Skocz do zawartości
DZIDAA

PODZIELCIE SIE ZE MNA-TEMPERATURA

Rekomendowane odpowiedzi

Athlon 1700 XP+@ 2000XP+, GIGABYTE 7VT600-L, 384 DDRAM w 2 kościach PC 2100, Coller Titan jakiś:D i temperatura procka około 30 stopni C. Powiedzcie mi czy to możliwe bo ja własnym oczom nie wierze . Może płyta jest uszkodzona i źle wskazuje temperature, ale ona jest Funkiel Nówka Nie Śmigana:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CPU socket- 30

CPU diode - 32

Case - 29

Chłodzenie BOX

no chba cos przesadzasz z tymi temp. dobrze masz Mbm ustawiony ??

Teraz jest u mnie troche gorzej z temp. Jest duzo cieplej w domu i temp. wzrosla i to o sporo. A to wyniki:

 

CPU socket - 38

CPU diode - 41

Case - 32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOMUNA pochwal się jaka temperatura panuje u ciebie w domu?? i ile masz wentyli w budziebo jeżeli ktoś ma w chałupie 18-20 to może pewnie o 10-15C mniej uzyskać niż ten co ma tak jak ja 24-25C,

Esc polecam ten link http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?p=766790 i wszystkim ponieważ nie ma co ufać odczytowi z Socked bo temp może faktycznie wynosić ponad 30C!!!!!!!!!!

Aktalnie mam 24-25C w domu, wentyl nadmu<span style="color:red;">[ciach!]</span>ący z boku budy naprzeciw cholera procka

 

W domu temp 24-25C , pasta srebrna Titana za 4zł, procek jak w podpisie 1.71-1.73V; wentyl z boku w budzie dmuchający na coolera procka!!!!

Idle

Socked 46C

Diode 53C

Case 38C

 

Stres max w Prime

Socked 58C

Diode 69C

Case 42C

 

Rekord bez pasty i dodatkowych wentyli stress 1 godzina Prima stabilnie odczyt z diody 83 C.

:lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barton 2500@11x225=2475MHz 1,85V Zalman 7000A Cu Zamknięta buda idle ok. 48* stress do 58*. MOBO Epox RDA3+. W obudowie 4xBarracuda i DVD-R x8 TEAC. RAM no name DDR400 2.9V.Zamontowane 2 wentyle Arctic'a wyciągające powietrze, obroty dochodzą to 1500 RPM. Zasilacz QTEC 550W z dwoma wentylami. Temp. w pomieszczeniu ok 23-25*.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOMUNA pochwal się jaka temperatura panuje u ciebie w domu?? i ile masz wentyli w budziebo jeżeli ktoś ma w chałupie 18-20 to może pewnie o 10-15C mniej uzyskać niż ten co ma tak jak ja 24-25C, 

Esc polecam ten link http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?p=766790 i wszystkim ponieważ nie ma co ufać odczytowi z Socked bo temp może faktycznie wynosić ponad 30C!!!!!!!!!!

Aktalnie mam 24-25C w domu, wentyl nadmu<span style="color:red;">[ciach!]</span>ący z boku budy naprzeciw cholera procka

 

W domu temp 24-25C , pasta srebrna Titana za 4zł, procek jak w podpisie 1.71-1.73V; wentyl z boku w budzie dmuchający na coolera procka!!!! 

Idle

Socked 46C

Diode  53C

Case    38C

 

Stres max w Prime

Socked 58C

Diode  69C

Case    42C

 

Rekord bez pasty i dodatkowych wentyli stress 1 godzina Prima stabilnie odczyt z diody 83 C. 

:lol:  :wink:

W domu temp. panuje 19 stopni. Mieszkam w kamienicy, a jak sam wiesz w mieszkaniach w jest zimno. U mnie "chalupe" ogrzewa sie piecem kaflowym. wiec nie ma co sie dziwic, ze temp. sa jakie sa.

 

Co do wentylatorow to ma ma 2 zamontowane w budzie. Jeden sprzodu, drugi z tylu.

 

Aha te temp. to sa pokojowe, tzn. jak slucham muzy i przegladam stronki to temp. wynosi jak podalem, ale jak gram to wynosi:

S: 46

D: 50

C: 38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIECH NAJPIERW KAŻDY PRZECZYTA SOBIE TO, A PÓŹNIEJ PISZE O TEMPERATURACH, BO TO BEZ SENSU, GDY JEDNI MAJĄ W DOMU 24*C A INNI 19*C!!!

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=31678

 

 

U mnie, na konfigu z podpisu przy temperaturze pokojowej 20*C:

 

IDLE:

CASE: 36*C

SOCKET: 49*C

CPU DIE: 49*C

 

STRESS:

CASE: 40*C

SOCKET: 62*C

CPU DIE: 70*C

 

Zobaczcie, jaką sprawność ma ten radiator! :) (góra)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Athlon XP 2500+ - nie krecony, standardowe napiecie

wentylat BOXowy (brak wentyli w budzie - trzeba bedzie zmienic to chlodzenie)

 

CPU diode :

1)spoczynek - 38-40

2)zwykla praca (net, muza, gg) - 53-55

3)stres (prime95) - 60-61

 

Socket :

1)35

2)37

3)39-40

 

w pokoju okolo 20 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam tak Barton 2600+ @ 3200+ (Vcore 1.675)

Obudowa z dwoma wentylami zamknieta

Na procu zalman 7000A AlCu na max obrotach

w pokoju powyzej 20* okolo 24*

i temperaturki nastepujace

 

Idle:

Socket: 48*C

Case: 30*C

 

Stres:

Socket: 54*C

Case: 34*C

 

Bylo troche mniej ale jak wiadomo zrobilo sie cieplej :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zime mialem rekord :) w pokoju 6C na procu 16C (idle) przy 20C - 22 w stresie mam ok. 36-38 C normalnie to jest a procek i chlodzenie tak jak w sigu... trzeba przyznac ze w moim nuku zrobily sie glony i i strasznie pozaginane weze mam niedlugo zajme sie tym i temperaturki beda duzo lepsze :) a jeszcze jak dojdzie artic silver 5 to powinno byc ok. 32C. Tak pozatym to te temperaturki duzo nie daja bo kazda plyta ma inny odczyt i czesto to jest poprostu tak szacunkowo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...