Skocz do zawartości
Zaskroniec

Problem z Biosem

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy odpalam kompa słysze tylko dzwięki wydobywające się z głośnika systemowego rozdzielone przerwami. Dzwięki są długie. Niedawno spaliłem biosa(włożyłem go nie tą stroną) teraz założyłem już "nowy"(stary ale tej samej firmy). Nie wiem co jest ekran jest czarny i nic się nie pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy odpalam kompa słysze tylko dzwięki wydobywające się z głośnika systemowego rozdzielone przerwami. Dzwięki są długie. Niedawno spaliłem biosa(włożyłem go nie tą stroną) teraz założyłem już "nowy"(stary ale tej samej firmy). Nie wiem co jest ekran jest czarny i nic się nie pojawia.

 

Podaj jak to płyta główna i czy wkąłdaasz tego sqamego biosa na ta mobo od tej mobo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwięków jest w chu.... Bios jest inny niż poprzedni. Reset robiłem?

 

Nie no bez kitu ??? ty sobnie w kulki lecisz ?? Bios musi być ten samej do tej samej płyty od tego samego producenta do płyty o identycznym modelu i dokałdnie tej samej wersji ! inaczej lipa .Przecierz bios to program sterujący pracą płyty głównej i jest pisany tylko pod daną płyte i konkretny model. Nie no lol tygodani , miesiąca , roku , najwiekszy lol jaki widzialem !!!

 

 

:lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie chciałem założyć nowy temat ale nie będe robił dodatkowego burdelu skozystam z podobnej tematyki. Mam mobo Soltek SL-75KAV, sciągnołem do niego nowy BIOS w wersji Q12, w pliku readme jest napisane

"Notice: PCB Version should be F1 or later, which is printed on the corner of component side, representing the engineering version of the board."

Czym jest "wersja PCB"? Szukałem na całej płycie głównej jakiegoś oznaczenia dotyczącego tej sprawy ale nic nie znalazłem :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...