedlugo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o... to fajna matematyka ;]

Jak wydajesz 6,10 dziennie na fajki to miesięcznie wychodzi ~170pln ;]

A ja nie wiedziałem, że 5% z 500pln miesięcznie to jest 170 ;]]]

z matmy mam 2 i to przez to ze nauczycielka jest uprzejma bo wychodzi 1 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam sianka niewiele,ale prawie wszystko laduje w kompa,przynajmniej ostatnio bo komp najmlodszy nie jest.kupuje tez madrze tzn sprzet ktory z pol roku bedzie kosztowal prawie tyle samo (np: teraz zbieram na Gf2 Ti-prosze sie nie smiac ...).

Moze gdybym mial panienke albo samochod to byloby inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to już pier... Nie ładuje ani złotówki więcej w kompa. Lepiej kupić porządne Hi-Fi, przynajmniej mam sprzęcik na laaaaaata. A że wyrosłem już z gier i teraz wyłącznie w necie siedze więc mega wypasiony komp nie jest mi potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszlym roku trzeba bylo zmodernizowac (wymienic :))staruszka (AMD 200Mhz) to poszlo troche kasy, teraz dokupie dysk jeszcze i mam nadzieje ze tak jak tamten starczy mi na te 5 lat :D (z malymi upgradeami w postaci ramu np )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja zawsze chcialem 21" monitor i w koncu go mam :D. W lutym zmieniam moja plyte na abita (ale w zasdzei za darmo ) do tego kupuje nowe pameici, dysk 120gb , zasilacz :D a potem jeszcze TYLKO wodne :) i chyba mi juz wystarczy. Tez ostatnio mnie tak ruszylo, co by bylo gdybym wszystkiego , bo ja raczej wszystko co mam (a nie ma tego wiele :P ) wpieprzam w kompa. Stwierdzielm ze fajnie byloby miec aparat cyfrowy, jakies fajny sprzet grajacy, rower, w przyszlosc samochod. TYlko tutaj powstaje jeden problem . Za w miare dobry sprzet musialbym wylozyc z pare tys. Rower tez cos powiedzmy 1500-2000 (nie znam sie strzelam ;-) ) samochod wiadomo...a ja nigdy nie kupilem czesci do kompa ktora bylaby drozsza niz 500 zł. I chyba tez przez to jest trudniej...bo masz juz te 500 a tu by sie cos nowgo przydalo a do samochodu jeszce Ci 1000 brakuje...reszty mozecie sie domyslec :-). W tym roku bede staral sie z tym walczyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkad.dostalem.od.rodzicow.komputer.(pocatek.I.kl.LO)-P233,16ram,2mb.svga,2gb.hdd.za.bagatela.3100zl :lol:

to.ciagle.modernizuje...najwiecej.to.chyba.wymienilem.kart.graficznych..to.bylo.

mniej.wiecej.tak:

2mb.svga->voodoo.rush.6mb->voodoo.banshee.16mb->riva.tnt2.32mb->gf2.mx400.64mb->gf3ti200.64mb->

->radeon.8500le.128mb->radeon.9100.128mb->radeon.9500pro.128mb

 

procki.i.co.za.tym.idzie.zmiana.mobo.ramu...

P233mmx->duron.900->athlon.xp.1600->athlon.xp.2000->athlon.1700xp->barton.2500

 

ogolnie.rzecz.biorac.to.wydalem.kupe.kasy.na.APGREJDY...teraz.to.juz.nie.wydaje.

tyle.bo.mysle.o.innych.rzeczach

ale..patrzac.z.perspektywy.to.dzieki.takim.zmianom.moge.stwierdzic.iz.mam.dosyc.

duzy.bagaz.doswiadczen...

 

POZDRO.4.ALL.MANiAKs :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatniego upgrade'u na to co mam w podpisie dokonalem 2 lata temu (specjalnie miesiąc przed ślubem) :D i starcza mi do teraz. Jakiś rok temu przestalem prawie w ogole grac w gry nie dlatego ze żonka krzywo patrzy ale cos sie ze mna stalo ze mnie do gier nie ciagnie a kiedys potrafilem grac 12-14 godzin, tyle nowosci sie marnuje :x .Kaska wiadomo idzie, furka, mieszkanie a ostatnio dostalem shize na punkcie podrozowania, jak jest 3, 4 dni wolnego to zawsze gdzies wyjezdzamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja postanowiłem troche przystopowaź z pakowaniem kasy w kompa ( chiałbym tylko wc bo ten hałaś mnie zabija ) to co mam mi w zupełności starcza no może prócz dysku ;-), ale skumałem wreszcie soatanio że nie samym kompem człwoiek żyje i od kiedy przestałem pakowac w kompa cześciej chodze na balety co sobota :D mam kase na fajki i duperele( trza sie wyzyć pókim młody potem bede stary to se bede kompa dopieszczał pieniążkami i żone chyba :P) ostatnio kupiłem do kompa epoxa ( czego nie żałuje) ale to było pod koniec marca ( chyba tzreba uprgrejda zrobić :D ale nie zapisałem sie już na prawko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w zasadzie zmieniam cos max co 3 miesiace ale zawsze wtedy gdy juz mam chetnych na swoje stare czesci i mmniej wiecej wiem ile bede musial dolozyc lubie miec kompa ciagle szybkiego a nie tzrymac go 3 lata i potem wydac 3tys na nowego.

 

ps

 

moja srdnia to kolo 70pln miesiecznie na kompa :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pomysle że za swojego PIII 800 płaciłem 1320 zeta to mnie ciarki przechodzą

Ja dalem za swojego PIII733MHz 8kPLN :> Ale to bylo dawno... ;>

 

Teraz chce kupic kompa pod serwer to moze troche wydam.  

znaczy ojciec wyda - komu dobrze hehe
Jak bede miec ladne wyniki w nauce to owszem ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pomysle że za swojego PIII 800 płaciłem 1320 zeta to mnie ciarki przechodzą

Ja dalem za swojego PIII733MHz 8kPLN :> Ale to bylo dawno... ;>
Chyba, że był to Xeon nie pamiętam aby "zwykłe" PIII kosztowały więcej jak ~2k :roll: :? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...