Skocz do zawartości
ser_visant

Czy cały szmal pakujesz w komputer ?

Jezeli masz wolne srodki finansowe to ile z tego idze na komputer?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jezeli masz wolne srodki finansowe to ile z tego idze na komputer?

    • Wszystko co zdazysz naciulac
      20
    • Wiekszosc z dostepnych srodkow - choc kupujesz tez inne rzeczy.
      35
    • Tak fifty-fifty :)
      23
    • Niewiele na kompa - reszta na ... no wiecie sami
      32
    • Na kompa juz nic nie dajesz - jakby co to kupujesz nowego - a wolna kasa idzie na rozne rzeczy
      11
    • Nie masz wolnych srodkow pienieznych ;)
      14


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w sumie teraz cały szmal leci na Balety (Protektor głogów dla wtejemniczonych ;]) do zmienienia kompa przygotowuje sie od ponad roku ale cos niewychodzi.zawsze gdy mam szmal wydam na coś innego dobrowolnie lub pod przymusem ;] moje wydatki na kompa miesięcznie to jakies 30zł. 25zł za neta nieraz weźmie mnie na jakaś modyfikacje to kupie jakiegos grila pare diodek stary cdrom ;] to myszka się zepsuje wiecie jak to jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz nic nie pakuje w kompa mam prawie 18lat i doszlo do mnie ze niedlugo nie bede tyle siedzial przy kompie juz i tak malo siedze

silownia , nauka itp

Coraz mniej gram (ostatnio wcale ) wiecej muzyki slucham i raczej jak bym mial na cos wydac wieksza kase to raczej byly bo to jakies glosniki

 

i ogolem wole pakowac w siebie kase a nie wywalac w kompa co i tak nic z niego nie ma . A tak ja zainwestuje w jakies odzywki albo jedzenia to przynajmniej to zachowam na zawsze :D

no i dziewczyna sie podoba umiesniony facet :D heh taki maly joke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku wszystko wydawalem na kompa pozniej jakos mi troszke przeszlo, ale widze ze znow zaczynam wszystko sianko wydawac na kompa tym razem bedzie wc. Kurcze zauwazylem ze mam pewna prawidlowosc zawsze zmieniam kompa zima :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...